ALESIS CONCERT / 88 Yarı Ağırlıklı Tuş Dijital Piyano

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
CONCERT kodlu ALESIS ürünüdür.

Alesis Concert, ayarlanabilir dokunma tepkisine sahip 88 tam boyutlu yarı ağırlıklı tuşa sahip, tam özellikli bir dijital piyanodur. İçerisinde 10 gerçekçi yerleşik ses bulunur: Akustik Piyano, Parlak Piyano, Elektrikli Piyano, Harpsikord, Org, Kilise Orgu, Synth, Yaylı Çalgılar, Bas ve Clavi. Tam, zengin bir ton için Katman Modu'nda herhangi ikisini aynı anda birleştirerek sesleri özelleştirin. Ayrıca Bölünmüş Mod'da yalnızca sol veya sağ ellere atanabilirler. Hatta sesinizi daha da uyarlamak için ayarlanabilir Yankı ve Koro efekti bile ekleyebilirsiniz. Güçlü 20W dahili hoparlörler ve 128 nota maksimum nota polifonisi ile Concert, harika bir çalma deneyimi ile ultra gerçekçi ses sunar.

Alesis Concert'in "Ders Modu" adında inanılmaz derecede kullanışlı bir özelliği var. Bu özellik 88 tuşu aynı perde ve sese sahip iki bölgeye ayırır. Bu, hem öğrencinin hem de öğretmenin birbirlerini kolayca izlemelerine ve sırayla veya birlikte çalmalarına olanak tanır. Concert ayrıca kullanışlı, sessiz özel çalışma için dahili hoparlörlerin sesini kapatan 6,35 mm kulaklık çıkışına da sahiptir.
 

Sustain pedal girişi ve 6,35 mm stereo kulaklık çıkışına ek olarak Concert ayrıca bir kaydediciye, miksere, amplifikatöre veya başka bir ses sistemine bağlanmak için stereo RCA çıkışlarına da sahiptir. Concert ayrıca bir bilgisayara bağlanmak ve eğitim yazılımı veya sanal enstrüman eklentilerini kullanmak için bir USB-MIDI çıkışına da sahiptir. Concert, birlikte verilen güç kaynağı veya 6 adet pil (kutuya dahil değildir) kullanılarak çalıştırılabilir.

Yükleniyor...