ALESIS Strike Pro Special Edition Elektronik Davul Seti

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
STRIKEPROSPCED KIT kodlu ALESIS ürünüdür.

 

 

 

 

Strike Pro Special Edition ile Tanışın


Strike Pro Special Edition, inanılmaz bir his ve etki için tam boyutlu 20” kick, benzersiz yanıt için en yeni nesil file deriler ve şimdiye kadarki en yetenekli, çok yönlü davul modülüne sahip, standart ayarlı bir elektronik davul setidir. Tam boyutlu kick, davulculara eşi benzeri görülmemiş bir tepki ve etki derecesi verir - diğer hiçbir elektronik setle karşılaştırılamaz - Strike Pro Special Edition'ın elektronik davullar için çalma deneyimini ve gerçekçiliği kesinlikle yeniden tanımlamasını sağlar.

 

 

 

 

Akustik Davul Görünümü ve Hissi


Orijinal Alesis Strike davullar, tamamen yeni davul ve zil tasarımına sahip, devrim niteliğindeydi. Yeni Strike Pro Special Edition, özellikle tam boyutlu 20 inçlik kick ile bu mirasın üzerine inşa edilmiştir. Akustik bir davul gibi görünüyor ve hissettiriyor. Tam boyutlu kick ile Strike Pro Special Edition'ın başına oturduğunuzda, çalma ve görsel his temelde bir akustik set ile aynıdır. Hemen rahat hissedeceksiniz - "alışmak" zorunda değilsiniz. Strike Pro Special Edition'ın vuruşu, yalpalama olmaksızın sağlam ve güçlüdür. Akustik bir bas davul gibi tepki verir ve hissettirir. Çığır açıcı.

 

 

 

 

Yepyeni File Deriler


Başlangıç olarak, Strike Pro Special Edition tamamen yeni en son nesil file derileri, trampet ve tüm tom'lar için çift bölge kullanır. Tepkileri her zamankinden daha hızlı, daha doğal ve çalması daha kolay. Bu derilerin üzerinden uçarak, zahmetsizce güçlü groove'lar çalacak ve keskin atakları koparacaksınız. Bu deriler sizinle savaşmayacak; aksine, bu yeni Alesis file deriler en iyi müttefikinizdir.

 

 

 

 

Üstün Zil Performansı


3 bölgeli Strike Pro Special Edition 16" ride, 14" crash ve 14" hareketli hi-hat olağanüstü gerçekçi bir his verir: His, kontrol, sekme ve sesin mükemmel karışımını yaratan yeni, kalın, rahat bir kauçukla kaplanmıştır. Ziller, harika bir "dövülmüş" görünümün yanı sıra, gelişmiş çalınabilirlik için geniş bir zil alanı sunar. Ayrıca, bu ziller, geleneksel e-zillerden çok daha sessizdir ve sesin en aza indirilmesi gereken gece geç saatlerde yapılan uygulama seanslarınız için mükemmeldir. Özellikle yeni hi-hat, hızlı yanıt, sağlamlık ve ustaca, ince bir dokunuş iletme konusundaki inanılmaz yeteneği için yeni bir e-standart belirliyor.

 

 

 

 

Strike Performance Davul Modülü


Strike Pro Modülü, Alesis'in bugüne kadar sunduğu en çok yönlü ve yetenekli modüldür. Bu setin harika çalınabilirliği ve karakterinin büyük bir kısmı, 1800'den fazla enstrüman ve 45.000 örnekten yapılmış 136'dan fazla özel kit içeren geniş ses kitaplığından kaynaklanmaktadır. Modül, favori müzik prodüksiyon yazılımınız ve güçlü Strike Software Editor ile birlikte kullanabileceğiniz yerleşik örnekleme özelliğine, 16 GB harici kart depolama alanına ve USB/MIDI bağlantısına sahiptir. Bu düzenleyici ile davulcular kendi özel sample'larını birden çok hız katmanına ve round-robin enstrümanlarıyla bir araya getirebilir, mükemmel davul setini oluşturabilir ve ardından bunu USB üzerinden modüle aktarabilir. Strike Pro Modülünün tüm oynatıcı ayarlarını ve seçimlerini hızlı bir bakışta görüntüleyen 4,3 inç renkli LED ekranı sayesinde her özelliği ve kontrolü takip etmek inanılmaz derecede kolaydır. Kitin durumu üzerinde tam bir ustalıkla birleştiğinde benzeri görülmemiş bir esneklik ve programlanabilirlik sağlar.

 

 

 

 

Melodics ile Becerilerinizi Keskinleştirin


Size 30 günlük ücretsiz Premium abonelik denemesi sunmak için Melodics ile işbirliği yapıldı. Melodics, Alesis davul setinizi öğrenmenin ve çalmanın en keyifli yoludur ve pratik yapmayı kolay ve eğlenceli hale getirir. macOS, Windows ve iPad için mevcut olan Melodics'i indirmek ücretsizdir. En sevdiğiniz sanatçıların şarkılarına erişim içeren Melodics Premium planının özel 30 günlük ÜCRETSİZ denemesinin kilidini açmak için Alesis bateri setinizi kaydedin.

 

 

Özellikler

 

Şimdiye kadarki en hızlı, en doğal yanıt için en son nesil file deriler
Patentli Geliştirilmiş Artikülasyon Sistemi
Tam boyutlu 20” kick
Hibrit ağaç gövde 14 inç çift bölgeli file derili trampet
Hibrit ağaç gövde 8-10-12-14 inç çift bölgeli fil derili tomlar
16" Strike ride (3 bölgeli), tamamı yumuşak kauçuk ve çekiç izli
3 adet 14" Strike crash zil, tutarak susturma özellikli, tamamı yumuşak kauçuk ve çekiç izli
14" hi-hat, tamamı yumuşak kauçuk ve çekiç izli
Kendi özel kitlerinizi ve enstrümanlarınızı oluşturmak için Strike yazılım editörü
4.3 renkli LED ekranlı Strike Performance Modülü
1800'den fazla davul ve perküsyon sesi ve 136 Kit
45.000 örnek ses dahildir veya birlikte verilen 16 GB SD kart aracılığıyla .wav dosyalarını yükleyin
Birinci sınıf 4 bacaklı çelik iskelet

Paket İçeriği

Strike Performance Davul Modülü
20" kick
14" çift bölgeli trampet
8" çift bölgeli tom
10" çift bölgeli tom
12" çift bölgeli tom
14" çift bölgeli tom
14" çift bölgeli hareketli hi-hat sistemi
Tutarak susturma özellikli 16" üç bölgeli ride
3 adet 14" çift bölgeli tutarak susturma özellikli crash
Birinci sınıf siyah 4 bacaklı çelik iskelet
Siyah ve altın aksam
Çift demir bacaklı krom trampet sehpası
Saçak kablo
Kablo sargıları
Davul anahtarı
Baget
Adaptör
Strike modülü kullanım kılavuzu
Kit montaj kılavuzu
Güvenlik ve garanti kılavuzu

Gereksinimler

USB-MIDI performansı için:
MAC: OS X 10.12 veya üstü
PC: Windows 7 veya üstü

Yükleniyor...