BOSS BC-1X Bass Compressor Bas Efekt Pedalı

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
BC-1X kodlu BOSS ürünüdür.

FARKLI TARZLAR İÇİN AKILLI, ÇOK KANALLI COMPRESSION

 

 

Çığır açan BOSS teknolojisi ile donatılmış BC-1X Bass Comp, klasik bir bas compressor pedallarındaki yeteneklerin ötesinde bir performans sergiliyor. Bu üst düzey kompakt pedalın özelliklerinde, profesyonel seviyeli çok kanallı compressor’ü herhangi bir çalım tarzında en doğal sesleri kolayca ayarlamak için akıllı devreler ile kontrol edilir. Gelişmiş dizayn, farklı dinamiklere cevapları ve gerçek zamanlı olarak mükemmel miktarda compressor eklemeyi kaydetmesi ile tonunuz asla aşırı sıkıştırılmış veya çamurlu olmayacaktır. Şeffaf, güçlü ve kullanımı kolay BC-1X, stüdyo kalitesindeki hassasiyeti ve gücüyle sahip olmanız gereken bir araç olarak öne çıkmaktadır.

 

 

 

• Akıllı devresi her kayıt için ve çalım nüansları için uyum sağlayarak, temel bas sesini koruyan doğal bir compressor sağlar.

 

• Dahili interaktif işlemesiyle basit kompakt pedal kontrolleri ile sofistike çok bantlı kompresör ayarlarını yapabilmek için olanak sağlar

 

• Profesyonel 18-volt eletronik girişi her bas için geniş bir headroom sağlar, temiz ve güçlü sesleri distortion olmadan alabilmeyi mümkün kılar

 

• Yüksek çözünürlüklü gain indirgeme göstergesi ayarlanan compressor miktarını görsel olarak bakabilmemizi sağlar

 

• Standart compressor’ler ile gelen bir problem olan dip gürültüyü dijital devreleriyle mükemmelce düşürür

 

 

 

 

 

 

Doğal Ses İçin Gelişmiş Teknoloji

 

 

 

Compressor modern basçılar için vazgeçilmez bir araçtır. Bu yolda birçok bas compressor pedalı bulunur, BC-1X ise bulunduğu noktada tek başına ve tamamen eşsiz bir üründür. Geleneksel diğer cihazlardaki tonun temelini sıkıştırma veya boğmanın aksine, içerisindeki gelişmiş BOSS MDP teknolojisi ile BC-1X, enstrümanınızın karakterini değiştirmeden mükemmel ve doğal bir sıkıştırma sağlar. En agresifçe ayarlanan compressor ayarlarında bile her bir nüans hızlıca yakalanır ve işlenir. Her bir kayıt imkanı ile her şarkı veya tarz için farklı ayarlara sahip olarak, kaygılarınıza imkan vermeyerek müziğinize sadece ruhunuzu eklemenize imkan verecektir.

 

 

 

Basit Kontroller ile Sonsuz Ton Olasılıkları

 

 

 

Normal compressor’lerde doğru ayarları girebilmek zor olabilir, BC-1X tüm varsayımları göze alarak büyük bir sound oluşturur. Pedalın dört düğmeli arayüzünün arkasında gizlenmiş karmaşık yapılı çok kanallı işlemci bulunur. Düğmeleri çevirdiğinizde, birçok parametre bir kerede ayarlanır, çok az bir çaba ile ton şekillendirmenizi geniş bir aralıkta yapmanıza imkan verir. İçerisindeki akıllı teknolojisi sayesinde, en düşük dinamik kontrollerinden- efekt için ayarlanmış aşırı sıkıştırmalara kadar her bir ayarda daima mükemmel seslere ulaşacaksınız.

 

 

 

 

 

 

Performans Gösteren Çalıcılar İçin Profesyonel Özellikler

 

 

 

BC-1X profesyonel pratiklik düşüncesinde dizayn edilmiştir. 18-volt giriş devresi, en güçlü sinyallerin geldiği aktif baslarda bile, sesi bozulma noktasına girmeden geniş bir headroom alanı ile sağlar. Yüksek düzeydeki kompakt compressor pedallarında nadiren görülen 12-segment gain indirgeme göstergesi, her zaman size sese olan sıkıştırmanın miktarını açıkça gösterir. Diğer compressor’ler ile kıyaslandığında, BOSS teknolojisinin büyük avantajları ile gelen pedalın dip gürültü performansı aşırı şekilde düşüktür. Yol şartlarına dayanıklı BOSS kasasıyla, profesyonel kullanımlar için ihtiyaç duyulan kurşun geçirmez bir güvenirlilik sağlar.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Nominal Giriş Seviyesi-20 dBu
Giriş Empedansı1 M ohm
Nominal Çıkış Seviyesi-20 dBu
Çıkış Empedansı1 k ohm
Tavsiye Edilen Yükleme Empedansı10 k ohms ve daha üstü
BypassBuffered bypass
KontrollerPedal anahtarı
THRESHOLD düğmesi
RATIO düğmesi
RELEASE düğmesi
LEVEL düğmesi
GöstergeCHECK gösterge ışığı (aynı zamanda pil durumu göstergesidir.)
GAIN REDUCTION göstergesi
BağlantılarINPUT jak
OUTPUT jak
DC IN jak
Güç ÜnitesiAlkalin pil (9V, 6LR61) veya Karbon-zinc pil (9V, 6F22)
AC adaptör (ayrıca satılır)
Çalışma Voltajı18 V
Akım Gücü90 mA
Devamlı Kullanımda Yaklaşık Pil Ömrü (Bu figür kullanım şartlarına göre değişir.)Alkalin: Yaklaşık 3 saat
AksesuarlarKullanım Kılavuzu
Broşür ("GÜVENLİ KULLANIM" "ÖNEMLİ NOTLAR" ve "Bilgiler")
Alkalin pil (9V, 6LR61)
Opsiyonlar (ayrıca satılır)AC adaptör: PSA serisi
Ölçüler ve Ağırlık (Pil Dahil) 
Genişlik73 mm
2-7/8 inç
Derinlik

129 mm
5-1/8 inç

Yükseklik59 mm
2-3/8 inç
Ağırlık450 g
1 lb
Benzer Ürünler
Yükleniyor...