ROLAND WM-1 Midi Wireless Adaptör

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
WM-1 kodlu ROLAND ürünüdür.

WM-1
Kablosuz MIDI Adaptörü

 

Kablosuz Bir Dünya İçin Kablosuz MIDI.

Günümüz dünyasında, kabloları ve dağınıklığı mümkün olduğunca ortadan kaldırarak, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde müzik yapabilme yeteneğine ihtiyacınız var. Ve kablosuz kontrolün kurulumu kolay olmalı ve tıpkı bir kabloyu takmak kadar hızlı tepki veren ve güvenilir olmalıdır. Yaratıcılığınızın sınır tanımadığı Roland WM serisi ile kablosuz MIDI devrimine katılın.

Bir iOS aygıtındaki ve Mac bilgisayardaki MIDI müzik uygulamalarıyla aynı anda bile kablosuz olarak iletişim kurmak için standart MIDI I/O ile bir klavyeye, davul makinesine veya başka bir donanıma bir WM-1 takın. Veya ek WM-1 birimleri veya wm-1 Kablosuz MIDI Dongle ile daha fazla enstrüman ve cihaz bağlayın. MIDI nota verilerine ek olarak, tek bir kablo bağlamadan tempo, efektler, LFO'lar, döngüler ve daha fazlası için MIDI senkronizasyonu gönderebilirsiniz.

 

 

 

•Klavyeler, davul makineleri ve diğer MIDI cihazları için kablosuz MIDI adaptörü

•Diğer WM serisi birimler ve macOS/iOS Bluetooth MIDI cihazları arasında düşük gecikmeli MIDI iletişimi sağlar

•Hızlı mod, zamanlama açısından kritik uygulamalar için ultra düşük gecikmeli iletişim (3 ms) sağlar

•Standart mod, toplam dört cihaza kadar destekler; Hızlı mod, toplam iki cihazı destekler*

•Tek bir AAA pil ile yaklaşık 60 saat çalışır

•Mevcut WM-1D Kablosuz MIDI Dongle, Windows bilgisayarlar için kablosuz MIDI ve macOS ve iOS için Hızlı mod desteği sağlar

•*Cihaz tipi ve çevre koşulları, mevcut toplam cihaz sayısını sınırlayabilir. Daha fazla ayrıntı için Destek sekmesindeki WM-1/WM-1D Kullanım Kılavuzuna bakın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaratıcılığınızı Serbest Bırakın.

Kablosuz MIDI'nin gerçek bir problem çözücü olabileceği durumlar vardır. Yalnızca bir MIDI klavye ve dizüstü bilgisayarınız, iPhone veya iPad'inizle basit ve temiz bir kurulum isteyebilirsiniz. Veya DAW'ınızdan uzakta, takılıp takılabilen uzun, göze hoş görünmeyen kablolar gerektiren favori bir MIDI denetleyiciniz olabilir. Ya da küçük bir klavye veya ped denetleyicisi ile yaratıcı alanınızda hareket etme özgürlüğünü isteyebilirsiniz. Karmaşık kurulumlar yaratıcılık katilidir ve bir kez Roland kablosuz MIDI'nin engelsiz deneyimini bir kez yaşadıktan sonra asla geri dönmek istemeyeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

Düşük Gecikme Süresi. Yüksek Performans.

Müzisyenler için, birçok kablosuz MIDI sisteminin çöküşü gecikmedir - yani, bir tuşa bastığınızda veya bir bateri pedine dokunduğunuzda sesi duymanız için geçen süredir. Yüksek gecikme, oynamanın doğal olmadığını hissettirir ve asla doğru zamanlamayı elde edemezsiniz. WM serisindeki tescilli kablosuz teknoloji, tıpkı normal bir MIDI kablosuna bağlıymışsınız gibi anında, ultra duyarlı bir çalma deneyimi sağlar.

 

 

 

 

 

 

Warp Hızı

WM-1/WM-1D'deki Standart mod çoğu oynatma durumunu kapsayacak olsa da, zamanlama açısından kritik uygulamalar daha da fazla hızdan yararlanabilir. Hızlı mod, aktarım hızını 3 ms'ye (birçok donanım cihazının dahili hızından daha iyi) turbo şarj ederek başka bir WM-1 veya WM-1D arasında ultra hızlı iletişim sağlar.

 

 

 

 

 

 

WM-1D: Bilgisayar Desteği ve Ultra Düşük Gecikme Süresi.

Bir Windows bilgisayar kullanıyorsanız, WM-1D Kablosuz MIDI Dongle, kurulumunuza kablosuz MIDI'yi getirmek için ihtiyacınız olan şeydir. WM kablosuz sisteminizdeki herhangi bir enstrüman veya cihazla sorunsuz ve duyarlı iletişim için açık bir USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Mac bilgisayarlar ve iOS aygıtları, Bluetooth MIDI üzerinden Standart modda bir WM serisi birim ile iletişim kurabilir. Ancak, Hızlı modun avantajlarına ihtiyacınız varsa veya birden fazla bilgisayarı kablosuz olarak bağlamak istiyorsanız, bir WM-1D takmanız yeterlidir.

*Bir iOS aygıtıyla USB bağlantısı için uygun Apple adaptörü gerekir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLERWM-1
Kablosuz BiçimiBLE ve tescilli format
kablosuz taşıyıcı frekansı2.4 GHz
İletim Aralığı10 m (32 fit) görüş alanı (Yerel koşullara göre değişiklik gösterebilir)
Çoklu bağlantıBir ana üniteye en fazla üç ünite bağlanabilir (STANDART mod)
gecikme7,5--15 ms (STANDART mod)
3 ms (HIZLI mod)
KonnektörlerMIDI konektörleri (IN, OUT)
Güç kaynağıAlkalin pil (AAA, LR03) x 1
Mevcut çizim14 mA
Sürekli kullanım için pil ömrü (kullanım koşullarına göre değişir)Alkalin pil (AAA, LR03): Yaklaşık 60 saat
BOYUTLAR 
Kontrol tarafı:79 (G) x 17 (D) x 29 (Y) mm
3-1/8 (G) x 11/16 (D) x 1-3/16 (Y) inç
Pil tarafı:80 (G) x 17 (D) x 29 (Y) mm
3-3/16 (G) x 11/16 (D) x 1-3/16 (Y) inç
Ağırlık (pil dahil)46 gr
2 oz

İÇİNDEKİLER

 
AksesuarlarBroşür ÜNİTENİN GÜVENLİ KULLANILMASI
Alkalin pil (AAA, LR03) x 1
Seçenekler (ayrı satılır)WM-1D: Kablosuz MIDI dongle
Yükleniyor...