MARSHALL AS50DV Akustik Enstrüman Amfisi

Adet
AS50DV-E kodlu MARSHALL ürünüdür.

 

AS50DV

 

AS50DV, 50W'lık akustik stüdyo kalitesinde ses sunar. Birçok farklı akustik enstrümanı desteklemek üzere tasarlanmış olan AS50D, manyetik manyetik alıcılar, piezo alıcılar ve mikrofonlar - pasif veya kondansatör - ile donatılabilir. Hangi enstrümanı çalarsanız çalın, AS50D samimi akustik konserler için mükemmel bir amplifikatördür.

 

 

Akustik Soloist serisinden elektro-akustik gitarlar için 2 kanallı combo amplifikatör, toplam 50 W çıkış gücüne sahiptir ve özel olarak tasarlanmış iki adet 8” Celestion hoparlör ve yüksek sadakatli polimer kubbe tiz ünitesi ile donatılmıştır. Bu amplifikatör, samimi konserler ve küçük mekanlar için mükemmel bir tercihtir. Zengin, temiz tonlar ve parlak tizler sunar ve manyetik alıcılara, piezo'lara ve - phantom güçlü mikrofon kanalı sayesinde - pasif veya kondenser mikrofonlara sahip enstrümanları desteklemek üzere tasarlanmıştır. Combo amplifikatör, geri bildirimi önleyen kesici filtre, Dijital Reverb, Kanal Atanabilir Koro, Ana ses düğmesi, her kanal için 1 ses kontrolü ve her kanal için bağımsız EQ, FX döngüsü ve D.I. çıkışı ile donatılmıştır. Giriş aralığı ayrıca mikrofon girişi, RCA girişleri, faz anahtarı ve hattan çıkışı içerir. Boyutlar: 542 x 416 x 261 mm. Ağırlık: 16 kg.

 

 

 

 

Bu eski tarz akustik amplifikatör, hangi telli çalgı olursa olsun, her akustik çalgıcının ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahiptir. Yüksek netlik ve düşük rezonansla tasarlanan bu seri, zengin temiz tonlara ve olağanüstü çok yönlülüğe sahiptir. İki kanal bulunur ve bu sayede mikrofonunuzu takabilir ve enstrümanınızı bağlayabilirsiniz, sesinizi etkilemeden. Bu seri, samimi konserlerden büyük mekanlara kadar her türlü performans için uygundur.

 

 

SESİNİZİ SEÇİN

 

Saf tonun zaten harika olduğunu biliyoruz, ancak sesinizi değiştirmek isterseniz ne olurdu? FX pedalları ve çeşitli dahili dijital efektlerle istediğiniz sesleri kolayca yaratabilirsiniz.

 

 

DİNAMİK İKİLİ

 

Ekstra ekipman getirmekle uğraşmayın. İki kanal, mikrofonunuzu ve enstrümanınızı bağlama yeteneği sunar ve sesinizi riske atmamanızı sağlar.

 

 

MÜKEMMEL NETLİK

 

Amplifikatörle çalarken ve şarkı söylüyorsanız, geri bildirimin gerçekten can sıkıcı olabileceğini biliyorsunuzdur. Bu nedenle her kanalın net ve temiz ses vermesini sağlamak için geri bildirimi engelleme teknolojimizi ekledik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANA ÖZELLİKLER

 

 

FX Karışımı

 

FX pedallarını sorunsuz bir şekilde desteklemek üzere tasarlanan AS50D, kendi tonunuzu tasarlamanıza olanak tanır. Bu, amplifikatörün içindeki dijital FX ile birleştirildiğinde, bu efektleri her iki kanala da atayabilirsiniz ve mükemmel sesinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Beraber Çalın

 

İki kanal ve çoklu giriş özellikleri ile AS50D inanılmaz çok yönlü bir amplifikatördür. 1. kanal, piezo veya manyetik alıcılar için mükemmel olan yüksek empedanslı bir girişe sahiptir, 2. kanal ise phantom güçlü XLR'ye ek olarak RCA phono girişlerine sahiptir. Bu sadece dinamik ve kondenser mikrofonlar için değil, aynı zamanda gitarlar, telli çalgılar ve eşlik parçaları için uygundur. Ayrıca mükemmel ses kalitesini sürdürürken her iki kanalı aynı anda kullanabilirsiniz.

 

 

 

Rahatça Duyulun

 

Amplifikatörlerimizin yatak odasından mekâna ve her yerde kullanıldığını biliyoruz. Bu nedenle AS50D, yeri ne olursa olsun yüksek netlikte sesler sunmak için özel olarak tasarlanmış iki adet 8” Celestion hoparlör ve yüksek sadakatli bir tiz içerir.

 

 

 

Sesinizi Temiz Tutun

 

Feedback kontrolleri ile sesinizi temiz tutun. AS50D'nin faz anahtarını ve frekansı kontrol edilebilir kesici filtresini kullanarak rahatsız edici frekanslara kilitlenin ve tüm kanallarda geri bildirimi ortadan kaldırın.

 

 

 

 

 

 

GENEL ÖZELLİKLER 
Kanal Sayısı2
Hoparlörler2x 8"
Giriş Bağlantı Noktası Sayısı3
Harici FX LoopVar
MIDI ArayüzüYok
KontrollerSes Seviyesi (3x), Bass (2x), Tiz (2x), Hız, Derinlik, Balans, Level, Frekans
Güç50 Watt
GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR 
MP3 / Line InVar
Footswitch GirişiVar
DI ÇıkışıVar
Mikrofon GirişiVar
EFEKTLER 
ReverbVar
Dahili EfektlerVar
GÜÇ KAYNAĞI 
Pille ÇalışmaYok
Güç Kaynağı240 Volt
Güç50 Watt
Yükleniyor...