MARSHALL JVM210C Combo Elektro Gitar Amfisi

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
JVM210C kodlu MARSHALL ürünüdür.

100W JVM210C'nin ham gücü ve yenilmez tonuyla kalabalığı susturun. Klasik clean'leri, keskin distortionlar'ı ve aradaki her şeyi keşfetmek için her kanaldaki üç mod arasında geçiş yapın. Özenle eşleştirilmiş tamamlayıcı Celestion hoparlörlere sahip bu amfi, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir pakette sunan sıcak ve güçlü bir karışıma sahiptir.

Her biri üç gain moduna sahip iki kanal, JVM'nin metal olduğu kadar evde de clean tonlarda çalabileceğiniz anlamına gelir. Her kanaldaki üç yönlü EQ ile birlikte Presence ve Rezonans kontrolleri, güç amplifikatöründen gelen tonu şekillendirmenize izin verir.

Bir düğme hareketiyle sesinizi sahneden stüdyoya taşıyın. JVM sessiz kayıt modundayken, bu mükemmel çekimi yakalamak için bir arayüze veya miks masasına bağlayabilirsiniz.

JVM amplifikatörleri, bir dizi efekt pedalını ve diğer harici donanımları bağlamak için iki efekt döngüsüne sahiptir. İlk döngü, efektlerinizi ve orijinal tonunuzu mükemmel bir şekilde harmanlamanıza izin verecek şekilde ayarlanabilir. JVM amplifikatörleri, en üst düzeyde kontrol ve kurulumunuzun geri kalanıyla senkronizasyon için MIDI komutlarını da alabilir ve tekrarlayabilir.

İki ana volum, ihtiyaç duyduğunuzda anında ses artışı elde edebileceğiniz anlamına gelir. Programlanabilir ayak pedalı (dahildir) ile mod, master ve reverb seçeneklerinizi geri çağırabilir ve tam olarak ihtiyacınız olan yerde ve zamanda size güç ve esneklik sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
ModelJVM210C
RangeJVM
TeknolojiValve
Kanallar2 (Multi)
Çıkış Watt'ı100W
ÇıkışlarHoparlör Çıkışları: 5 x 1/4" Jak Soketleri (16Ω load / 8Ω load / 4Ω load), Emulated Line Out (XLR), MIDI Thru
Girişler1 x 1/4" Enstrüman Jak Girişi, MIDI In, Footswitch
KontrollerChannel and mode select (button), gain (per channel), treble (per channel), middle (per channel), bass (per channel), volume (per channel), reverb (per channel), presence, resonance, master volume select, master volume (switchable for each channel)
EfektlerDijital Reverb
Efekt Loop2, 1 x series parallel, 1 x series
Hoparlör Konfigürasyonu2x12"
Hoparlör Modeli1 Adet Celestion Heritage G12H (8Ω, 80w), 1 Adet Celestion Vintage (8Ω, 70w)
Birim Empedansı16Ω
Preamp Tüpleri4 Adet ECC83, 1 Adet ECC83 (phase splitters)
Power Amp Tüpleri4 Adet EL34
FootswitchPEDL-91006 (Dahildir)
KabloÇıkarılabilir güç kablosu dahildir
Koruyucu KılıfM-COVR-00073 (Ayrı Satılır)
Genişlik690 mm / 27.2"
Yükseklik510 mm / 20.1"
Derinlik265 mm / 10.4"
Ağırlık34.5 kg / 76 lbs
Benzer Ürünler
Yükleniyor...