Donner DED-100 Elektro Davul Seti

Adet

Donner DED-100 Elektro Davul Hakkında

Tek Adımda Kolay Kurulum 

Donner DED-100 elektronik davul seti, daha iyi baget geri tepmesi ve yapışmayı önleme özellikleri sağlayan ve daha gerçekçi bir davul çalma deneyimi sunan davul derisi tasarımına sahiptir. Spiral ayar tasarımına sahip davul pedleri, kolay kurulum ve sökme için tutarlı gerginlik ayarı sağlayarak davulculara mükemmel bir deneyim sunar.

Premium 8 Parçalı DED-100 Elektro Davul seti

1 x 8'' çift bölgeli trampet, 3 x 8'' tom-tom, çift kick pedallarıyla uyumlu 1 x 6" kick davul, 1 x 10'' hi-hat, 1 x 10'' Crash ve 1 x 10'' Ride, Davul Taburesi, Bagetler ve güç kaynağı. 

Endüstri Standardı Mesh Head elektronik davul seti, davulculara en gerçekçi ve duyarlı hissi sağlar. 

Zengin Ses Çeşitliliği

DED-100, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli müzisyenler için 425 fabrika sesi ve 30 klasik ve modern bateri seti sunar. 

Gerçek davul örneklemesine adanan kit, her ses detayı için sıkı testlerden ve ayarlamalardan geçirilmiştir, bu da daha gerçekçi ve üstün ses sağlar ve gecikme minimum seviyede tutulmuştur.

Güçlü Özellikler

10 parçası, sıralayıcı, metronom, yardımcı giriş ve kayıt işleviyle DED-100 elektronik bateri seti, davul çalma becerilerinin geliştirilmesine ve iyileştirilmesine yardımcı olur. MP3 çalarlara veya akıllı telefonlara bağlanmayı destekleyerek evde pratik yapmak veya bir grupta performans sergilemek için mükemmeldir.

Komple Set

Elektro davul seti, stabilite, hi-hat kontrolü, bas davul pedalı, kulaklıklar, davul taburesi, ses kablosu ve bagetler sunan 4 sütunlu alüminyum çerçeveli katlanabilir bir demir standla birlikte gelir ve ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. 
 

Yükleniyor...