Fender Bassbreaker 45 Head Elektro Gitar Amfisi Elektro Gitar Amfisi

Adet
2266006000 kodlu FENDER ürünüdür.

50’ler sonunda çıkmış, tweed dış kaplamalı Fender Bassman genellikle “tüm amfilerin atası” olarak anılır. Sadeliği, çok yönlülüğü, dinamik yelpazesi, sıcak lamba overdrive’ı, sahne dolduran gücü ve yollara dayanıklılığı ile dünyanın her yerindeki gitaristlerce sevilir.

Bassbreaker serisi gitar amplifikatörleri Fender’in tarihsel ailesini hard rock’ın şafağını hatırlatan bir cins “paralel evrim” ile devam ettiriyor. Bassbreaker, orijinal Bassman tasarımını alıp koyu gri lakeli tweed dış kaplama, yeni kontrol düğmeleri ve eşsiz devrelerine ek olarak 1960’larda Fender devrelerini “ödünç alan” İngiliz amplifikatörlerini ima eden güç lambaları ve hoparlörleriyle gelenekten kopuyor.

Bir Fender tüp amplifikatörünün saf, güçlü sesi gibisi yoktur. Gerçek tüplerin ton zenginliği ve dokunmaya duyarlı dinamikleri, 60 yılı aşkın süredir Fender amfilere kusursuz bir ses vererek, tüm hayatınız boyunca duyduğunuz müzik kayıtlarının ve performansların sesini tanımlıyor.

1950'lerden bu yana sayısız kayıtta duyulan bu, orijinal dönem tüvit kaplı Fender amfilerinin ve o zamandan beri üretilmiş amfilerde görülebilen tüvit hissiyatını bu amfide de görmeniz mümkün.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Elektronik 
Voltaj230V
Watt45 Watt
KontrollerVolum Normal, Volume Bright, Output, Bass, Middle, Treble, Presence
Kanallar2 Adet - (Normal ve Bright)
Girişler3 Adet - Normal, Bright, Both
Hoparlör JakıAna hoparlör jakı, amplifikatörün 1/4” çıkışının harici hoparlör muhafazaları ile kullanılmasına izin vermek için dahili hoparlörün bağlantısını keser. Empedans seçme anahtarı 4, 8 veya 16 ohm'a ayarlanabilir.
Donanım 
Kabin Malzemesi7 katlı 3/4" Meranti kontrplak
Amplifikatör KaplamasıGri Tüvit
IzgaraSiyah
Amplifikatör CevheriBeyaz Cevher
Ön PanelSiyah 
Amplifikatör TutacağıSiyah Deri
Hoparlör 
HoparlörlerN/A
Toplam Empedans4, 8, ya da  16 Ohm
Tüpler 
Preamp Tüpleri3 Adet 12AX7
Power Tüpler2 Adet EL84
DoğrultucuSolid State
Aksesuarlar 
FootswitchNA
Ölçüler ve Boyut 
Yükseklik10.75" (27.3 cm)
Derinlik8.5" (21.6 cm)
Genişlik26.22" (66.6 cm)
Ağırlık32 lbs. (14.5 kg)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...