Supro 1606J 64 Super - 5 Watt 1x8 Blue Rhino Elektro Gitar Amfisi

Adet
1606J kodlu SUPRO ürünüdür.

'64 Super, Supro tarafından 60'ların başında yapılan ikonik 1x8 kombinasyonunun yeniden sürümüdür. Tek bir volum düğmesiyle Super, eski Supro amplifikatörlerinde bulunan lambalı preampın tüm ton aralığını duymanızı sağlar.
Bu amfinin orijinal tasarımında kasıtlı olarak EQ kontrollerinin olmaması, devreye bir ton düğmesi eklendiğinde ön amfiden gelen ham gücü kaçınılmaz olarak azaltan pasif bileşenleri ortadan kaldırır.

Super'de bulunan fırfırsız, yüksek gain'e sahip preamp, doğrudan şirketin ilk Amerikan lambalı amfilerinden biri olarak şirketin savaş öncesi kökenlerine dayanan A Sınıfı, 6V6 donanımlı, tek uçlu, 5 Watt'lık bir güç amfisini besler.

Bu amfi,evdeki ton ve kayıt stüdyosu kopyalama arasında mükemmel dengeyi korumak için 8 inç Jensen C8R hoparlöre sahiptir.

 

Şimdi parlak tizlerle dengeli, sağlam ton için efsanevi 8 inçlik Jensen C8R hoparlöre sahip. Parlak, lead sesiyle overdrive ve distortion'a güzel yanıt verir. Bu hoparlörler hem evde  hem de kayıt stüdyosunda gitaristlere rahatlık sağlar.

Saf, bozulmamış rock tonu için A Sınıfı, 6V6 donanımlı, tek uçlu, 5 Watt'lık güç amplifikatörü, sahip olduğu yüksek gain'ler ile sahnede öne çıkın. 

Tek ihtiyacınız olan tek tuş ve 1950'lerden kalma bir his.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Model 
Ürün İsmi64 Super
Ürün Kodu1606J
Elektronik 
Watt5W
Hoparlör MarkasıJensen
Hoparlör ModeliC8R
KontrollerVolum
Efektler-
Girişler1
Remote Switch JaklarıN/A
Çıkışlar (Hat Seviyesi)N/A
Hoparlör JakıN/A
Preamp Tüpleri12AX7
Power Amp Tüpleri6V6
Donanım 
Kabin MalzemesiKavak
TutacakVinyl Dog Bone
RemoteN/A
KaplamalıN/A
TolexBlue Rhino Hide
BoruBeyaz
RenkBlue Rhino Hide
IzgaraSupro Gümüş/Mavi
Ölçüler ve Ağırlık 
Kabin Boyutları (IN.)15.5″ x 7.5″ x1 2.3″
Kabin Boyutları (CM)40 x 19 x 30 cm    
Ağırlık (LBS)23 lbs
Ağırlık (KG)10.5 kg
Benzer Ürünler
Yükleniyor...