ROLAND FP-E50-BK Dijital Piyano 88-tuş (Siyah)

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

FP-E50

Dijital Piyano

 

Güçlü ve Zengin Eğlence Özelliklerine Sahip, Modern Taşınabilir Piyano

 

FP-E50 size birinci sınıf bir dijital piyano deneyimi ve çok daha fazlasını sunar. Bu eğlenceli taşınabilir enstrüman, müzik öğrenmek, performans göstermek ve beste yapmak için eksiksiz bir yaratıcı merkez sağlayan Roland'ın en üst teknolojileriyle doludur.

SuperNATURAL Piyano ses işlemcisi ve 88 ağırlıklı klavye tuşları ile özgün piyano teknikleri geliştirin ve uygulayın. Tüm bir orkestranın kontrolünü size veren etkileşimli eşliklerle desteklenen gelişmiş ZEN-Core ses işlemcisiyle synthesizer, orkestra seslerini ve daha fazlasını keşfedin. Bir mikrofon bağlayın ve vokal efektleri ve gerçek zamanlı armonilerle şarkı söyleyin. Ve Bluetooth® ses/MIDI desteği, yerleşik kayıt, bilgisayar bağlantısı ve Roland Cloud'daki çok sayıda genişletme seçeneği ile daha da ileri gidin.

 

Öne Çıkanlar

 • Gelişmiş Roland teknolojileriyle dolu çok yönlü piyano ve eğlence enstrümanı
 • Roland'ın SuperNATURAL Piyano ses işlemcisi ve PHA-4 Standart 88-tuş çekiç mekanizmalı klavyesi ile geleneksel kuyruklu piyano sesi ve dokunuşu
 • Synthesizer'lar, orkestra ve dünya enstrümanları, gitar, bas, davullar ve daha fazlasını içeren 1018 dahili sesle genişletilebilir ZEN-Core ses işlemcisi
 • En iyi besteciler ve performansçılar tarafından yaratılan profesyonel stillerle etkileşimli eşlikler
 • Roland Cloud'da Z-Style Pack'ler, EXZ Wave Expansions ve SDZ Sound Pack'lerle yaratıcılığınızı genişletin
 • Gerçek zamanlı armoniler ve ses dönüştürücü sesler dahil olmak üzere mikrofon girişi ve pro vokal efektleri
 • Mobil cihazlarla arayüz oluşturmak için Bluetooth Ses/MIDI desteği
 • Sezgisel kontrollere ve daha derin özelliklere kolay erişime sahip aerodinamik panel
 • Hızlı geri çağırma için favori sesleri kaydedin ve tüm klavye kurulumlarını Scene hafızalarında saklayın
 • Zengin, tam sesli yerleşik stereo hoparlör sistemi
 • Başkalarını rahatsız etmeden çalmak ve egzersiz yapmak için kulaklık jakı
 • Harici bir ses sistemine bağlantı için stereo ses çıkışı
 • Bir müzik çalar veya başka bir cihaza bağlamak için stereo ses girişi
 • Üst üste kayıt özelliğine sahip yerleşik kayıt işlevi
 • Bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda müzik prodüksiyon yazılımıyla çalışmak için USB ses/MIDI arabirimi
 • Kayıtları, ses kurulumlarını ve sistem ayarlarını bir USB flash sürücüye kaydetmek için USB bellek bağlantı noktası
 • KSFE50 standı ve KPD-70 pedal ünitesi ile birleşik bir duvar piyanosu görünümü yaratın
 • Taşınabilir kullanım için klavye standları ve DP serisi pedallar

 

 

 

 

Gittiğiniz Her Yerde Müzikal İlhamınız

Hepsi bir arada mobil tasarımıyla FP-E50, iddialı yaratıcı vizyonları her yerde gerçekleştirmenizi sağlar. Sezgisel arayüz sayesinde, en önemli şeye, yani müzik yapmaya odaklanmanız çok kolay.

 

 

Beğenilen FP Stili

Çekici FP-E50, ödüllü FP dijital piyano serisini dünya çapında bu kadar popüler yapan tüm temel özellikleri sunar. Evin içinde ve dışında kolayca taşınırken, yerleşik stereo hoparlörler, çaldığınız her yerde etkileyici bir ses yansıtır. Performans sırasında gerekirse daha fazla ses için harici hoparlörlere bağlanın. Veya kulaklık takın ve müziği tamamen kendinize saklayın.

