Supro 1695TJ Black Magick - 25 Watt 1x12 Black Rhino Elektro Gitar Amfisi

Adet
1695TJ kodlu SUPRO ürünüdür.

Black Magick kombosu, rock & roll'un kutsal amplifikatörlerinden birinin aslına sadık bir şekilde yeniden yaratılmış halidir. Devresi, yapısı ve kozmetik ürünleri, Led Zeppelin I'de duyulan tonların çoğunu sunmasıyla ünlü, Jimmy Page'in sevilen 1959 Supro kombosundan sonra modellenmiştir. 6973 tüpü, tamamı Jensen P12Q tarafından desteklenen, sıcak ve dengeli bir ton sunan, Supro sesini tanımlayan, anında fark edilen olağanüstü dinamikleri sunar. Kalın ton elde etmek için "1 + 2" giriş jakı kullanılarak iki bağımsız preamp kanalı birbirine bağlanabilir, yalnızca Giriş 2'nin kullanılması daha keskin bir ses verir. İmza niteliğindeki güç tüpümüz, bu Rock & Roll zaman makinesine footswitch ile değiştirilebilen derinlik ve boyut katar. Ayrıca uyumlu uzatma kabini ile kafa formatında da mevcuttur.

12 inçlik Jensen P12Q, üst midlerde sıcak, dengeli bir ton ve mükemmel bir kapanış sunar. 50'li yılların ilk "Holy Grail" amplifikatörlerinde yer alan P12Q, net, dinamikler arası geniş bir aralık sunan, çok yönlü bir hoparlördür.

Uyumlu bir çift 6973 tüp ve 16-ohm, 8-ohm ve 4-ohm çıkış seçeneklerine sahip özel yapım bir Supro çıkış transformatörü kullanan A Sınıfı güç amplifikatörü gitaristlere olağanüstü bir tuşe hassasiyeti sunmaktadır. 

Birinci sınıf bir görünüm ve his için özel Black Rhino Hide tolex, ince ışıltılı, beyaz şeritli, "dog bone" formatında bir sap ve oyulmuş başlık plakalı Supro Gümüş/Siyah ızgara kumaşımız gitaristlerin dikkatini çekiyor. 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Model 
Ürün İsmiBlack Magick
Ürün Kodu1695TJ
Elektronik 
Watt25W
Hoparlör MarkasıJensen
Hoparlör ModeliP12Q
KontrollerVolum 1, Volum 2, Treble, Bass, Speed, Depth
EfektlerTremolo
Girişler2
Remote Switch JaklarıTS Single Footswitch
Çıkışlar (Hat Seviyesi)N/A
Hoparlör Jakı1x 16-ohm, 2x 8-ohm, 2x 4-ohm
Preamp Tüpleri4 Adet 12AX7
Power Amp Tüpleri2 Adet 6973
Donanım 
Kabin MalzemesiKavak
TutacakVinyl Dog Bone
RemoteTS Single Footswitch
KoruyucuN/A
TolexBlack Rhino Hide
BoruSiyah
RenkBlack Rhino Hide and Cream
IzgaraSupro Silver/Black
Ölçüler ve Ağırlık 
Kabin Boyutları (IN.)20.5” x 18.75” x 8.75”
Kabin Boyutları (CM)52 x 47.6 x 22.2 cm
Ağırlık (LBS)39.5 lbs
Ağırlık (KG)18 kg
Benzer Ürünler
Yükleniyor...