ROLAND BC-HOT-VB Blues Cube Hot 30W 1x12 Combo Vintage Blond Elektro Gitar Amfisi

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
BC-HOT-VB kodlu ROLAND ürünüdür.

KONSERE HAZIR BLUES CUBE “TUBE LOGIC” TONLARI TAŞINABİLİR KOMBO AMFİDE

 

 

 

30-watt Blues Cube Hot ile gitaristler Roland’ın beğenilen Tube Logic tonlarına en kompakt Blues Cube kombo amfisiyle ulaşıyor. Daima evinizden stüdyoya veya sahneye taşımaya hazır durumda! Sunduğu; düşürülmüş ölçüleri, ağırlığı ve fonksiyonlarına rağmen sahip olduğu 12-inç özel hoparlörü ile güçlü ve zengin lambalı tonlarını Blues Cube de bulacaksınız. Bir modelleme teknolojisinin ötesinde, Roland’ın Tube Logic dizaynı filozofisiyle başlayan gitar sinyalinden hoparlör çıkışına kadar tweed döneminin lambalı amfilerinin içindeki çalışma prensiplerini her yönüyle, özenle yeniden üretir. Yol şartlarına göre test edilmiş ve üst düzey gitaristlerin yorumları ışığında ayarlanmış, daima-taşınmaya hazır Blues Cube tatlı ve sihirli tonlarıyla gelir. Tatmin edici hisleriyle yüksek derecede müzik aleti olarak mükemmel bir gitar amfisini sizlere getirir.

 

• Geleneksel lanbalı tonları ve tuşe tepkileri ile performansa hazır 30-watt kompakt kombo gitar amfisi

• Roland’ın geniş kapsamlı Tube Logic dizaynı ile gelen, preamp'li ve çıkış lambalarının karakter bozulmaları, güç katlarının sıkıştırması
  ve çok daha fazlasının bulunduğu ünlü ve ince ayarlı vintage lambalı amfilerin interaktif ton davranışları

• Genel ses seviyesi, üç-band EQ, dahili reverb efektine artı olarak ayak kontrolü ile seçilebilen naturel crunch ve parlak tonlar için boost kontrolleri

• Dört-yollu güç katı kontrolü (0.5 W, 5 W, 15 W, Max) ile her ses seviyesinde etkileyici tonları yakalamanıza izin verir.

• Klasik arkası açık dizaynı ile özel 12" hoparlörü ve kavak ağacı gövdesi ile sahnedeki varlığınızı artıracaksınız.

• Vintage çizgileri ile modern görünümlü ve stil sahibi

• Ton kalitesinden ödün vermeden kolayca taşınabilirlik sağlayan verimli ve hafif dizayn

• Bilgisayara yüksek kalitede direk kayıt için USB çıkışı

• Farklı renk çeşitleriyle: Vintage Krem ve Siyah

 

 

 

 

 

 

Müzikal, Tube Logic ile Yüksek Tepkili Amfi Tonları

 

 

 

Elastik, dinamik, sıcak ve duyarlı... Tüm gitaristlerin sevdikleri lambalı amfileri çalarken tatmin edici bir deneyimi açıklamak için kullandığı terimlerdir. Roland’ın Tube Logic teknolojisi sayesinde, bu kelimeler Blues Cube Hot içinde söylenebilir. 90’lı yıllardan gelen orijinal Blues Cube amfilerinin ilk jenerasyon seslerinden dramatik olarak evrimleşmiş, bugünlerde ise Tube Logic klasikleşmiş lambalı amfilerin davranışlarındaki son derece interaktif olan tüm detaylarını, karmaşık yapılarını titizlikle ve doğrulukla sunarak, bir gitar amfisine büyülü bir faktör vererek basit bir ses sistemini yaşayan ve nefes alan bir müzikal enstrümana çevirir. Mükemmel hissiyatı, distortion kontrolü, sesindeki pırıltısı, güç katındaki seviye kontrolü ve daha da fazlası—En ince ayarları yapılmış vintage lambalı amfilerin sunduğu çalıcıların aşık olduğu herşey Blues Cube Hot içerisinde bolca mevcuttur.

 

 

 

Profesyonel Müzisyenler için Performansa Hazır Amfi

 

 

 

Canlı çalımlar için hazır Blues Cube Hot, 30 watt çıkış gücü ile donatılmış ve buna artı olarak özel 12” hoparlörleri Tube Logic ile maksimum tonal tepkileri alabilmek için özel olarak dizayn edilmiştir. Arkası açık gövde yapısının özelliklerinde bulunan kavak ağacından inşa ile solo ve grup performanslarında tonların akustik olarak da titremesini sağlar.

