BOSS ES-5 Switching System Kontrol Pedalı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
ES-5 kodlu BOSS ürünüdür.

SINIRLI ALANDA SINIRSIZ OLASILIKLAR

 

 

Amiral gemisi ES-8 ile aynı konsept ve benzer özelliklere sahip ES-5 standart pedal kutularına sığacak biçimde hazırlanmış yapısıyla tipik gitarist ve basistler için pratik özellikler sunar. ES-8 ile pedal kutularında gerçekleşen yenilik ve yaratıcılığı daha ulaşılabilir ve uygun hale getiriyor. Pedal kutunuzda ES-5'in sığabileceği bir boşluk açın ve sadece yeni bir cihaza değil, müzikal ifadenin yepyeni boyutlarına ulaşın. Bugünden itibaren stompox pedal kullanımı bir daha asla aynı olmayacak.

 

 

 

 

• Programlanabilir beş efekt hat bağlantısı ile kontrol sistemi

 

• Analog devre dizaynı ile saf tonunuzu koruyan yapı

 

• Yönlendirme sırasını değiştirme ve paralel efekt zincirlerini oluşturma yeteneği ile görülmemiş kontrol esnekliği

 

• Her patch üzerinde delay zamanı gibi harici kontrol parametrelerini saklayabilen dahili hafıza

 

• Her patch üzerinde ve her bir efekt hattına ayrı ayrı kontrol edebileceğiniz buffer açma/ kapama özelliği

 

• Sessiz ve gürültüsüz geçişler sağlayabilen yüksek derecede güvenilir kontrol butonları

 

• Arka aydınlatmalı LCD ekran ile detaylı bilgileri gösterebilme

 

• 200 patch hafızası ile tur müzisyenleri için limitsiz kapasite

 

• Tamamen kişiselleştirilebilen pedal fonksiyonları atama özelliği

 

• Profesyonel seviye pratiklik ve yaratıcılık, kompakt gövde yapısında

 

 

 

 

 

KÜÇÜK YAPI, PEDAL KUTULARINDA BÜYÜK İLERLEME

 

 

ES-5 pedal kutularınızı komple kontrol imkanı sunan güçlü ve çok yönlü efekt değiştirme sistemidir. Başlangıçta pedallarınızı ES-5'in hatlarına bağlayın ardından istediğiniz kombinasyonlar için bu hatları aktive edin. Her hattın açık/kapalı olma durumu ve bazı ayarları patch olarak kaydedilir böylelikle ses değiştirmek için birden çok pedalı düğmelerine basmaya çabalayıp pedal kutunuz üzerinde adeta dans etmenize gerek kalmaz. Bu esnada gitar sesinizde korunur çünkü gerekli ses için ihtiyaç duyulan efektlerden geçer. Diğer hiçbir switch sistemi aynı şeyi yapamaz. ES-5 bu temel fonksiyonlarının ötesine geçerek güçlü rotalama esnekliği, gerçek zamanlı kontrol seçenekleri, MIDI ve daha fazlasını sunar ve fazla yer kaplamaz. Bu size efektleri kontrolünde büyük bir gelişim sunarken yaratıcı fikirlerinizi hayatınıza direkt olarak taşımanızı sağlayacak.

 

 

ES-5 İLE BAĞLANTILARINIZDA ESNEKLİK KAZANIN

 

 

ES-8’in en önemli özelliklerinden biri olarak, yenilikçi bağlantı esnekliği pedal zincirinizi kolayca yeniden düzenleme imkanını sizlere sunabilmektedir. Bu sayede profesyonel gitaristler efekt kombinasyonlarının bağlantılarına kolayca ulaşarak, arzuladıkları eşsiz tonlara ulaşmak için yaratıcılıklarına özgürlük sağlamaktadır.Buna ek olarak,ES-8’in paralel zincir fonksiyonu hali hazırdaki efekt kombinasyonu opsiyonlarınızı yükseltir, bu sayede seslerinizin varyasyon kapasitesini artırarak, sizlere daha fazla çeşitlilik sunar. Daha da fazlası, tüm bu programlanabilen kombinasyonlar canlı performanslarınız esnasında hızlıca ulaşabileceğiniz şekilde hafızaya alınabilir.

 

 

 

 

ZAMANLA YARIŞMAYIN, SADECE BAĞLANTILI KALIN!

