BOSE 251 ENVIRONMENTAL BLK WITH BLK BRKT Stereo Hoparlör

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

Bose ® 251 Marine Duvar Hoparlör Black

  • En iyi duvara monte dış mekan hoparlörlerimiz
  • Daha geniş dış mekanlar için son derece geniş ses alanı
  • Düşük frekanslardaki sesi minimumda ses bozulması ile üretmek için tasarlanmış dış mekan hoparlör kabini
  • Kar, yağmur, tuz ve aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklılığı test edilmiştir


En iyi duvara monte dış mekan stereo hoparlörlerimiz alışıldık dış mekan hoparlörlerine kıyasla çok daha geniş bir alana yayılan dengeli stereo ses üretir. Ve bu ödüllü dış mekan hoparlörlerinin zorlu hava koşullarına dayanıklılığı garantilidir.


251® dış mekan hoparlörlerinizi ister dış mekandaki duvarlara monte edin, ister stereo cihazlara veya bir Lifestyle® sistem ve SA-3 amplifikatöre bağlayın, ve çok daha geniş bir alanda kaliteli Bose® sesinin keyfini sürün.

 

Bahçenizin her köşesinde ses


Klasik dış mekan hoparlörleri ile, stereo ses sadece birkaç “tatlı noktada” duyulabilir ve verandanız, havuzunuz veya bahçenizin geniş bir alanlarına yayılmaz. Ve genellikle etkiyi sağlayan basları üretemezler.


Halbuki yenilikçi Bose® 251® dış mekan hoparlörleri Articulated Array® hoparlör tasarımı ile son derece geniş bir ses alanı oluşturur. Her bir dış mekan hoparlör kabininde, dışarıda dolaşırken sürekli stereo etkiyi hissedebilmeniz için özel bir açıyla yerleştirilmiş iki hoparlör bulunmaktadır. Bose® 251® dış mekan hoparlör kabinin eşsiz çok bölmeli tasarımı, net ve doğal etkili ses için düşük frekanslardaki ses bozulmasını en aza indirir.


Bose® dış mekan hoparlörleri sert hava koşulları için tasarlanmıştır. Bu, hava koşullarına dayanıklı hoparlörler, kar, yağmur, tuz ve 60 °C ve -30 °C arasındaki sıcaklıklara dayanabilecek şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir.

 

Lifestyle® sistem performansını dışarıya taşıyın


Eğer bir Lifestyle® sisteminiz varsa, sadece 251® dış mekan hoparlörleri ve bir SA-3 amplifikatör kullanarak Lifestyle® sisteminizin performansını dış mekana da taşıyabilirsiniz. Müziğinizi havuza, bahçeye veya dışarıda nerede müzik dinlemek istiyorsanız oraya taşıyan hoparlörün keyfini içeride Lifestyle® sistemde farklı bir müzik veya film oynuyorsa bile sürebilirsiniz.

 

Articulated Array® hoparlör tasarımı

Dış mekanda geniş ve istikrarlı bir ses alanı yaratmak için bu hoparlörler özel açılar ile yerleştirilmiş sürücüler içerir.

 

Bose® dış mekan testi

Bose mühendisleri bu hoparlörlerin dayanıklılığını, güneş ışığı, yağmur, sıcak, buz, hatta tuz ve su dahil, en zor dış mekan koşullarında test etmektedirler. Bu aşırı hava koşullarına dayanıklı dış mekan hoparlörler, güvenilir, uzun ömürlü performans için üretildi.

 

Çok bölmeli hoparlör kasası

Düşük frekanslarda duyulabilir ses distorsiyonlarını minimuma indirmek için özel tasarlanmıştır. Böylece bahçenizin, havuzunuzun veya teknenizin duvarına kolayca monte edebileceğiniz bir dış mekan hoparlör kasasından net, temiz ve doğal ses elde edebilirsiniz.

Tek bir woofer (13.4 cm)

Tescilli bir çok bölmeli hoparlör kasası içinde tek bir woofer dan, minimumda ses distorsiyonu ile derin ve güçlü baslar.

Twiddler sürücüler (6.4 cm)

Cam kompozit koni ve ipek kadar hafif çevresi ile bu sürücüler, çok uçlarda hava koşullarına rağmen bozulmaya karşı dirençli bir hoparlörden temiz yüksek frekans üretir.


Articulated Array® hoparlör tasarımına uygun şekile yerleştirilmiş iki adet tam aralıklı sürücü (6.35) geniş bir dinleme alanını kapsayacak şekilde istikrarlı ve canlı performans benzeri ses sağlar.


Mineral ve cam dolgulu polipropilen hoparlör kabini en kötü hava şartlarına karşı her mevsimde ek koruma sağlar.


Polimer fiber kompozit konili woofer lar (13.34 cm) çok uçlarda hava koşullarına rağmen bozulmaya karşı dirençli bir hoparlörden yüksek kaliteli ses üretir.


Hava şartlarına dayanıklı ayaklar ve donanım her mevsimde dış mekandaki sert koşullara dayanır.


Ses endüstrisinde en yüksek kalite ve güvenilirliklerden birini sağlamak için SYNCOM® bilgisayar testine tabi tutulmuştur.

Boyutlar

34.3 cm (Y) x 14.6 cm (G) x 20.3 cm (D) • 3.6 kg


Hoparlör TürüDuvar Üstü
Benzer Ürünler
Yükleniyor...