BOSS SD-1-B50A 50.Yıl Super Overdrive Pedalı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
SD-1-B50A kodlu BOSS ürünüdür.

Sınırlı Sayıda
BOSS 50. Yıl Dönümü Pedalları

 

 

BOSS, 50. yıldönümümüzü kutlamak için en popüler ve etkili kompakt pedallarımızın koleksiyonluk, sınırlı sayıda üretilen versiyonlarını tanıttı. DS-1 Distortion (DS-1-B50A), SD-1 Super Overdrive (SD-1-B50A) ve BD-2 Blues Driver (BD-2-B50A) bir dizi benzersiz hatıra özelliği sunar ve dünya çapında sadece 7.000 adet olmak üzere kesinlikle sınırlı sayıda üretilmiştir.

 

 

SD-1
Super Overdrive

 

 

1981'de piyasaya sürülmesinden bu yana, iş gücü SD-1 Super Overdrive, her müzik türünde nesiller boyu oyuncular için temel kazanç pedalı olmuştur. Üç orijinal BOSS kompakt pedalından biri olan OD-1 Overdrive'ın devrim niteliğindeki asimetrik kırpma devresine dayanan SD-1, her yerdeki gitaristlere ilham vermeye devam eden zengin, pürüzsüz ve son derece müzikal overdrive tonları sunar.

 

 

 Kutlama Amaçlı Sınırlı Üretim - Çarpıcı metalik sarı kaplamaya sahip SD-1-B50A Super Overdrive, Boss'un 50. yıldönümü anısına üretilen sadece 7.000 adetlik bir serinin parçasıdır.

• Efsanevi Devre - Bu inanılmaz, çok yönlü tonu yaratmak için aynı devreye sahiptir.

• BOSS Yapı Kalitesi - Bu stompbox'lar tank benzeri yapılarıyla ünlüdür ve SD-1-B50A da farklı değildir. Bu sınırlı sayıda üretilen pedal uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.

 

Boss'un gitar ekipmanı ve ürünlerindeki yeniliklerinin 50. yılını kutlamak için SD-1-B50A Super Overdrive 50th Anniversary pedalı, özel, parlak bir şasi içinde aynı harika ve ünlü overdrive tonuyla donanmış olarak geliyor.

 

 

Efsanevi Devre, Efsanevi Ses

 

 

Tıpkı orijinal SD-1 pedalında olduğu gibi, 50. yıldönümü üretimi de size tüp benzeri kazanç tepkisi vermek için aynı devreye sahiptir, size heavy bir distortion yaratma yeteneği verir ve sesi bulanıklaştırmayı önlemek için ton kontrolü aracılığıyla kazanç miktarını kontrol edebilir.

 

Gerçek Bir Pedal Koleksiyonu

 

Dünya çapında sadece 7000 adet üretilen SD-1-B50A Super Overdrive, tüm zamanların en ikonik pedal markalarından birini kutlayan gerçek bir nadir mücevherdir. İlk olarak, çarpıcı metalik kaplama var, ama bununla bitmiyor. Bu stompbox gümüş bir  vida, altın kapaklı düğmeler, hatıra amblemi ve 4 haneli özel bir seri numarası ile süslenmiştir. Ismarlama ambalajı, bu ürünü her pedal meraklısının koleksiyonu için mükemmel bir parça haline getirir.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Pedal TipiOverdrive
Analog/DijitalAnalog
Girişler1 x 1/4"
Çıkışlar1 x 1/4"
Bypass AnahtarlamaTamponlu
EQTon Kontrolü
Güç Kaynağı9V DC güç kaynağı (ayrı satılır)
Piller1 x 9V
Güç Kullanımı10mA
Ölçüler ve Ağırlık 
Yükseklik2,37"
>Genişlik2,87"
Derinlik5,08"
Ağırlık1 lbs.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...