Boss BC-2 Kombo Drive Pedalı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
BC-2 kodlu BOSS ürünüdür.

İNGİLİZ KOMBO AMFİ TONU VE DAHA FAZLASI

 

 

 

Yeni BOSS BC-2 tek bir pedalda klasik bir "AC-serisi amfilerden esinlenilmiş" İngiliz kombo amfi tonu üretir. Tek bir düğme ile, anında çeşitli ses karakter parametrelerini kontrol edebilirsiniz ve çabucak tam spektrumlu bir tondan faydalanabilirsiniz. Mükemmel klasikleşmiş ses elde edin ya da geniş bir frekans erimi boyunca klasik amfinin kendi başına sağlayacağından daha yüksek edinim ya da daha temiz ton ayarlayın. BC-2 ayrıca her hangi bir ayarda tuşe nüanslarınıza doğal ve dinamik bir yanıt sunar. Bu kullanımı kolay ama teknik olarak karışık olan pedal sizi özgün klasikleşmiş tondan genişletilmiş yeni nesil performans ve sesine kadar götürür.

 

 

 

• Tek bir düğme ile çok sayıda ton -klasik pırıl pırıl ve güçlü tonlardan bol sustain ve daha fazla efektli overdrive tonlarına

 

• Herhangi düğme pozisyonunda tuşe nüanslarına doğal ve dinamik yanıt

 

• Sıcak kombo tonları ve özgün kombo amfi kabin rezonansı sağlar

 

 

 

SOUND Düğmesi

 

 

 

"Sound" düğmesi bir dizi alan üzerinde birden fazla parametreyi eş zamanlı olarak ayarlar. Sol alandaki dolgun ve temiz tondan üst alandaki yüksek etkili crunch tona ve sağ alandaki yüksek gain'e sahip distortion tonuna pürüzsüz geçiş. Mükemmel klasik düzeni bulun, ya da daha önceki limitlerin ötesine geçin. Mesela, "Sound" düğmesini "Drive" konumuna çevirin ve sanki amfiyi harici bir yükseltici ile kullanıyormuşçasına, klasik kombonun sağlayabileceğinden daha kaygan yüksek gain'li bir ton elde edin. Aynı şekilde, eğer düğmeyi "Clean" pozisyonuna getirirseniz, tonu amfinin özgün halinin sunabileceğinden daha geniş bir frekans aralığı üzerinde temizleyebilirsiniz. Harika tonlardan oluşan bu evrene sadece bir düğmeyi çevirerek ulaşabilirsiniz.

 

 

 

EQ ve LEVEL Düğmesi

 

 

 

Özel EQ düğmeleri tonunuzu anında şekillendirin diye sunulmuştur. BASS düğmesi düşük frekans aralığının doğrudan kontrolünü sağlar; Treble düğmesi yüksek frekansların kontrolünü sağlar. Bir ana Level düğmesi ise açıldığında pedalın toplam ses seviyesini kontrol eder.

 

 

 

Giriş Jakı

 

 

 

GİRİŞ Jakı bir gitar, başka bir müzik enstrümanı ya da diğer efekt ünitesinden gelen sinyalleri kabul eder. Bu jak ayrıca güç anahtarı olarak da işlev görür. GİRİŞ jakına bağlantı yapıldığından cihaz açılır; kablo çıkarıldığı zaman güç de kesilir.

 

 

Zorlu Yollar için Boss

 

 

BOSS’un kompakt pedalları harika sesleriyle olduğu kadar, seyahate dayanıklı yapıları, güvenilirlik ve tutarlılıkları ile de dünyaca ünlüdür. BC-2, BOSS tarafından kanıtlanmış bu tasarımı devralarak gitaristlere yıllar boyu sürecek ağır kullanıma dayanacak şekilde imal edilmiş sağlam yapılı bir pedal sunar..

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Nominal Giriş Seviyesi-20 dBu
Giriş Empedansı1 M ohm
Nominal Çıkış Seviyesi-20 dBu
Çıkış Empedansı1 k ohm
Tavsiye Edilen Yükleme Empedansı10 k ohms veya daha üstü
Güç ÜnitesiDC 9 V: Carbon-zinc pil (9 V, 6F22)/Alkaline pil (9 V, 6LR61),
AC Adaptör (PSA serisi: ayrıca satılır)
Akım Gücü45 mA (DC 9 V)
* Yaklaşık Pil Ömrü
Carbon: 2.5 saat
Alkaline: 9 saat
* (Belirtilen zamanlar kullanım şekline göre değişiklik gösterebilir.)
AksesuarlarKullanım Kılavuzu
Güvenli Kullanım Kartı
Alkaline pil (9V, 6LR61)
Opsiyonlar (ayrıca satılır)AC adaptör (PSA serisi)
Ölçüler ve Ağırlık (Pil Dahil) 
Genişlik73 mm
Derinlik129 mm
Yükseklik59 mm
Ağırlık440 g 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...