Argon Audio Alto 55 MK2 Kule Tipi Hoparlör (Beyaz)

Adet

Argon Audio Alto 55 MK2 Kule Tipi Hoparlör (Beyaz)

ALTO55 MK2'ler, ALTO serisindeki en iyi hoparlörlerdir. Hiçbir masraftan kaçınmadık, bunları çoğu kişinin içinde gerçek bir canlı grup olduğuna inanacağı şeylerle ağzına kadar doldurduk. Müziği dinlemeye değer kılan ses. Müziğe birazcık ilgi duyuyorsanız, bunlar paranızın karşılığını kat kat fazlasıyla hak edecek.

Öne çıkan özellikler
Nispeten küçük, bir kule hoparlör için
Etkileyici ses
Minimalist tasarım
Manyetik olarak takılan ızgaralar

Not: Ürün Çift Olarak Gönderilmektedir.
 
HOPARLÖR GİBİ GÖRÜNMEYEN HOPARLÖRLER

Yerde duran hoparlörler göze çarpma eğilimindedir. Bunun nedeni, geleneksel hoparlör markalarının, geçen yüzyıldaki tasarım hatalarından hiçbir şey öğrenmemişiz gibi renk paletlerini karıştırmayı ve eşleştirmeyi sevmesidir. ALTO55'ler ise oturma odanızda şık, minimalist ve harika görünür. Nerede yaşadığını biliyorsun ve onları her gün izlemek zorundasın. Zil yok, ıslık yok, sadece harika ses ve basit tasarım. 

PASİF HOPARLÖRLER

ALTO 55 MK2'ler pasif hoparlörlerdir, yani çalışmak için bir amplifikatör gerektirirler. Pasif hoparlörler, aktif muadillerinden daha kötü değildir, sadece kurulum için biraz daha fazla çalışma gerektirirler. Amfi, tüm müziklerinizi yayınlayacağınız ve bağlayacağınız yerdir. Yeni hoparlörlerinizi, büyükbabanızın kendi başına güzel olan eski ev yapımı amfisiyle birleştirebilirsiniz veya çok daha iyi bir sonuç almak için yeni nesil bir amplifikatör veya  SA1 amplifikatörümüz harika bir seçim olacaktır.
 
Teknik Özellikler

Tweeter: 1" yumuşak kubbe
Bas/orta kademe: 2 x 5,25"
2,5 yollu tasarım
Frekans aralığı: 35-20.000 Hz ± 3dB
Empedans: 4 ohm
Hassasiyet: 87 db
Boyutlar: 17 x 87 x 26 cm (GxYxD)
Ağırlık: 12 kg

Yükleniyor...