Behringer Eurolive B1800XP 18" Aktif Subwoofer

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
B1800XP kodlu BEHRINGER ürünüdür.
B1800XP

Behringer Eurolive B1800XP Aktif Subwoofer. PA uygulamaları için yüksek performanslı 3000 Watt gücünde subwoofer hoparlördür. Dünyaca ünlü İngiliz mühendis 18" TURBOSOUND hoparlör. Son derece yüksek ses basıncı seviyesi ve son derece hassas bass hoparlördür. "Kurşun geçirmez" vuruş ve darbe için ultra düşük frekansların kesin olarak üretilmesini sağlar. Kapsamlı aşırı gezinme, termal, RMS ve klip sınır korumasına sahip en gelişmiş 3000 watt sınıf D amplifikatöre sahiptir.

Dahili aktif stereo geçişi, tam menzilli hoparlörler için yüksek geçiren filtrelenmiş çıkışlar sağlar. Ayarlanabilir ve anahtarlanabilir. Bas Yükseltme Artı Aşırı düşük frekanslı performans için faz anahtarı vardır. Mükemmel ses uyumu için değişken yüksek kesme kontrolü vardır. Subwoofer seviye kontrolü, subwoofer ile tam menzilli hoparlörler arasındaki dengeyi ayarla mükemmel izleme için güç, sinyal ve klip LED'lere sahiptir.

Maksimum ses performansı ve woofer koruması için akıllı sınırlayıcılıdır. Gürültülü ses, üstün geçici yanıt ve çok düşük güç tüketimi için dahili anahtar modlu güç kaynağı bulunur. Ticari direk kutuplarla montaj için kutup soketlidir. Kolay taşınabilme için ergonomik şekilli kulpludur. En iyi hoparlör koruması için sağlam çelik ızgaralıdır.

 

D Sınıfı Amfi. Mükemmel Ses, Masif Güç.

Behringer Eurolive B1800XP Aktif Subwoofer. Devrim niteliğindeki Sınıf D amplifikatör teknolojisi sayesinde, kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir paket içerisinde muazzam bir güç ve inanılmaz sonik performansı sunabiliyoruz. D sınıfı amplifikasyon, büyük bir enerji verimliliği sağlayan ve ağır güç kaynakları ve büyük soğutucu lakaplarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak fark yaratır. Bu şaşırtıcı teknoloji, daha az enerji kullanırken çevrenin korunmasını sağlarken, geleneksel muadillerinden önemli ölçüde daha hafif olan son derece güçlü ürünler tasarlamayı ve inşa etmeyi mümkün kılar.

 

Turbosound Ses Farkı

Behringer Eurolive B1800XP Aktif Subwoofer. Dünyanın önde gelen İngiliz tasarımcısı ve profesyonel hoparlör sistemleri üreticisi TURBOSOUND , 30 yılı aşkın bir süredir üstün hoparlörler üretiyor ve çok beğenilen hoparlör tasarımları için saygın Queen's Yenilik İnovasyonu Ödülü'nü defalarca kazandı. TURBOSOUND'un seçkin ürünleri yalnızca en ünlü uluslararası sanatçılarla değil, aynı zamanda dünya çapında sayısız önemli mekanda gezinerek bulacaksınız.

BEHRINGER , dünyaca ünlü, özel tasarlanmış TURBOSOUND hoparlörlerini, yüksek kaliteli ses üretimi için seçkin ürünlere dahil etmekten gurur duyuyor . B1800XP, gerçekten güçlendirilmiş 18" TURBOSOUND hoparlör ile 3,000 Watt'lık güçlü güç kullanımına sahiptir ve tüm amplifikasyon gereksinimlerini karşılayabilir. Behringer Eurolive B1800XP Aktif Subwoofer cihazını internet satış sitemizden satın alabilirsiniz.

 
Hoparlör Tipi:18'' Aktif Subwoofer
Frekans Tepkisi:40 Hz - 150 Hz
Peak Gücü:3000 Watt
Hassasiyet:4 dBu
Maksimum SPL:129 dB
Konnektör:3 Pin XLR
Anfi Sınıfı:Class D
LF Driver:18''
Empedans:8 Ohm
Woofer:18''
Çalışma Gerilimi:220-240 V, 50-60 Hz
Sinyal Gürültü Oranı: 100 dB
Ağırlık:44.9 Kg
Boyut:704 x 549 x 554 mm
Hoparlör TürüAktif Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü18"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...