Donner DST-152 Full-Size ST Elektro Gitar Seti (Sunburst)

Adet
DONNER EC1415SET kodlu DONNER ürünüdür.

Donner DST-152 Full-Size ST Elektro Gitar Seti (Sunburst)

Donner elektro gitar seti, taşınabilir bir amplifikatör, DST-152 kalitesinde çanta, capo, askı, ekstra tel, dijital tuner, amfi kablosu ile birlikte gelir.

Donner elektro gitar, iki klasik manyetik ve bir  203S Humbuckera sahiptir. Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için uygundur. S-S-H manyetikler sadece Teksas blues / rock sesi için değil, diğer müzik stilleri için de mükemmeldir.

Sıcak tonu, çalınabilirliği ve dayak atacak kadar sağlam yapısıyla tanınan bu gitar, stüdyo ve her stilden gezgin müzisyenler arasında favoridir. DST-152 elektro gitar paketi, kutudan çıkar çıkmaz çalmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm aksesuarları içerir.

Üstün ve Modern Tasarımlı Bir Elektro Gitar - Kavak ağacı gövdesinin eşsiz tonunu sunan DST-152 ST elektro gitar, modern bir klasiğin zarif bir yorumudur. İlk çalımda bu zengin tonu ve çalım rahatlığını keşfedeceksiniz.

Tercihinize Göre Kullanabileceğiniz H-S-S Manyetikler - Kore'de üretilen özel Donner HSS Manyetikler daha fazla güç çıkışına ve daha fazla distortion aralğına sahiptir. Geleneksel ile modern tasarımın birleşimi ile üretilen manyetikler sayesindeki eşsiz ses çeşitliliği tek gitar üzerinde 7 farklı ton sunuyor. Manyetik kombinasyonlarını kullanmak için ise tek yapmanız gereken PUSH-PULL özellğine sahip ton potansını dilediğiniz gibi ayarlamak!

Vintage Akort Burguları ve Tremelo Köprüsü: Kullanımı kolay ve vintage bir tasarıma sahip akort burgu seti ve tam kilitli vintage senkronize tremolo köprü ile Donner DST-152 elektro gitar günümüzün gitaristlerinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde klasik estetiği modern çalınabilirlikle birleştirir.

Kolay Çalım için C-Shape Profil: C şeklindeki sap profili, özel kaplamalı AAA kalite Kanada akçaağacından üretilir. Böylece gitaristlere pürüzsüz ve dayanıklı bir sap profili sunar.D-Stamped sap plakasının üstünde 22 perdeli klavye mevcuttur. Klavyedeki orta boy jumbo perdeler sayesinde size zahmetsiz ve keyifli bir çalınabilirlik sağlar.

 

Teknik Özellikler

Renk: Ice Blue
Gövde: Poplar
Sap (Neck): Akçaağaç
Klavye: İndian Laurel/Akçaağaç
Manyetikler: H-S-S (Coil Split)
Köprü (Bridge): Full Block 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo

Benzer Ürünler
Yükleniyor...