BOSS MS-3 Çoklu Efekt Değiştiricisi

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
MS-3 kodlu BOSS ürünüdür.

PEDALBOARD ENTEGRASYONUNDA EVRİM

 

 

 

MS-3 Çoklu Efekt Değiştiricisi; dahilindeki dünya standartlarındaki çok efektli bir işlemciyle birlikte çoklu kompakt pedal değiştiriciyi küçük ve özel bir birimde birleştirerek, yaratıcı seçeneklerinizi en üst düzeye çıkaran yeni konseptli bir pedal çözümüdür. Artık herkes inanılmaz derecede kompakt, son derece hafif ve akla gelebilecek neredeyse her türlü sesi elde edecek kadar çok yönlü profesyonel efekt sistemi pedalboarduna koyabilir. MS-3; en sevdiğiniz harici üç farklı kompakt pedallarınıza sorunsuz bir şekilde entegre edilebilirken aynı anda altı adet dahili pedal efektlerini yürütebilen sonik bir enerji santralidir. Aynı zamanda derin bir ekipman kontrolü olanakları sunar; bu özelliğiyle amplikatör kanallarını değiştirmenize, efektleri gerçek zamanlı olarak ayarlamanıza, MIDI aygıtlarıyla çalışmanıza ve daha pek çok şeyi yapmanıza olanak tanır. MS-3 ile geleneksel loop pedalları veya hepsi birarada çoklu efekt işlemcileri ile ilgili tavizler vermeden, rahat taşınabilir bir pedalboard veya ekipman zinciri oluşturmak kolaydır.

 

 

 

 

 

 

• Kompakt bir profesyonel pedalboard yaratmak için güçlü entegre bir çözüm

 

• Altı adet eşzamanlı pedal efekti ve üç adet harici pedal bağlamak için ses girişleriyle sınırsız ses yaratma

 

• Delay'ler, Reverb'ler, Mod/Pitch efektleri, Overdrive, Distortion'lar ve daha da fazlasının bulunduğu 112 dahili efektler

 

• Kolayca ses yazmak için sezgisel kullanıcı arayüzü

 

• Arkadan aydınlatmalı LCD, ayarlama düğmeleri ve pedalların ve efektlerin açık/kapalı durumlarını gösteren panel LED'leri

 

• Derin bir eşzamanlı ifadeleriniz için kontrol atayabilme, wave pedalı ve diğer fonksiyonlar

 

• Amfi kanalı değiştirme, efekt kontrolü ve daha pek çok özellik için çok sayıda jak donatılmıştır

 

• MIDI'si bulunan efektlerle çalışmak için MIDI çıkışı

 

• Dahili akort cihazı, dip gürültü kesici ve genel EQ ayarı

 

• Ücretsiz olan MS-3 Editör / Ses Kütüphanesi yazılımı ile patch oluşturma ve yedekleme için USB bağlantısı

 

 

 

 

 

 

Olması Gerektiği Gibi Çok Yönlü

 

 

 

MS-3'ün oldukça esnek tasarımı, en basitten en karmaşık yapıya kadar her türden efekt sistemini yaratma özgürlüğü verir. Üç kompakt pedaldan çekirdek tonunuzu artırmak, MIDI çıkışlı veya amfinizin kanallarını değiştirmek gibi gelişmiş bir hibrit ekipman merkezi olarak işlev görmek üzere, genel amaçlı efekt birimi olarak hizmet görebilir. Ayrı bir efekt işlemcisi olarak bile çalışır; bu da performans günlerinizde bile hiç ayarlar ile uğraşmadan çalmaya hazır hale gelebilmenizi sağlayacaktır. Eğer yeni başlangıç aşamasındaysanız MS-3; deneyiminiz geliştikçe genişletilebilecek sağlam efektlerin temelini sunar.

 

 

 

Favori Kompakt Pedallarınız İçin Üç Adet Giriş

 

 

 

MS-3'ün ses girişleri vasıtasıyla, sisteme üç farklı efekt cihazını bağlayabilirsiniz. Muhtemelen en sevdiğiniz drive ve boost pedallarınızı bağlamayı isteyeceksiniz ve bu pedallarınızla bir üst seviyeye çıkarak istediğiniz efektleri kullanabilirsiniz. Pedallarınız bağlandıktan sonra, girişleri ayrı ayrı açıp / kapatabiliyor ve MS-3'ün yerleşik efektlerini istediğiniz herhangi bir şekilde konumlandırma yapabilirsiniz.

 

 

 

Dünya Standartlarında BOSS Efekt İşlemcisi

 

 

 

Üç harici pedal bağlantısını tamamlamak için MS-3, seçilebilecek 112 efekt türüne sahiptir. Eşzamanlı olarak kullanılabilecek altı farklı kategoride düzenlenmiştir: FX1, FX2, Mod1, Mod2, Delay ve Reverb. FX1 ve FX2; Overdrive'lardan Distortion'lara, compressor'lere, pitch shifter'lara, slow gear efektlerine kadar birçok farklı türü içerir. Mod1 ve Mod2 ünlü BOSS chorus ve vibrato efektleriyle birlikte, tremolo, flanger, phaser ve daha fazlasını sunar. Gitar için tüm efektler harikadır ve bas için özel olarak optimize edilmiş büyük bir seçim yelpazesi var.

 

 

 

Küçük Bir Gövdede Büyük Yaratıcılık

 

 

 

MS-3; uzun yıllara dayanan BOSS kompakt pedalları ve çok efekt işlemcilerinin teknik bilgi-birikimi doludur ve ilham verici sesleri hemen çevirebilmenizi sağlayan ultra verimli bir tasarım sunar. Ses yamaları / banka sayılarını ve parametrelerini açıkça gösteren arkadan aydınlatmalı bir LCD'nin yanı sıra, tüm pedal girişleri ve efektler için düzenleme ya da durum göstergeleri için hızlı erişim düğmeleri bulunur. Bunun yanında dahili 200 ses yaması hafızasıyla, sesleri hızlıca çağırmanız ya da efekt kontrol ayarlarını saklamak için yeterli derecede hafızanız bulunur.

