Supro 1696RT Black Magick Reverb - 25 Watt 1x12 Black Rhino Elektro Gitar Amfisi

Adet
1696RT kodlu SUPRO ürünüdür.

Black Magick Reverb Combo, Supro sesini tanımlayan all-tube hırıltı ve tatlılığı somutlaştırır. Analog spring reverb, 2 bantlı EQ ve bir ana volum düğmesi içeren Black Magick Reverb, maksimum esneklik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kalın ton elde etmek için "1 + 2" giriş jakı kullanılarak iki bağımsız preamp kanalı birbirine bağlanabilir, yalnızca Giriş 2'nin kullanılması daha keskin bir ses verir. Black Magick Reverb'ün 3 yaylı yankı pan'ı her iki kanal tarafından sürülür ve ardından ana ses kontrolünden hemen önceki kuru sinyalle toplanır. Güncellenmiş,tube tabanlı LFO devresi, orijinal Black Magick'in iki katı hız aralığı ile bias modülasyonlu çıkış tube tremolo sağlar.
Ayrıca uyumlu uzatma kabini ile kafa formatında da mevcuttur.
 

Özel, yüksek güçlü 12 inç BD12 hoparlörümüz, Jimmy Page'in orijinal Supro'sunun sesini çağrıştırmak için tasarlandı; büyük boy bir seramik mıknatıs, birinci sınıf süspansiyon ve özel bir İngiliz konisi bulunuyor.

Uyumlu bir çift 6973 tüp ve 16-ohm, 8-ohm ve 4-ohm çıkış seçeneklerine sahip özel yapım bir Supro çıkış transformatörü kullanan A Sınıfı güç amplifikatörü. Ayrıca 3 yaylı bir reverb pan ve güncellenmiş, tube tabanlı LFO devresi, orijinal Black Magick'in iki katı hız aralığı ile bias modülasyonlu çıkış tube tremolo sağlar.

Özel Black Rhino Hide tolex, ince ışıltılı, beyaz şeritli, "dog-bone" formatında sap ve oyulmuş başlık plakalı Supro Gümüş/Siyah ızgara kumaşımız üstün görünüm ve his sağlamaktadır. 

Black Magick Reverb, bugün Supro'yu tanımlıyor. Tamamen tüplü bir ton ocağı ve modern gitaristlerin ihtiyaçlarına uyan tüm özellikler: yerleşik EQ, analog spring reverb, ana volum ve depth ve hız kontrollü tremolo.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Model 
Ürün İsmiBlack Magick Reverb
Ürün Modeli1696RT
Elektronik 
Watt25W
Hoparlör MarkasıSupro
Hoparlör ModeliBD12
KontrollerVolum 1, Volum 2, Treble, Bass, Speed, Depth, Reverb, Master
EfektlerReverb, Tremolo
Girişler2
Remote Switch JaklarıTRS Double Footswitch
Çıkışlar (Hat Seviyesi)-
Hoparlör Jakı1x 16-ohm, 2x 8-ohm, 2x 4-ohm
Preamp Tüpleri4 Adet 12AX7, 12AT7
Power Amp Tüpleri2 Adet 6973
Donanım 
Kabin MalzemesiKavak
TutacakVinyl Dog Bone
RemoteSF2 Supro Dual Footswitch (Ayrı Satılır)
Koruyucu KılıfYok
TolexBlack Rhino Hide
BoruSiyah
RenkBlack Rhino Hide and Cream
IzgaraSupro Gümüş/Siyah
Ölçüler ve Ağırlık  
Kabin Boyutları (IN.)20.5” x 18.75” x 8.75”
Kabin Boyutları (CM)52 x 47.6 x 22.2 cm
Ağırlık (LBS)39.5 lbs
Ağırlık (KG)18 kg
Benzer Ürünler
Yükleniyor...