ROLAND JC-120-50A Jazz Chorus 120W 2x12 50.Yıl Limited Edition Elektro Gitar Amfisi

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
JC-120-50A kodlu ROLAND ürünüdür.

JC-120
JAZZ CHORUS
Roland 50. Yıldönümü Sınırlı Üretim

 

 

 

 

JC-120 CAZ KOROSU
Roland 50. Yıldönümü Sınırlı Üretim
ÇOK ÖZEL BİR AMPLİFİKATÖRÜN ÖZEL VERSİYONU

 

 

Dünyanın dört bir yanındaki tüm sadık Roland müşterilerine minnettarlığımızı ifade etmek için, klasik JC-120 Jazz Chorus amplifikatörünün özel bir koleksiyoncu versiyonu olan JC-120 Jazz Chorus Roland 50th Anniversary Limited Edition'ı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Müzik tarihinde gerçek bir efsane olan JC-120, 1975'ten beri sürekli üretimdedir ve Roland'ın en uzun soluklu ürünüdür. Standart modelin ilham verici "JC clean" tonunu ve sürükleyici stereo chorus'unu sunan bu özel sürüm, doğal kiraz ağacı kaplama, koyu gri ızgara kumaş malzemesi ve elle oyulmuş seri numarasına sahip bir hatıra rozetine sahiptir.

 

 

 Roland'ın 50. yıl dönümünü kutlamak için özel koleksiyoncu baskısı JC-120 Jazz Chorus


• Derin bordo açık gözenekli kaplamalı doğal kiraz ağacı kaplama


• Koyu gri ızgara bezi


• Elle oyulmuş seri numarasına sahip hatıra 50. yıl dönümü rozeti


• Dünya çapında yalnızca 350 amplifikatör mevcuttur

 

 

 

 

JC-120: Benchmark Clean Gitar Amfisi

 

 

Sevgiyle "clean tonların kralı" olarak bilinen JC-120, yaklaşık 50 yıldır sahne ve stüdyoların dayanak noktası olmuştur. Andy Summers, Jeff Baxter, Johnny Marr, Adrian Belew ve Billy Duffy gibi trend belirleyen gitaristler - sadece birkaç isim - amfiyi müzik tarihinin en etkili şarkılarında kullandılar. Ve Steve Levine, Gil Norton ve diğerleri gibi yapımcılar, öldürücü temiz tonlara sahip olmak istediklerinde, JC-120 her zaman en iyi seçim olmuştu.

 

 

 

 

Olağanüstü Çok Yönlülük

 

 

JC-120'nin kendine özgü sıcak ve vurucu sesi clean gitar tonları için emsalsiz olsa da, aynı zamanda en sevdiğiniz efektlerin en iyisini ortaya çıkaran harika bir pedal platformudur. Amiral gemisi JC-120, orta boy JC-40 ve ultra kompakt JC-22'yi de içeren Jazz Chorus aile ağacının en üstünde yer alıyor.

 

 

 

 

Space Chorus

 

 

JC-120'nin göze çarpan özelliği, çift 12 inçlik hoparlörler aracılığıyla gerçek stereo olarak sunulan gösterişli "Boyutlu Space Chorus"tur. Bu çarpıcı analog efekt, sesi anında daha geniş, daha derin ve daha canlı hale getirerek başka hiçbir amfinin sunmadığı bir çalım deneyimi sunar. JC-120'nin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, efekt, uzun bir CE serisi pedal serisinin ilki olan BOSS CE-1 Chorus Ensemble'a taşındı.

 

 

 

 

Kaliteli Kiraz Ahşap Kaplama

 

 

Japonya, kiraz çiçekleriyle ünlüdür ve biz de çekici bir kiraz ağacı kaplamasıyla ulusal mirasımızı JC-120 Jazz Chorus Roland 50th Anniversary Limited Edition'a aktardık. Doğal açık gözenekli kaplama, ipeksi, organik bir his sunarken, koyu bordo rengi, kenarları koruyan ayırt edici fiber panellerle dikkatli bir şekilde eşleştirilmiştir. İncelikle işlenmiş detaylarıyla bu özel amfi çalmak için neredeyse fazla iyi görünüyor.

 

 

 

 

Dünya Çapında Sadece 350 Adet Mevcut

 

 

Tek seferlik üretimle sunulan JC-120 Jazz Chorus Roland 50th Anniversary Limited Edition, bir koleksiyoncunun başyapıtı olmaya aday. Dünya çapında sadece 350 amplifikatör dağıtılacak ve her birinin ızgarasında ayrı ayrı numaralandırılmış bir rozet olacak. Evinizde veya stüdyonuzda bir yer açın ve şimdi yerinizi ayırtın; amfinin bölgenize ne zaman gönderilmeye başladığını öğrenen ilk kişi olmak için kaydolun.

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...