Donner DDP-400 Premium Upright Dijital Piyano (Siyah)

Adet
DONNER EC3066 kodlu DONNER ürünüdür.

Donner DDP-400 Premium Upright Dijital Piyano (Siyah)

DDP400,128 polifoni sunan ses teknolojisi, yüksek hoparlör gücü, geniş ses içeriği, ahşap gövdesi ve tuş kalitesi ile pratik yaparken ya da performanslarınızda akustik piyano benzeri çalma hissi ve gelişmiş bir piyano deneyimi sunar.

Ağırlıklandırılmış Tuş Sistemi

DDP-400, tam boyutlu 88 harmmer progresif ağırlıklı klavyeye ve çift temaslı tasarıma sahip, parmak gücü değişikliklerini tam olarak karşılayan, piyanonun parmak gücünü son derece geri kazandıran, alt uçta daha ağır ve yüksek uçta daha hafif bir mekanizmaya sahiptir. DDP-400, birinci sınıf piyanolarla karşılaştırılabilir bir performans sunar.

Genişletilmiş Hoparlör Kabini

Donner'ın tasarımcıları, tellerin uzunluğunu artıran, daha geniş bir ses tahtası alanına sahip, ses seviyesi ve tınısı sıradan piyanolardan daha büyük ve dolgun, harmonikleri daha zengin ve rezonansı daha yüksek olan genişletilmiş dijital piyano hoparlör kabini sunmaktadır. Kompakt tasarımı ile aile içi, etkinlikler ve organizasyonlar, küçük müzik konseri için uygundur.

Yükseltilmiş Ses Kaynağı

88 Tuş Ağırlıklı Klavye Piyano, Fransız Rüyası ses kaynağını yükseltti ve dahili çift 15w amplifikatörler, bir akustik piyanonun sesini mükemmel bir şekilde simüle ederek size benzersiz bir ses deneyimi sunuyor. Kuyruklu piyano ile aynı konfigürasyona sahip metal pedallar, duygularınızı doğru dinamiklerle ifade etmenizi sağlar.

Geniş İhtiyaç Yelpazesini Karşılayın

DDP-400, 128 ses polifonisi, 138 ton (128 müzik enstrümanı sesi ve 10 davul sesi tonu içerir), 100 ritim stili, 20 demo şarkı gibi çeşitli işlevlere sahiptir. 100 etüt, koro, miksaj efektleri, tını, ritim depolama bankaları, intro/outro eşlik, A/B ara seçimi. Bilgisayar ile IOS, Android ve USB MIDI bağlantısı ile. Size APP aracılığıyla dersler öğrenme ve demo kayıtları ve müzik düzenlemesi yapma yeteneği verir.

Yüksek Kaliteli Malzemelerle

88 Tuşlu dijital piyano, korozyona dayanıklı ve deforme olması kolay olmayan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Kompakt olmasının ve az yer kaplamasının yanı sıra, müzik dünyanızın tadını çıkarmak için birlikte verilen kulaklıklarla gece geç saatlerde piyano çalabilirsiniz. 

 

Teknik Özellikler

Tuş Sayısı: 88
Polifoni: 128
Tonlar: 138
Ritim: 100
Demo Şarkılar: 20
Hoparlör Gücü: 25 W x 2
Güç Desteği: 15V, 2A
Ara Yüz: 4 x Audio, 2 x MIDI Interface, 1 x USB MIDI Interface
Kulaklık Girişi: Var
Destekleyen Cihazlar: IOS/Android/PC
Tuşlar: Premium ABS Plastik

Fiziksel Özellikler

Ölçüler: 138 cm x 89 cm x 40 cm

Ağırlık: 61 kg

Benzer Ürünler
Yükleniyor...