Behringer UV1 / Mikrofon Preamfisi

  • Barkod: Z-2242005931332
  • Marka: Behringer
  • Kategori: Efektler
  • 8.986 TL
  • Havale/EFT ile 8.716 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
UV1 kodlu BEHRINGER ürünüdür.

Vokal söz konusu olduğunda, ses mühendisleri kritik hale gelir ve olağanüstü ses kalitesi ve esnekliği nedeniyle genellikle bir karıştırma konsolu yerine bir kanal şeridini tercih eder. ULTRAVOICE UV1, üst düzey mikrofon preamplifikatörü, çok yönlü ses işleme özellikleri ve işlenen sesi dengeli analog çıkışlar aracılığıyla çalmak veya dahili USB arabirimine aktarmak için özgür seçime sahip tam özellikli bir kanal şerididir.

Midas'ın dünya çapında ses profesyonelleri tarafından kullanılan en tanınmış markalardan biri olduğunu biliyor muydunuz? Artık profesyonellerin kullandığı teçhizatı alabilirsiniz! ULTRAVOICE UV1, +48 V fantom gücü, ultra düşük gürültü, yüksek kazanç ve audiophile kalitesi ile son teknoloji Midas mikrofon preamplifikatörü ile birlikte gelir.

ULTRAVOICE UV1, bir mikrofon preamp ve ses işlemcisinden daha fazlasıdır.Mümkün olan en yüksek çözünürlük ve en düşük gecikme ile en iyi USB ses arabirimlerinden birini ekledik. Net 24 bit çözünürlükte tam 192 kHz örnekleme hızı, alacağınız şaşırtıcı netlikte sesi dinlerken gülümsemenizi sağlayacaktır.

Sesi kaydetmek, stüdyodaki en kritik görevlerden biridir. Şarkıcılar gecikmelere karşı çok hassastır. Birkaç milisaniye, iyi veya harika bir çekim arasındaki tüm farkı yaratabilir! Bu nedenle, bu basit ama çok etkili izleme bölümünü ULTRAVOICE UV1'e ekledik. Doğrudan giriş sinyali ve USB oynatma arasındaki karışım, kayıt yaparken en iyi dengeyi bulmanızı kolaylaştırır. Sadece kulaklıklarınızı takın ve ses seviyesini ayarlayın.

Bazı insanlar analog alanda kalmayı tercih ederken, bazıları doğrudan dijitale kayıt yapmak için daha kısa yolu tercih eder. ULTRAVOICE UV1'de her ikisini de aynı anda alacaksınız.DAW'ınıza sapma olmadan en iyi vokal sesini elde etmek için PC'nizi veya Mac'inizi doğrudan USB üzerinden bağlayın. Daha fazla sinyal akışı için herhangi bir analog ekipmanı dengeli çıkışlara bağlayın. Tamamen size kalmış.

Yüksek kaliteli bir mikrofon preamplifikatörü ve mükemmel bir USB arabirimi, vokalleri bir şarkı düzenlemesine mükemmel şekilde entegre etmek için en önemli araçlardır. Saf deneyimi elde etmek için BYPASS anahtarına basın.Ama bazen en iyi sonucu elde etmek için vokallerinizi tonlamak istersiniz. Ve işte başlıyoruz! ULTRAVOICE UV1, ihtiyaç duyacağınız her türlü işlemeye sahiptir – daha fazla güç için bir Kompresör, ıslıkları gidermek için bir De-Esser, frekans spektrumunun alt ve üst ucundaki dinamik ses detayları için bir Enhancer, “sessiz” için bir Genişletici/Kapı “Otomatik olarak istenmeyen çevre gürültüsü ve nihayet amfi tekrar kayıp seviyeler kazanmak için.Ve bu yeterli olmasa bile, daha fazla ses iyileştirmesi için ek dıştan takmalı dişli takabilirsiniz.

