Supro 1933R Royale 212 - 50 Watt 2x12 Black Scandia Elektro Gitar Amfisi

Adet
1933R kodlu SUPRO ürünüdür.

Royale, dikkat çekici derecede duyarlı, dokunsal bir low uç ile yüksek ve canlı clean tonlar sağlamak için tasarlanmıştır. Güçlü bir EQ'ya sahip, yüksek boşluklu, 50W lambalı bir amplifikatör, ayakla değiştirilebilen boost, lamba tamponlu loop ve muhteşem lambalı spring reverb ile Royale, hem sahnede hem de stüdyoda çalımınızdaki tüm nüansları yakalar. Royale'deki 5881 yüklü güç amplifikatörü, Class A (35W) veya Class AB (50W) çalışma seçeneklerinin yanı sıra ses basıncı seviyesini kontrol etmek için bir ana ses seviyesi sunar. Class A modu, geleneksel, katod taraflı Supro sesini cesur, süngerimsi bir orta aralıkla sunar. AB Sınıfı, daha kepçe orta aralık, daha sıkı bas ve daha hızlı tepki veren California sound'u sunar. Vintage esintili Black Scandia tolex ve kenevir ızgara bezi ile kavak kabin içine yerleştirilmiş Royale, Supro'nun bugüne kadarki en dinamik yanıt veren, özelliklerle dolu, yüksek tavanlı amplifikatörüdür. 
 

Black Magick Reverb'de de bulunan özel, yüksek güçlü 12 inç BD12 hoparlörlerimiz, zengin, tam artikülasyon sağlayan büyük boyutlu seramik mıknatıslara, birinci sınıf süspansiyona ve özel bir İngiliz konisine sahiptir.

Büyük boşluk payı vaat eden ilk Supro kombinasyonları olacak şekilde tasarlanan Royales, A Sınıfından AB Sınıfına geçişleri sayesinde, büyük temiz tonlardan süper doygun sıcaklığa kadar her şeye izin verir. Bir düğme hareketiyle sıkı, vurucu temiz tepki ve Supro'nun bildiği orta kademe kalp arasında geçiş yapın

Royales,gitaristlerin amfinin çok yönlülüğü üzerinde maksimum kontrol sağlayan, ayak ile seviye kontrolüne, Reverb üzerinde seviye ve bekleme kontrolüne sahipsiniz ve FX Loop tüp tamponludur.

Marka ortakları D'Angelico Guitars ile ürün geliştirme güçlerini birleştirdikten sonra, günümüzün türlerini değiştiren performans sanatçılarına uygun bir amfi tasarlamak istedik ve en yüksek beklentilerimizi aştık.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Model 
Model İsmiRoyale 2x12
Model Kodu1933R    
Elektronik 
Watt50W
Hoparlör MarkasıSupro
Hoparlör Modeli2x BD12    
KontrollerVolum, Boost, Treble, Mid, Bass, Reverb Level, Reverb Dwell, Master
EfektlerBoost, Reverb, FX Loop
Girişler1
Remote Switch Jakları3x TS Single Footswitch    
Çıkışlar (Hat Seviyesi)Yok
Hoparlör Jakı1x 16-ohm, 2x 8-ohm, 2x 4-ohm
Preamp Tüpleri3 Adet 12AX7, 1 Adet 12AT7, 1 Adet 12DW7
Power Amp Tüpleri2 Adet 5881    
Donanım  
Kabin MalzemesiKavak
TutacakVinyl Dog Bone
Kontrol3 Adet Single Footswitch (Ayrı Satılır)
KoruyucuN/A
KaplamaBlack Scandia
BoruKrem
RenkBlack Scandia
IzgaraHemp with Gold thread
Ağırlık ve Ölçüler 
Kabin Boyutları (IN.)28" x 10" x 18"    
Kabin Boyutları (CM)71.12 x 25.4 x 45.72 cm    
Kabin Ağırlığı (LBS)62 lbs
Kabin Ağırlığı (KG)28.1 kg
Benzer Ürünler
Yükleniyor...