Donner HUSH-X Headless Traveller Elektro Gitar Seti (Natural)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

Donner HUSH-X Headless Traveller Elektro Gitar Seti (Natural) Hakkında

Donner HUSH-X Headless Traveller Elektro Gitar Seti (Natural)

Paket İçeriği

ASKI
TURNER
PENA
KABLO
KULAKLIK
CANTA

Genel Özellikler

Seyahat Dostu: HUSH-X elektro gitar, geleneksel elektro gitarın yarısı kadar olan, yalnızca 2 kg ağırlığındaki headless tasarımı ile tam bir traveller gitarıdır.Gig bag uçağın baş üstü bölmesine sığabilir. 

Hareket halindeyken müziğinizi yanınızda taşıyın
Tak ve Çalıştır: HUSH-X elektro gitarla geliştirilmiş hızlı montaj braketleri montaj ve sökme işlemlerini bir saniye içinde gerçekleştirmenize olanak tanır.

Geliştirilmiş Çalma Konforu: Daha geniş braketler vücudunuzun kıvrımlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış olup optimum destek ve konfor sağlar. Aşamalı asimetrik sap (neck), bilek üzerindeki baskıyı azaltır.

Kusursuz Performans ve Kararlılık: HUSH-X headless Gitar Akort Sistemi, tel uzunluğu ve hareket için üstün sürdürülebilirlik ve bireysel ayarlanabilirlik sunar. Özelleştirilmiş tel kilitleme teknolojisi ve sıfır perde tasarımıyla birleştiğinde, headless gitarların akortunun bozulması sorununu etkili bir şekilde çözerek daha tutarlı bir çalma deneyimi sağlar.

Olağanüstü Tonların Keyfini Çıkarın: HUSH-X ton kontrol sistemi, üç farklı ton kombinasyonuna olanak tanıyan aktif/pasif devre anahtarı tasarımıyla birleştirilmiş ses seviyesi ve tonlu 3 yollu bir anahtara sahiptir. Neredeyse tüm oyun tarzlarını kapsıyor.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...