Supro 1605RJ 64 Reverb - 5 Watt 1x8 Blue Rhino Elektro Gitar Amfisi

Adet
1605RJ kodlu SUPRO ürünüdür.

'64 Reverb, tüp hissiyatını alacağınız, spring reverb özelliğine sahip 5 watt'lık, 1x8 kombo bir amfidir. Bu ultra kompakt ve çalışmaya hazır amplifikatör, maksimum esneklik için 2 bantlı bir EQ ile birlikte bağımsız gain ve volum kontrolleri sağlar.

Başka bir gitar amfisini veya kayıt konsolunu beslemek için optimize edilmiş üç hatlı çıkış, preamp tüpleri tarafından ana volumden önce sürülür ve bu, gitaristlerin yerleşik hoparlörü rock konserinden ev ortamına kadar farklı ortamlarda gitar çalmanızı sağlar. 

Ayrıca tamamen tüplü dıştan takma gain/reverb bir efekt ünitesi veya doğrudan kayıt preamfisi olarak kolayca kullanın.Sağlam ton yaratmanıza yardımcı olan için 8 inçlik Jensen C8R hoparlörü de bu amfide görmeniz mümkün.

Parlak tizlerle dengeli, sağlam ton için efsanevi 8 inçlik Jensen C8R hoparlöre sahip. Parlak, lead sesiyle overdrive ve distortion'a güzel yanıt verir. Hem evde hem de kayıt stüdyosunda rahat bir kullanım sağlar.

A Sınıfı, 6V6 donanımlı, tek uçlu, 5 Watt'lık güç amplifikatörünün tüm bozulmamış yüksek gain'e sahip sesi ve ayrıca tüple çalışan analog spring reverb'ü sahnelere taşıyın. Ana volumden önce bulunan üç hat çıkışı aracılığıyla bir efekt ünitesi veya doğrudan kayıt preamfisi olarak kullanım için de idealdir.

Özel Blue Rhino Hide tolex, Supro Gümüş/Mavi ızgara kumaşımız, oyulmuş başlık, beyaz şeritler ve "dog bone" amplifikatör tutacağı, birinci sınıf bir his ve ömür boyu dayanıklılık sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Model 
Ürün İsmi64 Reverb
Ürün Kodu1605R
Elektronik 
Watt5W
Hoparlör MarkasıJensen
Hoparlör ModeliC8R
KontrollerVolum, Treble, Bass, Reverb, Master, Mix Out Level
EfektlerReverb
Girişler2
Remote Switch JaklarıTS Single Footswitch
Çıkışlar (Hat Seviyesi)Wet, Dry, Mix
Hoparlör Jakı1x 8-ohm, 2x 4-ohm
Preamp Tüpleri2 Adet 12AX7, 1 Adet 12AT7
Power Amp Tüpleri6V6
Donanım 
Kabin MalzemesiKavak
TutacakVinyl Dog Bone
RemoteSingle Footswitch (Ayrı Satılır)
Koruyucu KılıfN/A
TolexBlue Rhino Hide
BoruBeyaz
RenkBlue Rhino Hide
IzgaraSupro Gümüş/Mavi    
Ölçüler ve Ağırlık  
Kabin Boyutları (IN.)15.5″ x 7.5″ x1 2.3″
Kabin Boyutları (CM)40 x 19 x 30 cm    
Ağırlık (LBS)23 lbs
Ağırlık (KG)10.5 kg
Benzer Ürünler
Yükleniyor...