Behringer EUROLIVE VS1220 12" PasifHoparlör

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VS1220 kodlu BEHRINGER ürünüdür.

BEHRINGER EUROLIVE VS1220 Hoparlör

12 "Woofer ve Elektro-Dinamik Sürücülü Yüksek Performanslı 600 Watt PA 

EUROLIVE VS1220 hoparlör, BEHRINGER - 600 Watt güç taşıma kapasitesi, daha fazla özellik ve kesinlikle daha uygun fiyatla beklediğiniz şeydir ! Ve son derece güçlü, uzun gezintili 12 "Düşük Frekanslı (LF) sürücü ve çift elektro-dinamik Yüksek Frekanslı (HF) sürücü sayesinde VS1220, kutudan çıkar çıkmaz sınırına kadar itmeye hazır hale gelir. BEHRINGER'i hoparlörlerde dünya lideri yapan diğer EUROLIVE modellerinin yanı sıra kendi başına bir efsane olmaya mahkumdur .

Genel Bakış
Yüksek performanslı 600 Watt 2 yollu PA hoparlör sistemi (150 Watt Sürekli / 600 Watt Maksimum Güç)
Olağanüstü ses kalitesi, geniş frekans bant genişliği ve dinamik aralık
Son derece güçlü 12 `` uzun gezi sürücüsü, inanılmaz derin bas ve akustik güç sağlar
Olağanüstü yüksek frekanslı reprodüksiyon için tescilli çift elektro-dinamik sürücüler
Ultra geniş ses dağılımı için eliptik dalga kılavuzu tasarımı
Entegre tripod ve stand adaptörü
Kolay taşıma için ergonomik şekilli tutamaklar
Optimum hoparlör koruması için sağlam çelik ızgara
2 profesyonel 1/4 '' jak konnektörü
3 Yıllık Garanti Programı *
Almanya'da tasarlandı ve üretildi

Özel Tasarımlı Dönüştürücüler
LF ve HF dönüştürücülerimiz her uygulama için özel olarak tasarlanmıştır - bizi rekabetten ayıran şey budur. Bir BEHRINGER hoparlör satın aldığınızda, içerideki dönüştürücülerin gerçekten profesyonel sonuçlar için diğer tüm öğelerle birlikte kusursuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlandığından emin olabilirsiniz. EUROLIVE VS1220 mafsallı, ayrıntılı ortası ve kristal berraklığında yüksekleriyle muazzam miktarlarda düşük uçludur.


Geniş Yüksek Frekans
Yüksek frekanslı içerik performansınızı kolayca oluşturabilir veya bozabilir. EUROLIVE VS1220'nin çift elektro-dinamik sürücüleri, özel olarak tasarlanmış, eliptik dalga kılavuzu sayesinde ultra geniş 80 ° x 40 ° ses dağılım modeliyle doğal ses veren üst seviye sağlar.

Büyük Ses, Hafif ve Uygun Fiyatlı
Burada büyük, orada küçük, bir sürü, sadece bir dokunuş - hepimizin kendi kişisel tercihleri ​​var, ancak VS1220 hepsini uygun, taşıması kolay bir pakete koyar - ve gerçekten güç kullanımı ile büyük bir yumruk paketler 600 Watt. Gömme ve ergonomik olarak tasarlanmış saplar, bunların kaldırılmasını ve taşınmasını kolaylaştırır - ve harika ses VS1220 son derece uygun fiyatlı.

Olağanüstü Çok Yönlü
Benzersiz muhafaza profili birden fazla konumlandırma seçeneğine izin verir: 10 ° veya 35 ° küme ve istifleme modu; dahili 35 mm (1,375 ") kutup soketli stand montajı veya zemin monitörü takozu olarak konumlandırma.Çok yüksek ses basıncı seviyelerine sahip: 93 dB (Tam Alan, 1 W @ 1 m), VS1220 geniş 60 Hz - 20 kHz frekans yanıtı Dahili aşırı yük koruması optimum HF sürücü koruması sağlar VS1220'nin olağanüstü sadakat ve frekans tepkisi onu hem vokalistlerin hem de enstrümantalistlerin gözdesi haline getirir. Cable "kablo), böylece güç amplifikatörünüzün taşıyabildiği kadar çok bağlayabilirsiniz.

Ses Değeri
VS1220 PA hoparlör baş ve omuzları paketin geri kalanının üstünde tutar ve sınıra kadar itildiğinde bile olağanüstü performans sunar. Hafif ve güçlü, özel olarak tasarlanmış dönüştürücüler, muazzam güç kullanımı ve aşırı taşınabilirlik ile VS1220 hoparlör, bu sınıfta duyulmamış bir fiyata herhangi bir müzik uygulaması için idealdir.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç Değeri: 150W Sürekli
Tepe Güç Kapasitesi: 600W Tepe
Empedans: 8 ohm
Girişler: 2 x 1/4 "(paralel)
Frekans Aralığı: 60Hz-20kHz
Geçiş Frekansı:    3.5kHz
Maksimum Tepe SPL: 93dB
Yatay Kapsama Açısı: 80 Derece
Dikey Kapsama Açısı: 40 Derece
Montaj Seçenekleri: Direk Montajı

Yükseklik:23,6 "    
Genişlik:14,6 "    
Derinlik:16,9 "    
Ağırlık:37.7 lbs.    

Hoparlör TürüPasif Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü12"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...