 

Kolaylaştırılmış İş Akışı

FP-E50 gelişmiş özelliklerle doluyken, enstrümanda dolaşmak hayal kırıklığı yaratmaz. Üst düzey ekranı sesi, tempoyu ve diğer temel bilgileri gösterir ve kolay kullanımlı panel düzeni, ses seçimine, favori tonlara, klavye transpozisyonuna ve daha fazlasına doğrudan erişim sağlar. Birçok düğme, menü içerisine dalışı yapmadan ayarları kaydetmenize veya daha derin parametrelerde ince ayar yapmanıza olanak tanıyan uzun basma işlevleri içerir. Ve Scene özelliğiyle tek bir eylemi kullanarak klavyenin tamamı için eksiksiz kurulumları anında geri çağırabilirsiniz.

 

Limitler Olmadan Performans

Etkileyici FP piyano özelliklerini gelişmiş Roland klavye ve vokal teknolojileriyle birleştiren FP-E50, her stili tutkuyla icra etmeniz için size güçlü bir müzik araçları yelpazesi sunar.

 

Üst Sınıf Piyano Deneyimi

İster piyanoda yeni olun, ister deneyimli bir çalıcı olun, FP-E50 öğrenmek, egzersiz yapmak ve performans sergilemek için zengin bir temel sağlar. Roland'ın SuperNATURAL Piyano ses işlemcisi, akustik bir kuyruklu piyanonun geleneksel hissini ve etkileşimli tepkisini sunarak, çalma dinamiklerinizle sonsuz ton renkleri ortaya çıkarmanıza olanak tanır. 88 tam boyutlu tuşları, çekiç mekanizması, Escapement sistemi ve fildişi hissiyatlı malzemesi ile birinci sınıf bir akustik enstrüman olarak parmaklarınızın altında aynı dokunuşu sağlayan deneyimi tamamlar.

 

 

 

ZEN-Core ile Güçlendirilen Eklenti Sesler Evreni

FP-E50 ayrıca, JUPITER-X ve FANTOM gibi profesyonel Roland synthesizer'larda kullanılan aynı gelişmiş ses üreteci olan genişletilebilir ZEN-Core ses işlemcisine sahiptir. Tarihi Roland synth seslerini, nefesli ve orkestral sesleri, gitarları ve basları, etnik seslerini, davulları ve daha fazlasını keşfedin. Basit kontrolleri kullanarak piyano ve ZEN-Core tonlarını özgürce katmanlayabilir veya sol ve sağ ellere farklı sesler atayabilirsiniz.

 

 

 

Etkileşimli Destek Grubunuz

Akıllı otomatik eşlik araçlarıyla FP-E50, tam bir orkestranın tüm seslerini emrinize verir. Profesyonel besteciler tarafından yeni oluşturulan yaklaşık 200 dahili müzik stili arasından seçim yapın. Yeni başlayanlar için kolay tek nota algılamayla veya ileri düzey çalıcılar için tam akor algılamaya kadar düzenlemeleri sol elinizin parmaklarıyla sürün. Etkileşimli mod, nasıl çaldığınıza bağlı olarak altyapı desteğinin hacmini ve enerjisini yönlendirmenize izin vererek işleri daha da eğlenceli hale getirir. Ve Chord Sequencer işleviyle, eşliği otomatik olarak takip eden önceden ayarlanmış renkli akor dizileri üzerinde doğaçlama yapabilir ve melodiler geliştirebilirsiniz.

 

 

 

 

Sesinizi Bulun

FP-E50'nin mikrofon girişini ve stüdyo sınıfında ses efektlerini kullanarak klavye performanslarına eşlik edin. Zengin ambiyans ile sesi canlandırın, compressor ve noise gate ile sesinizi sıkılaştırın. Çaldığınız akorları sihirli bir şekilde takip eden etkileyici gerçek zamanlı armonilerle performans sergileyin. Ya da cinsiyetinizi değiştiren ya da sizi korkulacak bir robota dönüştüren ses dönüştürücü efektleriyle izleyicileri şaşırtın. Klavyedeki notalarla yönlendirdiğiniz klasik elektronik sesler ve koro sesleri oluşturmak için bir ses kodlayıcı bile var.

 

 

 

Keşfet ve Yarat

Roland Cloud ses genişletme platformu, Bluetooth Ses/MIDI desteği, yerleşik kayıt ve bilgisayarlarda veya mobil cihazlarda müzik yazılımıyla USB bağlantısıyla FP-E50 deneyiminizi bir adım öteye taşıyın.

