Zoom A1 FOUR Akustik Multi Efekt Prosesörü

Adet
ZOOM A1 FOUR kodlu ZOOM ürünüdür.

Akustik Gitarınızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın!

Zoom A1 FOUR Akustik Multi Efekt Prosesörü gitarınıza çok sayıda sıcak ve zengin ton eklemenizi sağlar. Canlı performanslarınıza özel olarak tasarlanmış farklı efektler ve akustik gitar modellemeleri ekleyerek enstrümanınızın tonunu bir adım öteye taşımak için idealdir.

Çok Çeşitli Akustik Aletlere Efektler Ekleyin

İster akustik gitar, saksafon, trompet, keman, mızıka veya akustik bas çalıyor olun, Zoom A1 Four, performans çözümleriniz için, 35 akustik optimizasyonlu efekt dahil olmak üzere 80'den fazla efektle doludur. Herhangi bir sırayla birbirine zincirlenmiş beş adede kadar eşzamanlı efekt sağlayan sağlam işlem gücüne sahipir. A1 Four, kullanıcı tarafından oluşturulan yamaları saklamak için 50 bellek konumu içerir ve Zoom'un Gitar Laboratuvarı yazılımı da, yeni sesler oluşturmak için harika seçenekler sunar. 

Bu ünite, sesler ve efektler arasında zahmetsiz geçiş yapmanıza imkan tanıyan iki performans modu, kondenser mikrofonlarınız için fantom gücüne sahip sorunsuz mikrofon bağlantısı ve feedback önleme filtresi sayesinde canlı kullanım sırasında profesyonel düzeyde ses kalitesi sağlar. Ayrıca 68 ritim kalıplı bir drum machine, 30 saniyelik bir looper ve süper kullanışlı bir kromatik tuner elde edersiniz. 

Canlı akustik performanslar yapan bir sanatçısıysanız, Zoom A1 aradığınız partner olabilir.

Akustik Gitar Modelleme

Akustik gitar similasyonları ve modellemeleri ile seslerinize derinlik ve boyut ekleyebilirsiniz. Enstrümanınızın doğal sesini bu modellemelerle yenilerken canlı performanslarınızın tıpkı stüdyo kayıtlarınız gibi ses çıkarmasını sağlayabilirsiniz. En sevdiğiniz gitar markasının ve tarzının tonunu seçinmeniz yeterli.

A1 Four, bir dizi popüler akustik gitarın sonik parmak izini taklit etmek için IR (Impulse Response) teknolojisini kullanır ve stüdyo tonunuzu sahnede çoğaltmanıza olanak tanır. Modellenen sesinizin ses seviyesini kontrol etmek ve ses çıkışını iyileştirmek için Gain, Bas, Mid, Treble kontrolleriyle sesinizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Seslere ayrıca AG Pikap Seçiciyi (AG PU SEL) gitarınızın pikap tipine (Piezo veya Magnetic) uyacak şekilde ayarlayabilir ve çeşitli özel işlemcilerde modellenmiş belirli bir EQ ekleyebilirsiniz.

 

 

 

Guitar Lab Uygulaması Destekli

ZOOM Guitar Lab yazılımı ücretsiz indirerek sonsuz bir yama ve efekt dünyasını keşfedebilirsiniz. Ayrıca, Akustik Enstrümanlar için tasarlanmış efektleri düzenleme ve yamaları düzenleme ek yeteneği sayesinde, sonsuz kombinasyonlar deneyebilir ve oluşturabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler:

* Tipi : Akustik Enstrüman Multi-FX

* Analog / Dijital : Dijital

* Ekolayzır : 3-band EQ, Grafik EQ

* Efekt Tipleri : 80 x Efekt, 5 x Simultaneous ; Dynamics, Filters, Overdrives, Amp Models, Cabinet Models, Modülasyon, Delay,Reverb, SFX

* Hazır Sesler : 50 x User Patches, Acoustic Body Modeling, Sax, Trumpet, Violin, Harmonica, 68 x Rhythm Patterns

* Looper : 30 Saniye

* Girişler : 1 x 1/4" (Enstrüman), 1 x 1/8" (aux in) ; MAA-1: 1 x XLR (mic)

* Çıkışlar : 1 x 1/4" (line out/Kulaklık)

* MIDI I/O : USB

* USB : 1 x Type Micro-B

* Yazılım : Zoom Guitar Lab Patch Editor (Mac/PC)

* Güç Desteği : 9V DC Güç Desteği / USB powered

* Batarya : 4 x AA Pil ; MAA-1: 2 x AA Pil

* Yükseklik : 4.1 cm

* Genişlik : 13 cm

* Derinlik : 15.6 cm

* Ağırlık : 340 gr

Yükleniyor...