Donner Dobuds One Active Noise Canceling True Wireless Kulakiçi Kulaklık (Siyah)

Adet

Donner Dobuds One Active Noise Canceling True Wireless Kulakiçi Kulaklık (Siyah) Hakkında

Donner Dobuds One Active Noise Canceling True Wireless Kulakiçi Kulaklık

Zengin ve hassas ses kalitesi: Dobuds ONE, yüksek frekans aralığını tam olarak desteklemek için 12 mm'lik yüksek kaliteli dinamik sürücü ile dengeli armatür sürücüsünün mükemmel kombinasyonuna sahiptir. Hibrit ikili sürücüler, bol miktarda müzikal ayrıntıyı serbest bırakırken sesi zengin ve hassas hale getirir. Dobuds ONE, sizi yüksek kaliteli sesiyle müzikal bir yolculuğa çıkaracak! 

Kullanıcı tanımlı dijital gürültü önleme çözümü: Aktif Gürültü Engelleme (ANC) işlevi, gürültüyü 80 Hz'den 2 KHz aralığına 30 dB azaltarak kendinizi müzik evrenine kaptırmanıza olanak tanır. ANC Moduna geçmek, harici çevresel gürültüyü otomatik olarak filtreleyerek Müziğin keyfini herhangi bir rahatsızlık duymadan çıkarmanızı sağlar.

Dahili 4 mikrofon ile sesinize odaklanın: Dobuds ONE üzerinde net ve rüzgara dayanıklı aramalar için kullanılan gürültü önleme teknolojisi ile ikisi çevresel sesleri sırasıyla ölçmek için tasarlanmış toplam 4 dahili mikrofon mevcuttur. Gürültü önleyici yapıya sahip bu özellik, Donner Control APP'nin çalışmasıyla birleştiğinde rüzgar sesini önler ve gürültüsüz bir arama deneyimi sunar.

Ergonomik tasarım, rahat kullanım deneyimi: Kutu içeriğinde 5 farklı boyutta kulak ucu mevcuttur (XS, S, M, L ve XL dahil). İki renkli, çift sertlikte özel tasarıma sahip kulak ucu aparatları ile kulaklıkların iç katman kılıfları sıkı, dış katman ise kulak kanalınıza mükemmel şekilde oturması için ekstra yumuşak olarak tasarlanmıştır. Özel olarak üretilen bu aparatlar sayesinde size en uygun boyuttaki ucu seçerek uzun süreli kullanımlarınızda rahat edebilirsiniz. Ayrıca kulak uçlarının su geçirmez tasarım sizi yağmur veya ter ile ilgili endişelerden kurtarır.

32 saatlik pil ömrü ile tüm gün kesintisiz müzik: Type-C bağlantı noktası ve hızlı şarj teknolojisi ile10 dakikalık her şarjda 2 saatlik müzik çalma sağlayan Donner Dobuds One, standart bir kulaklığa göre daha uzun bir kullanım süresini sağlar ve daha az sıklıkta şarj edilse bile saatlerce müzik dinleme keyfi sunar. Tek kulaklı pil ömrü 8 saattir (ANC kapalıyken) ve şarj kutusu 3 tam şarj döngüsünü tamamlayabilir. Uzun süreli yol arkadaşınız Dobuds ONE ile toplam 32 saate varan müzik keyfi sizinle!

Donner Control APP: Ekstra işlevleri özelleştirmek için özel olarak tasarlanmış uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama içinde EQ özelleştirme, güç ekranı, kulaklık adı, gürültü azaltma şeffaflık modu değiştirme, UI özelleştirme, vb. gib çeşitli kişiselleştirilmiş gereksinimleri bulabilirsiniz.
 

Teknik Özellikler

Model: DTW-E10
Bluetooth: 5.2
İşletim Modu: Dokunmatik
Şarj Port: Type-C

Benzer Ürünler
Yükleniyor...