 

Roland Cloud İçeriğinden İlham Alın

Roland Cloud'da, keşfedilecek sürekli genişleyen bir FP-E50 içeriği yelpazesi var. Altyapı kütüphanenizi, dünya çapında popüler müzik stilleri ve bölgesel türler için profesyonelce hazırlanmış yeni stiller ve eşlik eden ton kurulumları olan Z-Style Paketleri* ile büyütün. EXZ Wave Genişletmeleri ve SDZ Ses Paketleri de mevcuttur ve ZEN-Core ses işlemcisini orijinal Roland sesleri ve önde gelen ses tasarımcılarının derlediği içeriklerle genişletmenize ve özelleştirmenize olanak tanır.

*Yakında.

 

 

Kablosuz Akış

Dahili Bluetooth, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi FP-E50 ile kolayca entegre etmenizi sağlar. Müzik kitaplığınızdaki şarkıları klavyenin ses sistemi aracılığıyla kablosuz olarak aktarın ve birlikte çalın. Web'deki eğitici piyano videolarını takip edin. Roland Zenbeats ve diğerleri gibi müzik prodüksiyon uygulamalarıyla çalışmak için Bluetooth MIDI'yi kullanın.

 

 

 

 

Müziğinizi Yakalayın ve Paylaşın

FP-E50'nin esnek ses kaydedicisi, otomatik eşlik, sol ve sağ eller ve bir vokal dahil olmak üzere şarkı performansını adım adım kaydetmenize olanak tanır. Kaydınızı bitirdikten sonra, başyapıtınızı isteğe bağlı çalmak için dahili belleğe veya paylaşmak için bir USB flash sürücüye kaydedin. FP-E50 ayrıca, FP-E50 kayıtlarınızı daha da geliştirmek ve bilgisayar müzik prodüksiyon yazılımında yeni parçalar bestelemek için bir USB ses/MIDI arabirimi içerir.

 

 

 

 

Ev ve Sahne Aksesuarları

Roland, FP-E50'yi kullanım şeklinize uyacak birçok ayak kontrolü ve pedal seçeneği sunar. Evde piyano odaklı çalmak için KSFE50 standı ve KPD-70 pedal ünitesi, entegre sustain, soft ve sostenuto pedallarıyla birleşik bir duvar piyanosu görünümü oluşturur.

 

 

ÖZELLİKLER

SES İŞLEMCİSİ

 

 

Sound Generator

 

SuperNATURAL Piano
ZEN-Core

Maksimum Polifoni

 

102 cm

Tonlar

 

Piano: 38 tonlar
E.Piano: 34 tonlar
Strings: 36 tonlar
Organ/Pad: 184 tonlar
Synth/Diğerleri: 726 tonlar (74 davul setleri dahil)

Ambience

 

Tipi: Studio, Lounge, Concert Hall, Cathedral
Derinlik: 10 tipte

KLAVYE

 

 

Klavye

 

88 tuş (PHA-4 Standard Klavye: Escapement sistem ile Fildişi Hissiyatı)

HOPARLÖR SİSTEMİ

 

 

Hoparlörler

 

Hoparlörs: 12 cm (4-3/4 inç) x 2 (hoparlör kutusuyla)

Nominal Çıkış Gücü

11 W x 2

KULAKLIKLAR

 

 

Kulaklıklar

 

3D Ambience

 

BLUETOOTH

 

 

Bluetooth

 

Bluetooth Ver 4.2
Profil: A2DP (Ses),GATT (MIDI dışında Bluetooth Düşük Enerji
CODEC: SBC (SCMS-T içerik koruma destekli)

OTOMATİK AKUMPANYA

 

Ritimler

 

Ön Tanımlı: 177 ritim
*Ver1.10'a güncelleme gereklidir.

Kontroller

 

Start/Stop, Intro/Ending, Sync Start. Variation1, Variation2, Interactive fonksiyonları

Akor Sequencer

Ön Tanımlı Akor Pattern: 140 tipte
Kullanıcı Akor Pattern: 256
*İçe / Dışa aktarma imkanı

SAHNE

 

Scene

Ön Tanımlı: 107 stil
Kullanıcı Scene: 256
*İçe / Dışa aktarma imkanı

VERİ ÇALIMI

 

Çalınabilir Yazılımlar

Ses Dosyası (WAV: 44.1 kHz, 16-bit linear format, MP3: 44.1 kHz, 64--320 kbps)

KAYIT

 

