Fender Tone Master Princeton Reverb Siyah Elektro Gitar Amfisi

Adet
2274406000 kodlu FENDER ürünüdür.

Tone Master Princeton® Reverb, tüm zamanların en çok yönlü gitar amfilerinden biridir. Fender gitaristlerinin bildiği ve sevdiği harika ses ve otantik vintage havasıyla ev ortamından kayıt stüdyosuna ve konsere gidecek kadar çok yönlü. Tone Master Princeton Reverb, klasik Fender tonu, reverb'ü ve tremolosunu gitaristlere sunar; ve her durum için orta düzeyde güçlü bir amplifikatör isteyenler için mükemmel boyuttadır.


Tam güç ve beş adet ayarlanabilir watt gücü seçici, kabin simülasyonları ile dengeli XLR hat çıkışı, sessiz sahne veya kayıt kullanımı için mute switch, bellenim için USB bağlantı noktası dahil olmak üzere ek arka panel özellikleri modern rahatlık ve esneklik sunar.

Bu amfi, orijinal Princeton Reverb'ümüzün en doğru tonlarına sahiptir. Ekstra ağırlık ve bakım olmadan orijinal gibi geliyor.

Güçlü teknolojilerimiz, amfilerimizi ünlü yapan ve yeni müzik türlerine ilham veren klasik reverb ve tube bias tremolo efektlerini yeniden yaratır.

Bu amfinin arka paneli kullanışlı kontroller ve bağlantılarla doludur: Volum kontrollü Hat Çıkışı, ground switch ve çeşitli mikrofon seçeneklerini seçmek için üç yollu IR kabin simülasyon switch'i.

Tam 12 W Fender gücünden yatak odası ve daire dostu 0,3 W'a kadar neredeyse tüm ses seviyelerinde tam, doğal tonun keyfini çıkarın.

Jensen® hoparlörler, clean tonlar için tatlı artikülasyona ve havalı vintage tarza sahip geleneksel Fender hoparlörleridir.

Kontrplaktan daha hafif olan masif çam, 50'ler ve 60'lardan kalma geleneksel bir Fender kabin malzemesidir ve daha dikkat çeken ve daha "müzikal" hoparlör kabinleri oluşturur.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Elektronik 
Voltaj230V EUR
Watt50W ile 8Ω (12W Tüp Amp Performansını Simüle Eder)
Kanallar1 Adet 
Girişler2 Adet - (1/4", Input 2 operates at -6dB)
EfektlerReverb, Tremolo
Çıkış1 Adet - (Ground Lift ve Seviye Kontrollü Dengeli XLR)
Donanım 
Kabin MalzemesiHafif Masif Çam
Amplifikatör KaplamasıSiyah Dokulu Vinil
IzgaraGümüş, iplikli
Amplifikatör CevheriKırmızı (Güç), Kırmızı/Kehribar (Isınma), Amber (Mute)
Ön PanelSiyah
Amplifikatör TutacağıNikel Kaplamalı Plastik Kayış
Hoparlörler 
Hoparlörler1 Adet - 10" Jensen® C10R (Ceramic Magnet ile)
Toplam Empedans8 Ohm
Aksesuarlar 
Tavsiye Edilen KılıfP/N: 0075947000, '65 Princeton Reverb®, Siyah (Dahildir)
Footswitch2 Düğmeli Footswitch (Dahildir)
Ölçüler ve Ağırlık 
Yükseklik16" (40.6 cm)
Genişlik19.875" (50.5 cm)
Derinlik9.5" (24.13 cm)
Ağırlık19.9 lbs. (9.03 kg)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...