Alesis Elevate 4" Stüdyo Monitörü (Çift)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
ELEVATE4XEU kodlu ALESIS ürünüdür.

Alesis Elevate 4 stüdyo hoparlörleri, tüm miksajlarınıza, master'larınıza ve multimedya içeriğinize etkileyici netlik ve sıcaklık ile tam kapsamlı ses sunar. Elevate 4 hoparlör, sesin her ayrıntısını engelsiz ve kristal netliğinde ortaya çıkarır. Titreşime eğilimli plastik kabinler kullanan geleneksel hoparlörlerin aksine, Elevate 4'ün yoğun ahşap kabinleri netliği bozan rezonansları bastırarak daha net ses ve daha güçlü bas sağlar. Elevate 4 stüdyo hoparlörleri, güçlü, dört inçlik woofer'lar ve tam alçak tonlar, net yüksek tonlar ve hassas bir stereo görüntü sağlayan net sesli bir inç ipek kubbeli tweeter'lar içerir. Dahili amplifikatör, etkileyici etki ve çıkış kapasitesi için Elevate 4'ün sürücüleriyle mükemmel şekilde çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve eşitlenmiştir. Kullanım kolaylığı için Elevate 4'ün açma/kapama/ses düğmesi, sağ hoparlörün ön panelinde elverişli bir şekilde yerleştirilmiştir. Stereo uyumlu setler halinde paketlenmiş Elevate 4 stüdyo hoparlörleri, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kutuda size sunar.

Alesis, yaklaşık çeyrek asırdır stüdyo monitörleri üretmektedir. Bu süre içinde, ses ve ses netliğini optimize etme hakkında sektörde öncü olan Alesis, ürünlerinde üst düzet teknoloji kullanmaktadır. Ödüllü Monitor One ve M1Active profesyonel stüdyo monitörlerinden uyarlanan teknoloji kullanılarak oluşturulan Elevate 4 stüdyo hoparlörleri, bilgisayar veya mobil cihaz deneyiminizi yükseltmenin mükemmel bir yoludur. Elevate 4 hoparlör, frekans içeriği veya ses seviyesi ne olursa olsun sesi doğru ve doğal bir şekilde üreten özel tasarımlı bileşenleri kullanarak Alesis'in stüdyo hoparlörleri tasarlama deneyiminden yararlanır.

  Bir çift sağlam RCA jakı ve bir çift 1/4" TRS jakı, mikserleri, arabirimleri ve neredeyse tüm diğer ses donanımlarını bağlamak için mükemmeldir. hoparlörler ve istediğiniz zaman kolayca kulaklığa geçiş yapın ve hoparlörleri bağlamak da aynı derecede kolay, yalnızca bir standart 1/8 inç kablo (dahil) gerektirir.Elevate 5 stüdyo hoparlörleri, doğal frekans tepkisi üretecek şekilde tasarlanmıştır, ancak gerekirse biraz daha düşük seviye vuruş, kullanışlı bir bas güçlendirme anahtarı işinizi görür. Sesiniz için Alesis Elevate 4 stüdyo hoparlörlerinin netliğine, hassas tasarımına ve üstün performansına güvenin.

RenkSiyah
Hoparlör TürüStüdyo Monitör Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü4"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...