Alesis Elevate 5 5" MKII Stüdyo Monitörü (Çift)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
ELEVATE5MKIIXEU kodlu ALESIS ürünüdür.

Alesis Elevate 5 stüdyo hoparlörleri, mix'leri, master'ları ve multimedya içeriğini etkileyici netlik ve sıcak, tam sesle dinlemenizi sağlar. Elevate 5 hoparlör, sesinizin her ayrıntısını engelsiz ve kristal netliğinde ortaya çıkarır. Özel ahşap iç kesimleri, doğal bas sağlayan yoğun bir yapıya sahiptir. Elevate 5 stüdyo hoparlörleri, güçlü, beş inçlik woofer'lar, net, bir inçlik ipek kubbe tweeter'lar ve özel güç içerir. Alesis mühendisleri, tam alçak tonlar, net yüksek tonlar ve ayrıntılı, çekici bir stereo görüntü sağlamak için özel ahşap dolap içinde tek bir birim olarak uyum içinde çalışacak şekilde bu önemli bileşenleri dikkatle seçip yerleştirildi. Pasif hoparlörlerden farklı olarak Elevate 5 hoparlörlerde, kolay kontrol için doğrudan ön panelde yerleşik bir ses düğmesi bulunur. Stereo uyumlu setler halinde paketlenmiş Elevate 5 stüdyo hoparlörleri, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kutuda size sunar.

Alesis, yaklaşık çeyrek asırdır stüdyo monitörleri üretmektedir. Bu süre içinde, ses ve ses netliğini optimize etme hakkında sektörde öncü olan Alesis, ürünlerinde üst düzet teknoloji kullanmaktadır.  Alesis'in ödüllü Monitor One ve M1Active profesyonel stüdyo monitörlerinden uyarlanan teknoloji kullanılarak oluşturulan Elevate 5 stüdyo hoparlörleri, bilgisayar veya mobil cihaz deneyiminizi yükseltmenin mükemmel yoludur. Elevate 5 hoparlör, frekans içeriği veya ses seviyesi ne olursa olsun doğal ve nötr kalan özel tasarım ahşap kabinler kullanarak Alesis'in stüdyo hoparlörleri tasarlama deneyiminden yararlanır.

Bir çift sağlam RCA jakı ve bir çift 1/4" TRS jakı, mikserleri, arabirimleri ve neredeyse tüm diğer ses donanımlarını bağlamak için mükemmeldir. hoparlörler ve istediğiniz zaman kolayca kulaklığa geçiş yapın ve hoparlörleri bağlamak da aynı derecede kolay, yalnızca bir standart 1/8 inç kablo (dahil) gerektirir.Elevate 5 stüdyo hoparlörleri, doğal frekans tepkisi üretecek şekilde tasarlanmıştır, ancak gerekirse biraz daha düşük seviye vuruş, kullanışlı bir bas güçlendirme anahtarı işinizi görür. Sesiniz için Alesis Elevate 5 stüdyo hoparlörlerinin netliğine, hassas tasarımına ve üstün performansına güvenin.

TEKNİK ÖZELLİKLERELEVATE5MKIIXEU
GüçlendirilmişEvet
MiktarÇift
LF Sürücü Boyutu1 x 5" woofer
HF Sürücü Boyutu1" tweeter
HF Sürücü Türüİpek kubbe
Toplam güç2 x 40W (yan başına)
Frekans tepkisi56Hz-20kHz
Giriş Türleri2 x 1/4", 2 x RCA, 1 x 1/4" (sol hoparlör girişi)
Çıkış Türleri1 x 1/4" (elektrik kapalı),1 x 1/8" (kulaklık)
RenkSiyah
Hoparlör TürüStüdyo Monitör Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü5"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...