BUGERA V5 INFINIUM 5W Lambalı Kombo Gitar Amfisi

Adet
BUGERA V5 INFINIUM kodlu BUGERA ürünüdür.

Tüm tüplü amfilerin zamansız tasarımı ve sesi, elektro gitarın tarihine yayılan sayısız sevilen parçaya silinmez damgasını vurdu. Bu harika şekilde doygun ve yağlı vintage tonların nihai arayışını göz önünde bulundurarak, VINTAGE V5 INFINIUM'u gururla sunuyoruz.

Muhteşem bir vintage görünüm ve his sergileyen V5, inanılmaz, sınıfının lideri 8" TURBOSOUND hoparlör aracılığıyla en sevdiğiniz tatlarda 5 adet tube sound'lu, A Sınıfı Watt sunar. Ek olarak, VINTAGE V5 INFINIUM entegre bir Reverb; herhangi bir ses seviyesinde nihai sesi elde edebilmeniz için yerleşik bir 2 yönlü Güç Azaltıcı - ve hayallerinizdeki sesi şekillendirmek için Ton kontrollü son derece çok yönlü bir Vintage Ekolayzer. -hepsi bir arada, devrim niteliğindeki INFINIUM ile  değiştirmeyi inanılmaz derecede basit hale getirir - böylece müziğinizi çalmaya daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

VINTAGE V5 INFINIUM, 12AX7 ve EL84 tüpler ile gerçek A Sınıfı teknolojiye sahiptir. Ustalıkla hazırlanmış tamamı tüplü bir kombo amplifikatör olan V5, tatlı bir şekilde dengelenmiş harmonikler ve doğal tüp sıkıştırma sağlar, bu da geçmişin eski vintage ve sıcak tonlarını gitaristlere sunar.

V5'in klasik '60'lar dönemi preamp'ındaki elle seçilmiş 12AX7 preamp tüpü, tatlı bir şekilde mırıldanan blues'tan akıllara durgunluk veren crunch'a kadar her şeyi sağlar. Genellikle İngiliz tarzı amplifikatörlerde kullanılan EL84 çıkış tüpü, maksimuma çıkarıldığında net ve ton kalitesiyle bilinir.

Etkileyici ton şekillendirme seçenekleri listesine ek olarak, VINTAGE V5'in yüksek tanımlı Reverb'i, imza sesinize mükemmel bir son rötuş yapar. Ön paneldeki özel kontrol ile ayarlanabilen, ince bir dokunuştan geniş bir arenanın sound'una ve doğal reverb'e kadar kadar istediğiniz herhangi bir sesi elde edebilirsiniz.

Yıllarca süren INFINIUM Tube Life Multiplier Teknolojimiz, amplifikatörünüzün pahalı güç valflerinin kullanılabilir ömrünü 20 kata kadar uzatabilir, size büyük para tasarrufu sağlayabilir ve tonunuzun bütünlüğünü garanti edebilir. Nasıl? Bu devrim niteliğindeki devre, her çıkış tüpünün performansını otomatik ve sürekli olarak izler ve eşit dağıtılmış bir yük için dinamik olarak hedef çalışma noktasına doğru hareket ettirir.

INFINIUM ayrıca, AC hat voltajları nominal seviyelerin altına düştüğünde bile, tüplerinizin yeni gibi iyi ses çıkarmasını sağlamak için akım seviyelerini otomatik olarak ayarlayarak eskimelerin etkilerini telafi eder. Benzer teknoloji, sistemlerin çekişi iyileştirmek için her tekerleğe giden gücü modüle ettiği dört tekerlekten çekişli araçlarda on yıllardır kullanılmaktadır. Gitarınız için sadece INFINIUM Serisi amfileri “4 tekerlekten çekiş” olarak düşünün.

Dünya lideri bir İngiliz tasarımcı ve profesyonel hoparlör sistemleri üreticisi olan TURBOSOUND, 30 yılı aşkın bir süredir son teknoloji hoparlörler üretiyor ve çok beğenilen hoparlör tasarımları için birçok kez saygıdeğer Queen's İnovasyon Ödülü'nü kazandı. TURBOSOUND'un seçkin ürünlerini sadece en tanınmış uluslararası sanatçılarla gezmekle kalmayıp, aynı zamanda dünya çapında sayısız büyük mekanda bulacaksınız.

Kullanışlı, yerleşik Güç Azaltıcı, V5'i 5 Watt, 1 Watt ve hatta 0,1 Watt'lık bir seçimle çalıştırmanıza izin verir, böylece tatlı ve küçük sound'lardan maksimum tüp doygunluğuna kadar her şeyi herhangi bir ses seviyesinde elde edebilirsiniz. Bu şaşırtıcı özellik tek başına V5 INFINIUM'u altın değerinde yapıyor!

Tümünde bulunan yüksek kaliteli bileşenler ve olağanüstü sağlam yapı sayesinde uzun ömür ve etkileyici dayanıklılık sağlanır. BUGERA Almanya tarafından tasarlanan ve üretilen ve 3 Yıllık Sınırlı Garanti Programımızı içeren BUGERA VINTAGE V5 INFINIUM, size en çok saygı duyulan klasik lambalı amfilerin tüm harika tonlarını verir, eski bir A Sınıfı tasarımı inanılmaz bir TURBOSOUND hoparlörle eşleştirir, büyülü INFINIUM teknolojimiz ve tamamen ayarlanabilir bir güç zayıflatıcı.

İster dünün altın tonlarına hayat veriyor, ister kendi altın tonlarınızı yaratıyor olun, VINTAGE V5 INFINIUM, sesten ilham alan, her şeyi yapabileceğiniz en sevdiğiniz yeni amfiniz olmaya aday!

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Gitar Girişi¼" TS Bağlayıcısı
Empedans1 MΩ
Kulaklık¼" TRS Bağlayıcısı
EmpedansFrequency compensated
Output stage power5 W (Peak power)
TipTurbosound 8" woofer
Empedans4 Ω
Güç5 W
Voltaj Değerleri 
USA / Canada120 V~, 60 Hz, Fuse: T 1A H 250 V
Europe/UK / Australia / China220-230 V~, 50/60 Hz, Fuse: T 500 mA H 250 V
Japan100 V~, 50/60 Hz, Fuse: T 1A H 250 V
Güç Tüketimi40 W
Ölçüler ve Boyut 
Boyutlar356 x 356 x 219 mm (14 x 14 x 8.6 ")
Ağırlık10 kg (22 lbs)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...