Donner DDS-520 5-Parça 22" Akustik Davul (Siyah)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

Donner DDS-520 5-Parça 22" Akustik Davul (Siyah) Hakkında

Donner DDS-520 5-Parça 22" Akustik Davul (Siyah)

Genel Özellikler

Donner DDS-520 akustik davul seti, kutudan çıkar çıkmaz davul çalmaya başlamanız için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Bu sette davullar, aksamlar, ziller, davul taburesi ve bir çift baget bulunur.

Dahili Susturucu Sistemi - Bu davul setinde alıştırma pedleri bulunur. Bu sayede, apartman dairelerinde dahil yüksek ses sorunu yaşamadan davul çalışabilirsiniz.

Güçlendirilmiş Ağaç yapısı- 6 katmanlı 9 mm Kavak ağaç kabuğu (diğerleri 7 mm'dir) ve elle kesilmiş 45 derecelik dayanma kenarıa sahiptir. Bu, her vuruşta bir nota yansıtmak için tek bir hava rezonans odası oluşturur ve akort edilmesini kolaylaştırır.

Çift bacaklı kaplamalı stand - 22 gauge aksam borusu 1,0 kalınlaştırılmıştır. Orta düzeyde sıkılıkta kaplama korozyon direncinin kombinasyonu, daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Çift bacaklı yapıya sahip yapısı, daha iyi stabilite ve Pratiklik sunmaktadır. 

Yükseltilmiş alt tamburlu çekiç - Tek bir sırtta 40'tan fazla çürüme süresi, yüksek hassasiyet, geniş geri tepme yüksekliği, dibe adım atıldığında çok yüksek Pürüzsüz, sırtlı çekiç tokmak kafası sürekli vuruşlar için idealdir.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...