 

 

 

 

 

 

Ayaklarınız ile Tam Kontrol

 

 

 

MS-3'ün güçlü ve sağlam kontrol pedalları, tüm sistemi kolay bir şekilde kumanda eder. Hafıza modunda kontrol pedalları ses yamalarını veya bankaları seçmenizi sağlar. Manuel moda geçmek ise; harici pedal girişlerinizle, efektleri açma / kapamanıza izin verir ve hatta yoğun bir gerçek zamanlı ifade için birden çok efekt parametresini kontrol etmenizi sağlar. Manuel mod atamaları, farklı şarkı ve stiller için dinamik özel kurulumlar oluşturmanıza izin verilerek ses yamalarına kaydedilebilir.

 

 

 

Profesyonel Bir Temel

 

 

 

Temel bir cihazın çok ötesine geçen MS-3, genişletilmiş kontrol için birkaç seçenek sunmaktadır. Tap tempo, efektleri açma / kapama ve parametre ayarları için harici kontrol pedalı bağlantısı yapabilirsiniz ve buna ek olarak ses seviyesi, wah, pitch-shift ve daha fazlası için expression pedallarını bağlayabilirsiniz. Kontrol çıkış jaklarıyla amfi kanallarını değiştirmek ve harici girişi destekleyen efektleri kontrol etmek için kullanılabilirsiniz. Ayrıca; pedal girişleri ister bağlı olsun veya olmasın, MIDI'si bulunan pedallara tempo, PC ve CC bilgisi göndermek için MIDI çıkışları da bulunmaktadır. Buna ek olarak; MS-3'ün iki ses çıkışı, her bir ses yaması için tam stereo veya mono olarak ayarlanabilir ve çift amplifikatörlü ekipman için mükemmel esneklik sağlar.

 

 

 

USB ve Uzaktan Düzenleme

 

 

 

MS-3; Mac veya Windows bilgisayarınızda ücretsiz MS-3 Editör / Ses Kütüphanesi yazılımına erişmeniz için USB'yi destekler. Bu yazılım; efektleri düzenlemenize, kontrol parametrelerini atamanıza, temposu ayarlamanıza ve daha pek çok şeyi kullanışlı bir grafik arayüzü ile sağlar. Ayrı ayrı ses yamalarını yedekleyebilir veya geri yükleyebilir, ses yaması grubunu çeşitli gösterileriniz için canlı performans listeleriniz halinde düzenleyebilirsiniz.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
ModlarıMemory modu/Manual modu
Girişler3
AD Çeviricisi24 bit + AF method
AF method (Adaptive Focus method) Bu, Roland & amp; BOSS, AD ve DA dönüştürücülerindeki sinyal-gürültü oranını (SN) büyük ölçüde artırır.
DA Çeviricisi24 bit
Örnekleme Aralığı44.1 kHz
Efektler112 tipte
Ses Yamaları200
Nominal Giriş SeviyesiINPUT: -10 dBu
LOOPS L1--3 RETURN: -10 dBu
Maksimum Giriş SeviyesiINPUT: +7 dBu
LOOPS L1--3 RETURN: +7 dBu
Giriş EmpedansıINPUT: 1 M ohm
Nominal Çıkış SeviyesiOUTPUT L/MONO, R: -10 dBu
LOOPS L1--3 SEND: -10 dBu
Çıkış EmpedansıOUTPUT L/MONO, R: 1 k ohm
Tavsiye Edilen Yükleme EmpedansıOUTPUT L/MONO, R: 10 k ohm veya daha üstü
LOOPS 1--3 SEND: 10 k ohm veya daha üstü
KontrollerPedal sayısı 1--4, MEMORY/MANUAL switch
ON/OFF butonu, MENU butonu, EDIT butonu, EXIT butonu, ENTER butonu
1--3 düğmeleri
POWER anahtarı
EkranGrafik LCD (132 x 32 noktalı, arkadan aydınlatmalı LCD)
GöstergelerGösterge sayısı 1--4, MEMORY/MANUAL göstergesi
On/Off göstergeleri (FX1, MOD1, L1--3, FX2, MOD2, DLY, REV)
BağlantılarINPUT jak: 1/4-inç phone tipi
LOOPS L1--3 SEND jak: 1/4-inh phone tipi
LOOPS L1--3 RETURN jak: 1/4-inh phone tipi
OUTPUT (L/MONO, R) jak: 1/4-inh phone tipi
CTL OUT CTL1/2 jak: 1/4-inç TRS phone tipi
CTL IN EXP1 CTL1/2 jak, CTL IN EXP2 CTL3/4 jak: 1/4-inh TRS phone tipi
USB COMPUTER port: USB tip B
MIDI OUT bağlantısı
DC IN jak
Güç ÜnitesiAC adaptör
Akım Gücü280 mA
AksesuarlarAC adaptör
Plastik ayak x 4
Kullanım Kılavuzu
LGüvenli Kullanım Broşürü
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Footswitch: FS-5U, FS-5L, FS-6, FS-7
Expression pedal: EV-30, FV-500L, FV-500H, Roland EV-5
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik275 mm
10-7/8 inç
Derinlik97 mm
3-7/8 inç
Yükseklik68 mm
2-11/16 inç
Ağırlık1.1 kg
2 lbs 7 oz
Benzer Ürünler
Yükleniyor...