BOSS BD-2-B50A 50.Yıl Blues Driver Pedalı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
BD-2-B50A kodlu BOSS ürünüdür.

Sınırlı Sayıda
BOSS 50. Yıl Dönümü Pedalları

 

 

BOSS, 50. yıldönümümüzü kutlamak için en popüler ve etkili kompakt pedallarımızın koleksiyonluk, sınırlı sayıda üretilen versiyonlarını tanıttı. DS-1 Distortion (DS-1-B50A), SD-1 Super Overdrive (SD-1-B50A) ve BD-2 Blues Driver (BD-2-B50A) bir dizi benzersiz hatıra özelliği sunar ve dünya çapında sadece 7.000 adet olmak üzere kesinlikle sınırlı sayıda üretilmiştir.

 

 

BD-2
BLUES DRIVER


Otuz yılı aşkın bir süredir BD-2 Blues Driver, tüm müzik tarzlarındaki gitaristlere ve dünya çapındaki pedal üreticilerine ilham kaynağı olmuştur. Hislerinin ve tekniklerinin parlamasına izin veren hassas, nüanslı gain tonları arayan gitaristler için yenilmesi zor. Bu beğenilen drive pedalı, geniş ses paleti, dokunma hassasiyeti ve tüp benzeri tepkisi ile saygı görmektedir.

 

 

 Kutlama Amaçlı Sınırlı Üretim - Parlak metalik mavi kaplamaya sahip BD-2-B50A Blues Driver, Boss'un 50. yılı anısına sadece 7.000 adet üretildi.

• Efsanevi Devre - Bu inanılmaz, çok yönlü tonu yaratmak için aynı devreye sahiptir.

• BOSS Yapı Kalitesi - Bu stompboxlar tank benzeri yapılarıyla ünlüdür ve SD-1-B50A da farklı değildir. Bu sınırlı sayıda üretilen pedal uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.

 

Boss'un gitar ekipmanı ve ürünlerindeki yeniliklerinin 50. yılını kutlamak için Boss BD-2-B50A Blues Driver 50th Anniversary pedalı, özel, parlak bir şasi içinde aynı harika ve ünlü overdrive tonuyla donanmış olarak geliyor.

 


Efsanevi Devre, Efsanevi Ses

 

Tıpkı orijinal BD-2 pedalında olduğu gibi, 50. yıldönümü üretimi de size tüp benzeri kazanç tepkisi vermek için aynı devreye sahiptir ve size ağır bir distortion yaratma yeteneği verir, güçlendirilmiş bir blues crunch'a kadar.

 


 

Gerçek Bir Pedal Koleksiyonu

 

 

Dünya çapında sadece 7000 adet üretilen BD-2-B50A Blues Driver, tüm zamanların en etkili pedal şirketlerinden birini kutlayan güzel bir koleksiyon parçasıdır. İlk olarak, çarpıcı metalik kaplama var, ama hepsi bu değil. Bu stompbox gümüş bir başparmak vidası, altın kapaklı düğmeler, hatıra amblemi ve 4 haneli özel bir seri numarası ile süslenmiştir. Lüks koleksiyon ambalajı, bu ürünü her pedal tutkununun koleksiyonuna mükemmel bir katkı haline getirir.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Pedal TipiOverdrive
Analog/DijitalAnalog
Girişler1 x 1/4"
Çıkışlar1 x 1/4"
Bypass AnahtarlamaTamponlu
EQTon Kontrolü
Güç Kaynağı9V DC güç kaynağı (ayrı satılır)
Piller1 x 9V
Güç Kullanımı20mA
Ölçüler ve Ağırlık 
Yükseklik2,37"
Genişlik2,87"
Derinlik5,12"
Ağırlık1 lbs.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...