 

 

ES-5’in super işlevsel ve kapsamlı bağlantılarının desteğiyle, mükemmel kontrol anahtarları işinizi hızlıca ve eksiksizce yapabilmenize imkan sağlayacaktır. Buna ek olarak; dahilindeki 5 efekt loop bağlantısı, 2 adetlik TRS kontrol çıkış jakı ve TRS jak girişli Kontrol/Expression pedal girişleri ile size tüm kontrol imkanlarını sunabilmektedir. MIDI fonksiyon kapasitesi ile MIDI kontrollü kompakt pedalları da kontrol edebilme imkanını sunar. Sound yaratıcılığınızda genel kontrol komutlarınızı ES-5 karşılayarak, kontrol sisteminizin merkezine yerleşecektir. Tabi ki ES-5 akıllı işletim sistemi ile tüm kontrol ayarlarınız hafızaya alınabilmektedir.

 

 

 

 

DEĞERLİ TONLARINIZIN ÖZÜNÜ VE SAFLIĞINI KORUR

 

 

Bağlantı kapasitelerine ek olarak; ES-5 ses kaylitenizin üstünde titizlikle durur. Ses kalitenizi ve şeklini değiştirmeyecek şekilde dizayn edilmiş, tonlarınızın saf ve özlüğünü dip gürültüsüz şekilde koruyabilmektedir. Bu sonuca ulaşmak için analog devrelerden dizayn edilmiş ve bilgi-birikimimiz, deneyimlerimiz ile Boss mühendisleri takımı tarafından geliştirilmiştir. Tonlarınızın saf hali ile ilgili olarak, ES-5 giriş ve çıkışlarında Buffer (güçlendirici) devresini ayrı ayrı olacak şekilde açma/kapama devresini sunarak, tüm sistemlere uyumluluk sağlayabilecek şekilde üretilmiştir.

 

 

PROFESYONEL SEVİYEDE, TUR ŞARTLARINA KARŞI SAĞLAM

 

 

ES-5 efekt control sistemi sadece muhteşem tonları yaratmada yardımcı bir araç olarak dizayn edilmedi. Şık donanımı ve dizaynı ile pedalboard’unuzda cool ve gazelle duracağına size garanti verebiliriz. Mekanik fonksiyonlarının tamamı turnelerin zorlu şartlarına dayanacak şekilde dizzy edilmiş, yüksek teknolojide-sağlam yenilikçi dizayn tek bir kompakt kontrol pedalında toplanmıştır. Hafıza kapasitesi 200 bankayı kayıt edebilecek şekildedir, geniş ekranı ile bankalarınıza isimler verebilir, üzerindeki kontrol anahtarlarına görevler atayabilir ve sadece birkaç kontrol pedalına basarak birçok şeyi değiştirebilme imkanını sunabilmektedir.

 

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
ModlarMemory modu/Manual modu
Hat5
Patch Hafızası200
Nominal Giriş SeviyesiINPUT, RETURN 1--5: -10 dBu
Maksimum Giriş SeviyesiINPUT, RETURN 1--5: +13 dBu
Giriş EmpedansıINPUT: 1 M ohm (Buffer: On)
Nominal Çıkış SeviyesiSEND 1--5, OUTPUT, TUNER: -10 dBu
Maksimum Çıkış SeviyesiSEND 1--5, OUTPUT, TUNER: +13 dBu
Çıkış EmpedansıOUTPUT, TUNER: 1 k ohm (Mixer: On)
Tavsiye Edilen Yükleme Empedansı10 k ohms veya üstü
KontrollerNUMBER 1--5 switch, BANK switch, MUTE switch
EDIT button, WRITE button, - button, + button, DISPLAY/EXIT button, ENTER button, Cursor left button, Cursor right button
Ekran16 karakter, 2 hat (arka aydınlatmalı LCD)
GöstergeNUMBER 1--5 göstergesi, BANK (MEMORY/MANUAL) göstergesi, MUTE göstergesi
BağlantılarINPUT jack, SEND 1--5 jacks, RETURN 1--5 jacks, OUTPUT jack, TUNER jack: 1/4-inch phone type
EXT CTL CTL 1/2, CTL 3/4 jacks, CTL IN EXP CTL 1/2 jack: 1/4-inch TRS phone type
MIDI connectors (IN, OUT/THRU)
DC IN jack
Güç ÜnitesiAC adaptor
Akım Gücü125 mA
AksesuarlarAC adaptor
Plastik pabuç x 4
Kullanım Kılavuzu
Broşür "Cihazı Güvenli Kullanım"
Opsiyonlar (ayrı satılır)Footswitch: FS-5U, FS-5L, FS-6, FS-7
Expression pedal: FV-500L, FV-500H, Roland EV-5
Ölçüler Ve Ağırlık 
Genişlik337 mm
13-5/16 inç
Derinlik97 mm
3-7/8 inç
Yükseklik68 mm
2-11/16 inç
Ağırlık1.3 kg
2 lbs 14 oz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...