 

 

 

 

 

 

Temiz Tonlardan Crunch Sesine Bir Düğme ile Kontrol

 

 

 

Blues Cube Hot ton kontrolleri ile sadece bir düğme ile temiz tonlardan crunch tonlarına geçiş yapabilirsiniz. Temiz tondan başlayarak, lambalıların doğal dolgunluğu ve ısırıkları, ses seviyesi zorlandığında hacim kazanarak hafiften agresif crunch tonlarına ulaşırsınız. Buna ek olarak, Boost ve Tone anahtarları karakteri şekillendirir. Tone anahtarı parıltılı yüksek aralıkları eklerken, Boost anahtarı dolgun ve naturel lambalı crunch sesini üretir. Aynen vintage lambalı amfilerde olduğu gibi Blues Cube Hot kompakt pedalları çok sever, kişisel soundunuzu şekillendirmenize izin vererek amfinizin önünde favori gain pedallarınızı eklemenize olanak verir.

 

 

 

Her Ses Seviyesinde Geniş-Açık Ses

 

 

 

Her bir lambalı amfi kullanıcısı bilir ki; amfi en iyi sesi vermesi için ses seviyesinin açılmasına ve çıkış lambalarının zorlanmasına ihtiyaç duyar. Olumsuz yönü büyük sahneler haricindeki her yerde çalabilmek için bu ses temelde çok yüksek ve yüklüdür.—Bu yolda gitaristlerin arayışları asla son bulamamıştır! Tube Logic ile Blues Cube; çıkış lambaları ve çıkış transformatörlerinin interaktif davranışları ile gelen karmaşık distortion karakterlerini, genel ses seviyesi düştüğünde bile daha zengin ses ve dinamik tepki hisleriyle gelir. Fakat Blues Cube’ün kullanışlı Güç Kontrolü ile kayıtlarınızdan provalara, bar performanslarınızdan evinize kadar her duruma uygun kılacağınız ses seviyesinde tonu zorlayarak müziğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bakıma İhtiyaç Duymayan, Daima Sizin Yanınızda

 

 

 

Modern bir yaklaşım ile Blues Cube, sahne çalımlarına yeterli gelecek güçlü tüm lambalı amfilerde bulunan büyük sakıncaları da ortadan kaldırır—Lambalı amfilerin son derece ağır oluşu, titreşimden kaynaklı zarar görme eğilimi, onları güçlü tutabilmek için sıklıkla gereken pahalı bakımları ve lamba değişim dertlerinizi ortadan kaldırır. Buna karşılık, Blues Cube temelde bakım gerektirmez ve her alanda ağırlığını ağırlığını azaltmak için özenle tasarlanmış ve bu özelliklerinin tona etki etmemesi sağlanmıştır. Blues Cube ile her ekipmanınız ile birlikte mükemmel lambalı seslerinin keyfini çıkaracak, buna karşı çok daha rahatça istediğiniz yere taşıyacak ve lambalarınız için endişe duymayacaksınız!

 

 

 

Efektler, Ayak ile Kontrol ve USB Yoluyla Direkt Kayıt

 

 

 

Blues Cube Hot özelliklerinde dahili reverb efekti ve arka panelinde Boost ve Tone fonksiyonlarını kontrol etmek için kontrol pedalı bağlantıları ile donatılmıştır. USB bağlantısı ile Blues Cube Hot’ın zengin tonlarını kolayca direkt olarak favori bilgisayar kayıt uygulamalarınıza aktarabilirsiniz.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Çıkış Gücü30 W
Nominal Giriş SeviyesiINPUT: -10 dBu (1 M ohm)
Hoparlör30 cm (12 inç) x 1
Kontroller

POWER anahtarı
BOOST butonu
TONE butonu
VOLUME düğmesi
BASS düğmesi
MIDDLE düğmesi
TREBLE düğmesi
REVERB düğmesi
MASTER düğmesi
POWER CONTROL anahtarı
0.5 W, 5 W, 15 W, MAX

GöstergeleriBOOST
TONE
POWER
BağlantılarINPUT jak: 1/4-inç phone tipi
LINE OUT jak: 1/4-inç phone tipi
PHONES jak: Stereo 1/4-inç phone tipi
FOOT SW (TIP: BOOST, RING: TONE) jack: 1/4-inç TRS phone tipi
REC OUT port: USB tip B
AC IN jak
Güç Tüketimi33 W
AksesuarlarıKullanım Kılavuzu
Güç Kablosu
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Footswitch (BOSS FS-5L, BOSS FS-6, BOSS FS-7)
Ölçüler ve Ağırlık ( Çıkıntıları Hariç) 
Genişlik433 mm
17-1/16 inç
Derinlik239 mm
9-7/16 inç
Yükseklik413 mm
16-5/16 inç
Ağırlık12.6 kg
27 lbs 13 oz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...