Hedef uygulamanızın ne olduğu önemli değil. ULTRAVOICE UV1, bir şarkıcı, anlatıcı, moderatör olarak sesiniz için en iyi kalitenin gerekli olduğu her ortam için mükemmel bir seçimdir. Tura çıkmak için canlı rafa koyun, ana sanatçılar için bir müzikal tiyatroya kurun, ev stüdyonuzun veya yayın akış ortamınızın merkezi yapın veya kayıt stüdyosunda miks konsolunuzu boşaltın.ULTRAVOICE UV1, ev veya profesyonel stüdyolar için veya sahnede veya turda daha büyük bir kurulumun parçası olarak ideal çözümdür. Premium, ultra düşük gürültülü bileşenler ve yüksek boşluk payı, müziğinizin en iyi şekilde parlamasını sağlar.Bu özellikle en kritik kaynak için geçerlidir.

ULTRAVOICE UV1'i en kritik dinleme ortamında bile yıllarca süper temiz, yüksek kaliteli performans sağlamak için tasarladık! En yüksek kalitede bileşenlerden üretilen UV1, mevcut stüdyo kurulumunuza çok daha fazla kolaylık ve kontrol katmanın mükemmel bir yoludur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

UV1

Girişler

 

Mikrofon Girişi

Mikrofon Preamfisi

Tür:  Dengeli XLR/TRS birleşik konektör 

Empedans:  4 kΩ 

Maksimum giriş seviyesi:  +17 dBu 

Eşdeğer giriş gürültüsü (EIN):  -126 dBu, 20 Hz - 20 kHz, 150 Ω 

Lıne Girişleri

¼" TRS, dengeli

Empedans:  10 kΩ dengesiz, 20 kΩ dengeli 

Maksimum giriş seviyesi:  30 dBu 

Insert Dönüşleri

¼" TRS, dengeli 

Empedans:  5 kΩ 

Maksimum giriş seviyesi:  +21 dBu

Çıkışlar

 

Lıne Çıkışları

Dengeli XLR, ¼" TRS 

Empedans:  100 Ω dengesiz, 200 Ω dengeli

Maksimum çıkış seviyesi:  +20 dBu

Insert Gönderimleri

 ¼" TRS, balanced 

Impedance: 100 Ω unbalanced 

Max output level: +20 dBu

Kontroller

 

Mikrofon Preamp

Gain:  Mikrofon: 0 ila +60 dB, hat: -15 ila +45 dB

48 V:  +48 V fantom güç, değiştirilebilir

Low Cut:   -18 dB/oct @ 80 Hz

Kompresör

Sürücü:  Eşik, -40 dB - +20 dB

Yoğunluk:   1 ila 75 dB/sn

De-Esser

Frekans:   800 Hz - 10 kHz

Eşik:  Programa bağlı

Serbest bırakma süresi:  Programa bağlı, yakl. 1 ms/dB

Geliştirici

LF/HF ayrıntısı:   Min ila maksimum artırma (0 dB ila +12 dB)

Expander/Gate

Eşik:  Kapalı +15 dB 

Oran:   1:1 - 10:1

Çıkış

Output gain: -30 to +10 dB

Monitör

Mix:Doğrudan sinyali ve oynatmayı karıştırın
Seviye:-∞ ila +6 dB

Sistem

 

Frekans Tepkisi

<10 Hz - 80 kHz (0/-3 dB) 

Dinamik Aralık

110 dB, A ağırlıklı

USB

 

Tip

USB 2.0, B tipi 

Arayüz

2 giriş / 2 çıkış 

Dönüştürücü

24 bit

Örnek oranları

 44,1 / 48 / 88.2 / 96 / 176.4 / 192 kHz 

Desteklenen işletim sistemleri

Windows 10 / Mac OS X 10.4 veya üstü 

Sürücüler

Windows sürücüsü behringer.com'da mevcuttur, Mac için sürücü gerekmez 

Güç

 

Anahtarlamalı otomatik aralıklı güç kaynağı

100-240 V, ~50/60 Hz

Güç tüketimi

15W

Şebeke bağlantısı

Standart IEC konektörü 

Fiziksel

 

Standart çalışma sıcaklığı aralığı

5°C – 45°C (41°F – 113°F)

Boyutlar

483 x 150 x 44 mm (19 x 5,9 x 1,7") 

Ağırlık

1,5 kg (3,3 lb)

Yükleniyor...