ROLAND KT-9 Sessiz Bas Davul Pedalı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
KT-9 kodlu ROLAND ürünüdür.

Evde davul çalışmak bazen insanda bir savaşa girmiş hissi yaratabilir. Elektronik davulunuz var. Kulaklık kullanıyorsunuz fakat hala problem var; kick pedalınızın mekanizması her hareket ettiğinde, tokmağı pade her vurduğunda ortaya çıkan ses. Çözüm Roland'ın yeni kick triggerı KT-9. Ultra sessiz ev çalışmaları için özel dizayn edilen KT-9, tokmaksız dizaynı, patentli link mekanizması ile çalım esnasında ortaya çıkan gürültüyü etkin bir biçimde azaltır, üstelik çalım hissiyatınızdan hiçbir şey eksiltmeden. KT-9 ayaklarınızın altındayken, istediğiniz kadar geç saatte, istediğiniz kadar sert çalabilirsiniz.


 

  • Geç saat egzersizleri için düşük gürültülü çalışma (Roland KD-9 tokmaklı serisine kıyasla çalışma alanlarında oluşan seste %85, alt katlara giden seste %63 azalma)
  • Kompakt dizayn, kolay kurulum, ev egzersizleri için az yer kaplayan yapı
  • En sessiz performans için Roland Noise Eater izolasyon ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

 

Ultra-Sessiz Link Mekanizması ile Dilediğiniz Zaman Çalın

 

Elektronik davullar akustik davullara kıyasla oldukça sessizdir, buna rağmen kick pedala bastığınızda ve tokmak kick padine vurduğunda ortaya çıkan ses bazı anlarda rahatsız edici olabilir. Eğer sessiz çalışmanız gerekli ise KT-9 olmazsa olmazınız olacak. Tokmaksız yapısı ve yeni geliştirilen link mekanizması ile Roland KD-9 tokmak ile çalınan triggera kıyasla çalışma alanında oluşan seste %85, diğer katlara ve odalara giden seste ise %63 oranında belirgin bir azalma sağlar. Daha da sessiz çalışmalar için KT-9'u mesh head özellikli V-Drums modelleri ve ek olarak NE-10 ve NE-1 gibi Noise Eater izolasyon ürünler ile birlikte kullanabilirsiniz.


 

Kompakt Tokmaksız Dizayn Sahne ve Stüdyo Setlerinize Kolaylıkla Uyum Sağlar

 

Davul setinizi kendinize uygun bir düzende kurarsınız, tokmaksız yapısı ile KT-9 kolaylıkla setupınıza sığar ve kapladığı minimum alan sayesinde geri kalan ekipmanlarınızı rahatça kurmanıza olanak sunar. Kolay kurulumu ve 1/4 inç giriş barındıran tüm V-drums modelleriyle uyumlu yapısıyla sessiz egzersiz ortamlarınıza profesyonel kick performansı katar.
 

 

İleri Seviye Tekniklere Uygundur, Davul Çalım Stilinizi Destekler

 

İster evde ister dışarıda çalın kick pedalınız çalım stilinize uygun yapıda olmalıdır. KT-9 profesyonel kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. Ünitenin ayakları stabiliteyi sağlarken ister sert ister yumuşak bir biçimde çalmanıza olanak verir. Akustik davul pedallarından tanıdık ayakucu sabitleyici ile ayak pozisyonunuzu kolaylıkla ayarlarken, KT-9'un yumuşak pedal mekanizması gerçek pedal hissiyatı sunar. KT-9 sizin enerjik davul egzersizlerine olan biletiniz - hem de komşuları rahatsız etmeden.
 

 

Roland Ekipmanlara Bağlanabilirliği ile Etkileyici Perküsyon Setleri Kurun

 

Perküsyon setupınız geliştikçe bir kick pedalına olan ihtiyacınız artar. Esnek yapısı ve dizaynı ile KT-9, OCTAPAD SPD-30'dan HandSonic HPD-20'ye Roland'ın geniş elektronik perküsyon enstrümanlarıyla uyumludur.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

Aksesuarlar

Kullanım Kılavuzu

Ağırlık

Vida

Bağlantı Kablosu

Opsiyonlar (ayrı olarak satılır)

Noise eater (NE-10)

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

Genişlik

139 mm

5-1/2 inç

Derinlik

365 mm

14-3/8 inç

Yükseklik

158 mm

6-1/4 inç

Ağırlık

2.0 kg

4 lbs 7 oz

Yükleniyor...