Behringer MONITOR1, Premium Pasif Stereo Monitör ve Ses Kontrol Arabirimi

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
r

BEHRINGER MONITOR1 Premium Pasif Stereo Monitör ve Ses Kontrol Arabirimi
r MONITOR1 Premium Pasif Stereo Monitör ve Ses Kontrolörü, analog sinyali bir sonraki seviyeye taşıyarak yüksek çözünürlüklü ses seviyesi kontrolünü parmaklarınızın ucuna getirir. Sesi renklendirecek hiçbir aktif devre veya dijital artefakt olmadan, aktif stüdyo monitörlerinizin seviyesini anında ayarlayabilirsiniz. Büyük ses düğmesi, mikserinize veya farenize ulaşmak zorunda kalmadan her seferinde mükemmel seviyeyi aramanızı kolaylaştırır! XLR/TRS kombo Girişleri ve XLR Çıkışlarının yanı sıra iki adet 3,5 mm (1⁄8") jak ile MONITOR1'in mevcut sisteminize bağlanması son derece kolaydır ve çok ekonomiktir.

r r

 

r r

 

r r

Pasif Kontrol Nedir?
r Çelişkili gibi görünse de, MONITOR1 tamamen pasiftir, yani harici güç gerekli değildir ve mikserinizden veya ses arabiriminizden gelen analog sinyalin saflığını etkileyecek aktif bir devre yoktur. MONITOR1, ses kaynağınızın önüne geçmez ve sisteminize herhangi bir bozulma veya RF paraziti eklemez. Yani ister yatak odanızda kayıt yapıyor olun, ister profesyonel bir kayıt stüdyosunda parçalarınızı kaydediyor olun, MONITOR1 ses düzeyinin her zaman tam olarak ihtiyacınız olan yerde olmasını sağlar - ihtiyacınız olduğunda. Ve mola zamanı geldiğinde, sesi tamamen kapatmak için uygun Mute düğmesine basmanız yeterlidir.

r r

 

r r

 

r r

Bazen Daha Büyük Daha İyidir!
r Küçük düğmeler düşük hassasiyet sağlar. Tersine, düğme ne kadar büyükse, hassasiyet de o kadar yüksek olur. Bir düğmeyi bir daire olarak düşünün. Küçük bir daire/düğmede, bir dereceden diğerine olan mesafe çok küçüktür, bu da mükemmelliği aramayı zorlaştırır. MONITOR1'in büyük düğmesinde, dairenin dereceleri arasındaki mesafe çok daha büyüktür ve yüksek hassasiyette ayarlamaları kolaylıkla yapmanızı sağlar. MONITOR1'in daha büyük düğmesi, seviyeleri hızlı ve doğru bir şekilde ayarlamanıza yardımcı olur.

r r

 

r r

 

r r

Bağlantılar Önemlidir
r MONITOR1, mikseriniz olarak masanızın üzerinde çok az yer kaplar ve küçük ayak izi sayesinde asla aranıza girmez. Ancak küçük olmasına rağmen, MONITOR1 stereo XLR/TRS kombo ve 1⁄8" Girişlerden XLR ve 1⁄8" Çıkışlara kadar tamamen kalite ile ilgilidir.

r r

 

r r

 

r r

Ses Kalitesi ve Değeri
r MONITOR1'i, en kritik dinleme ortamlarında - sizinkilerde - yıllarca süper temiz, yüksek kaliteli performans sağlayacak şekilde tasarladık! En yüksek kalitede bileşenlerden oluşturulan MONITOR1, mevcut stüdyo izleme kurulumunuzu biraz kolaylaştırmanın mükemmel bir yoludur.

r r

Meteor Müzik kalitesiyle Behringer ürünlerine ve  muhteşem MONITOR1'e göz atın veya bugün Online Mağazamızdan alışveriş yapın. Kolay hiç bu kadar iyi olmamıştı!

r r

 

r r

 

r r

Genel Özellikler
r •Premium pasif stereo ses kontrolörü ve zayıflatıcı
r •Aktifsiz devre, en saf sinyal yolunu garanti eder
r •Son derece hassas seviye ayarlamaları için Büyük Ses düğmesi
r •2 yüksek kaliteli XLR kombo giriş ve 3,5 mm (1/8") stereo giriş, DAW'nize mükemmel şekilde bağlanır
r •Stüdyo monitörlerinize bağlanmak için 2 yüksek kaliteli XLR çıkışı ve 3,5 mm (1/8") stereo çıkış
r •2 Yıl Garanti
r •Almanya'da tasarlanmış ve üretilmiştir

r
r
Benzer Ürünler
Yükleniyor...