BOSS DS-1-B50A 50.Yıl Distortion Pedalı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
DS-1-B50A kodlu BOSS ürünüdür.

Sınırlı Sayıda
BOSS 50. Yıl Dönümü Pedalları

 

 

BOSS, 50. yıldönümümüzü kutlamak için en popüler ve etkili kompakt pedallarımızın koleksiyonluk, sınırlı sayıda üretilen versiyonlarını tanıttı. DS-1 Distortion (DS-1-B50A), SD-1 Super Overdrive (SD-1-B50A) ve BD-2 Blues Driver (BD-2-B50A) bir dizi benzersiz hatıra özelliği sunar ve dünya çapında sadece 7.000 adet olmak üzere kesinlikle sınırlı sayıda üretilmiştir.

 

 

DS-1
DISTORTION


DS-1 Distortion, bir milyondan fazla satılmasıyla gitar efektleri dünyasında gerçek bir ikondur. 1978'de tanıtılan BOSS'un ilk distortion pedalı, nesiller boyu gitaristlerin vazgeçilmezi olan sert bir atak ve yumuşak bir sustain sunarak cesur yeni bir sound tanımladı. DS-1, şimdiye kadar en çok satan BOSS kompakt pedalıdır ve orijinal, değişmeyen tasarımı her yerde harika müziğin yaratılmasına ilham vermeye devam etmektedir.

 

 

 Kutlama Amaçlı Sınırlı Sayıda Üretim - Göz kamaştırıcı metalik turuncu kaplamaya sahip DS-1-B50A, Boss'un 50. yılı anısına üretilen sadece 7.000 ünitenin bir parçasıdır.

• Efsanevi Devre - Bu inanılmaz, çok yönlü tonu yaratmak için aynı devreye sahiptir.

• BOSS Yapı Kalitesi - Bu stompboxlar tank benzeri yapılarıyla ünlüdür ve SD-1-B50A da farklı değildir. Bu sınırlı sayıda üretilen pedal uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.

 

Boss'un gitar ekipmanı ve ürünlerindeki yeniliklerinin 50. yılını kutlamak için Boss DS-1-B50A Distortion 50th Anniversary pedalı, özel, parlak bir şasi içinde aynı harika ve ünlü overdrive tonuyla donanmış olarak geliyor.

 

 

DS-1 İkonik Distortion

 

Orijinal ve beğenilen DS-1 distortion pedalı ile aynı devreyi içeren bu yıldönümü sürümü, yumuşak sustain ile keskin atak sağlar.
 

 


 

Gerçek Bir Pedal Koleksiyonu

 

Dünya çapında sadece 7000 adet üretilen DS-1-B50A Distortion, tüm zamanların en ikonik pedal markalarından birini kutlayan sınırlı sayıda üretilmiş bir üründür. İlk olarak çarpıcı metalik kaplamayı fark edeceksiniz, ancak bununla bitmiyor. Bu stompbox gümüş bir vida, altın kapaklı düğmeler, hatıra amblemi ve özel 4 haneli seri numarası ile süslenmiştir. Ismarlama ambalaj, her pedal tutkununun koleksiyonu için mükemmel bir parçaya son dokunuştur.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Pedal TipiDistortion
Analog/DijitalAnalog
Girişler1 x 1/4"
Çıkışlar1 x 1/4"
Bypass AnahtarlamaTamponlu
EQTon Kontrolü
Güç Kaynağı9V DC güç kaynağı (ayrı satılır)
Piller1 x 9V
Güç Kullanımı10mA
Ölçüler ve Ağırlık 
Yükseklik2,37"
Genişlik2,87"
Derinlik5,12"
Ağırlık1 lbs.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...