Kayıt Edilebilen Yazılımlar

Ses Dosyası (WAV: 44.1 kHz, 16-bit linear format)
Kayıt Zamanı: 390 dakika (Her bir şarkı için maksimum zaman: 200 dakika)

Kayıt Sistemi

Yeni şarkı kayıdı
Üst üste kayıt

Dahili şarkılar

3 Şarkı

AKORTLAMA, SES ŞEKİLLENDİRME

 

Tuş Hassasiyeti

Tuş Hassasiyeti: 100 tipte ve sabit algılamalı
Çekiç Tepkileri: 10 tipte

Genel Akortlama

415.3--466.2 Hz (0.1 Hz artışlar ile ayarlanabilir)

Aralıklar

10 tipte (Equal, Just Major, Just Minor, Pythagorean, Kirnberger I, Kirnberger II, Kirnberger III, Meantone, Werckmeister, Arabic) seçilebilir tuş aralıkları

Efektler

Ambience
Equalizer (3-band dijital equalizer)
Sadece org tonları için:
Rotary Speaker Efekt

Mikrofon Efektleri

Auto Harmony (9 tipte)
Voice Transformer (Octave: -1--+1, Formant: -12--+12 çeyrek notalar)
Vocal Designer (Tip: 26 tipte, Ton; 26 tipte)
Compressor (Tip: Soft, Normal, Hard)
Noise Suppressor (Threshold: -96--0 dB)

Piano Designer

Lid
String Resonance
Damper Resonance
Key Off Resonance
Cabinet Resonance
Single Note Tuning
Single Note Volume
Single Note Character

KULLANIŞLI FONKSİYONLAR

 

Kullanışlı Fonksiyonlar

Metronom (ayarlanabilir Tempo/Beat/Down beat/Pattern/Volume/Tone)
Transpoze (Klavye/Ritim: yarım notalar ile)
Favori Tonlar (50 ton)
Dual
Split (ayırma noktası ayarlanabilir)
Twin Piano
Demo Song
Center Cancel
Otomatik Kapanma
One Touch Piano

DİĞER

 

Ekran

Grafik LCD 160 x 160 noktalı

Kontrol

Genel Ses Düzeyi Sürgüsü
Akumpanya Ses Düzeyi Sürgüsü
Şarkı Ses Düzeyi Sürgüsü
Mikrofon Ses Süzeyi Sürgüsü
Mikrofon Gain Düğmesi
Görev Atanabilir Tekerlek x 2

Bağlantılar

DC In jak
Pedal1 (Damper) jak (isteğe bağlı pedal bağlandığında sürekli algılama özelliği)
Pedal2 (Damper, Sostenuto, Soft) jak (özel pedal kartı bağlandığında kullanılabilir)
Input Stereo jak: Stereo minyatür phone tipi
Output (L/Mono, R) jak: 1/4-inç phone tipi
Mic Input jak: 1/4-inç phone tipi
USB Computer port: USB B tipi (USB MIDI/AUDIO destekli)
USB Memory port: USB A tipi
Kulaklık jak x 2: Stereo minyatür phone tipi, Stereo 1/4-inç phone tipi

Güç Kaynağı

AC adaptör

Güç Tüketimi

11 W (Dahili AC adaptör kullanıldığında)
*Piyanoyu orta ses seviyesinde çalarken yaklaşık güç tüketimi: 6 W
Güç açıldıktan sonra ses çalınmadığında güç tüketimi: 5 W

AKSESUARLAR

 

Aksesuarlar

 

Hızlı başlangıç
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
AC adaptör
Güç kablosu
Nota sehpası
Damper pedal (DP-2)

OPSİYONLAR (AYRICA SATILIR)

 

Opsiyonlar (ayrıca satılır)

Özel Stand: KSFE50
Özel pedal sistemi: KPD-70
Damper pedal: DP-10
Expression pedal: EV-5
Kulaklıklar: RH-5 , RH-200 , RH-300

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

 

Genişlik

1,300 mm

Derinlik

Çıkarılabilir Nota Sehpası:
322 mm
FP-E50 ile KSFE50 ve nota sehpası:
357 mm

Yükseklik

Çıkarılabilir Nota Sehpası:
174 mm
FP-E50 ile KSFE50 ve nota sehpası:
953 mm

Ağırlık

17.1 kg (FP-E50 ile nota sehpası)
27.3 kg (FP-E50 ile KSFE50, KPD-70 ve nota sehpası)

Yükleniyor...