Fender Acoustic SFX II (2x100W) Akustik Gitar Amfisi

Adet
2314506000 kodlu FENDER ürünüdür.

Acoustic SFX II amplifikatör, akustik gitar ve vokaller için sınıfının en iyisi performansı sunar. Bu güçlü, taşınabilir sistem, enstrüman veya mikrofon kullanımı için tasarlanmış, her biri odayı dolduran, stereodan daha fazlası için tescilli Stereo Alan Genişletme teknolojimiz tarafından geliştirilmiş stüdyo kalitesinde efektlere sahip iki kanala sahiptir. Bluetooth Wireless ses akışı ve 90 saniyelik looper, onu solo gösteriler için mükemmel kılar.

Her iki kanal da bir enstrümanı veya mikrofonu kabul edebilir ve her iki kanalda da 3 bantlı EQ ve sekiz efekt seçeneği elde edersiniz.

Patentli SFX sistemimiz, odayı dolduran, stereodan daha fazlasını oluşturur. Yandan yayılan bir hoparlörle geliştirilmiş tüm efektler, odayı kulağa hoş gelen bir doğal akustik gitar sesi derinliğiyle doldurur.

Çalma/şarkı söyleme sürenizi 90 saniyeye kadar loop'a alın, üzerine kayıt yapın ve geri alın. Kendinizi ve hedef kitlenizi şaşırtmak ve memnun etmek için yerinde kendi destek loop'larınızı oluşturun!

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Elektronik 
Voltaj230V EUR
Watt200 Watt
Girişler2 Adet Dengeli 1/4" - XLR Combination
EfektlerHer Kanalda Room Reverb, Hall Reverb, Echo, Delay, Chorus, Vibratone, Delay+Chorus ve Delay+Reverb vardır; Tüm Efektler SFX Devresi ve Yandan Çıkışlı Hoparlör ile Geliştirildi
Donanım 
Kabin MalzemesiHafif Kontrplak
Amplifikatör KaplamasıKoyu Kahverengi Dokulu Vinil
IzgaraLogo İşlemeli Koyu Kahverengi Dokuma Kumaş
Amplifikatör TutacağıDeri 
Hoparlörler 
Hoparlörler1 Adet 8" Low-Frequency Driver, One High Frequency Compression Driver Horn and One 6.5" Side-Radiating Speaker
Toplam Empedans4 Ohm
Tweeter1 Adet - Hi-Fi Compression Tweeter
Aksesuarlar 
Footswitch4-Düğmeli MGT-4: Effects Select, Looper Control, Tap and Tuner (Use With Included Magnetic Overlay Label), P/N: 0994071000 (Footswitch Dahil Değildir)
Ölçüler ve Boyut 
Yükseklik19.4" (49.2 cm)
Genişlik15.7" (39.9 cm)
Derinlik10.2" (25.9 cm)
Ağırlık22 lbs. (9.98 kg)
Yükleniyor...