Alesis Acoustic Link Akustik Gitar USB Seti

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
ACOUSTIC LINK kodlu ALESIS ürünüdür.

Windows ve MAC işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışan AcousticLink gitar kayıt ürünüyle kayıtlarınızı doğrudan bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. AcousticLink, gitarınıza herhangi bir delik açmadan manyetik özelliği sağlamanın yanı sıra USB kablosuyla gitar ve bilgisayar arasında bağlantı kurup, Cubase LE kayıt yazılımıyla da istediğiniz herşeyi gitarınızdan sanal olarak yaratabilirsiniz.

AcousticLink'in single-coil gitar manyetiğini herhangi bir delik açmadan veya yapıştırıcı bir madde kullanmadan ve gitarınıza zarar vermeden bağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; AcousticLink manyetiğinin üzerindeki narin, yastıklı kelepçelerini ses deliğine kenetlemek ve gitar jak girişi ile bilgisayar USB girişi arasındaki bağlantı kablosunu bağlamanız gerekmektedir.

Bilgisayara kayıt yapmanın en verimli yolu; yapılacak olan kayıt hakkında başkalarıyla eleştiri yaparak bir çözüm üretmekten geçmektedir. AcousticLink, gitarınızı kayıt yapmaya hazır hale getirmek dışında, kayıt yaparken anlık notlar almanızı da sağlamaktadır. Ürünün sahip olduğu ¼'' – USB kablo sayesinde istediğiniz elektro, elektro akustik veya bass gitar ile bilgisayar arasında kolaylıkla bağlantı kurabilirsiniz. Dilerseniz, Apple USB adaptörüyle de AcousticLink ürününü iPad'inizle bağlantı kurarak, çalıştırabilirsiniz. AcousticLink'in kabloları analog-dijital bağı teknolojisiyle üretildiğinden dolayı gitarın zengin ses akustiğini bilgisayara aktarırken korumaktadır. Tam kapsamlı müzik prodüksiyonu araçları içeren ve ses kalitesini en saf haliyle algılayan
Cubase LE yazılımıyla beraber çalışan AcousticLink istenirse GarageBand, ProTool veya Studio One gibi diğer yazılımlarla da kullanılabilmektedir.

Yükleniyor...