Behringer HELLBABE HB01 Optical Wah Pedalı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
HB01 kodlu BEHRINGER ürünüdür.

HELL-BABE HB01, şimdiye kadar kullandığınız hiçbir wah pedalına benzemez. Diğer pedalların aksine size muazzam bir ton şekillendirme seçeneği sunar. "Eski tarz" wah'tan en güncel seslere kadar her şeyi tek bir efekt pedalında elde edersiniz. Ayarlanabilir bir yay mekanizmasını ve ayarlanabilir desteği ortadan kaldıran optik kontrole ekleyin ve dilediğiniz rahatlıkta kullanın. HELL-BABE, müzikal çalışmalarınıza yeni bir boyut ve derinlik kazandıracak.

Her şeyden önce, HB01'in hassas kontrolü, 440 Hz'den 250 Hz'ye kadar değiştirilebilen düşük frekans ayarı sağlar. HB01 gitar veya bas kullanımı için idealdir. Baştan aşağı frekans aralığını özel olarak uyarlamak için HELL-BABE, frekans taramasını 2,2 kHz'e kadar ayarlamanıza izin veren bir hassas kontrole sahiptir.

HELL-BABE in üzerinde bulunan Volume Boost (+15 dB'ye kadar) ayarlayabilirsiniz, böylece HB01'e bastığınızda gitarınız miksin en üstüne çıkacaktır. Hassas filtre şekillendirme ve vokal benzeri efektler elde etmek için versatil bir Q kontrolü sağlanır.

Süper uygun fiyatlı HELL-BABE HB01, şaşırtıcı ton şekillendirici ve kullanıcı dostu özelliklerle donatılmıştır ve eski wah'ınızdan biraz daha çok yönlüdür. Optik devre ve ayarlanabilir yay dönüşü ile modern ve özelleştirilebilir. 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Girişler 
Bağlayıcı¼" TS
Empedans1 MΩ
Çıkışlar 
Bağlayıcı¼" TS
Empedans1 kΩ
Output/Bypass 
Bağlayıcı¼" TS
Empedans1 kΩ
Güç Kaynağı9 V , 100 mA regulated
Güç Bağlantısı2 mm DC jack, negative center
Pil9 V type 6LR61
Güç Tüketimi30 mA
Fiziksel Özellikler/Ağırlık 
Boyutlar3.8 x 4.7 x 10" (H x W x D) 99 x 120 x 254 mm
Ağırlık2.6 lbs / 1.2 kg
Benzer Ürünler
Yükleniyor...