Behringer 2600 Blue Marvin Analog Synthesizer

  • Barkod: Z-2242005321041
  • Kategori: Ses Modülleri
  • 31.147 TL
  • Havale/EFT ile 30.213 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
2600 BLUE MARVIN kodlu BEHRINGER ürünüdür.

Blue Marvin'in orijinaline sadık analog devresi, yarı modüler mimarisi ve üçlü VCO tasarımı ile birlikte klasik elektronik müziği çağrıştıran klasik tonları yeniden yaratmak için bir araya getirilmiştir. Ayrıntılara gösterilen önem, Blue Marvin'e ultra esnek ses şekillendirme kabiliyetini verir ve bu da size süper tonlar ve lezzetli lead'lerden uzaklardan tam rüya gibi bir ambiyansa kadar muhteşem tonları yeniden yaratmanızı sağlar. 1970'lerde ve 80'lerde progresif rock, new wave ve synth-pop'ta ortaya konan synthesizer parçaları, klasikler haline geldi ve diğer birçok sanatçıya ilham verdi. Blue Marvin, tüm bu sihri yeniden yaratmanıza veya sizi başlı başına bir efsane haline getirecek inanılmaz ve orijinal sesler tasarlamanıza izin verir!

Orijinali gibi, Blue Marvin, patch kabloları farklı modüllere takmanıza gerek kalmadan müzik yapmaya başlamanıza izin veren yarı modüler bir sentezleyicidir. Ancak bunun sizi durdurmasına izin vermeyin, Blue Marvin ayrıca 93 ekleme yapılabilir giriş ve çıkışa sahiptir, böylece synthesizerı istediğiniz şekilde yapılandırabilirsiniz.

Blue Marvin, FM girişli 3 VCO'ya sahiptir. Hatta VCO'ların varsayılan dalga biçimlerini kare, üçgen, sinüs veya darbe olarak yamalayarak hayranlık uyandıran bir ton olasılıkları paleti oluşturabilirsiniz. Çok modlu VCF, VCO'nun bir, iki ve üçünün karıştırılabileceği Blue Marvin’in VCO karıştırıcısı olarak işlev görürken, VCO'lardan herhangi biri düşük frekanslı bir osilatör olarak çalışacak şekilde değiştirilebilir. Bunu entegre rezonans kontrolü, filtre modu anahtarı ve synth'in diğer alanlarına çıkış yeteneği ile birleştirin ve Blue Marvin, dinleyicilerinizi gerçekten şaşırtacak farklı bir ton paleti oluşturmak için harika ve esnek bir araç haline gelir.

Yükleniyor...