Fashion GTB-HD6K2K-642-BLK 4K ULTRAHD 6x2 HDMI Matrix Switcher

Bilgi Alınız ve Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
  • Anahtarlayıcı/Dağıtıcı: HDMI2.0 altı girişli iki çıkışlı 4K@60Hz matris, altı anahtar, iki dağıtım. Ses ayrımı, stereo/optik ses çıkışı, harici hoparlörler/kulaklıklar bağlanabilir Optik fiber, 3,5 mm çift ses arabirimi (iki optik fiber + iki 3,5 mm arabirim).
  • Dört ana özellik: Elektronik bileşenlerin statik elektrikten zarar görmesini engelleyen anti-statik teknoloji. Dalgalanma önleme teknolojisi, ürün kararlılığını artırır ve dalgalanma etkisini önler. 4K*2K/60HZ, yüksek çözünürlüklü görüntünün keyfini çıkarın ve hassas dünyayı deneyimleyin. 3D görüntüleme teknolojisi, 3D geniş ekran izleme ve üç boyutlu görsel efektlerin keyfini çıkarın.
  • Birçok cihazla uyumlu: set üstü kutuları, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları, PS4 oyun konsollarını ve HDMI arabirimli diğer cihazları destekleyin, projektörleri, monitörleri vb. bağlayın, tak ve çalıştır. Birden fazla sistemle uyumlu: Windows serisi, Mac OS, Linux ve diğer sistemlerle uyumlu, sürücü yüklemeye, tak ve çalıştıra gerek yok.
  • Düğme/uzaktan kumanda anahtarı: çift seçim, uzaktan kumanda anahtarı veya manuel düğme anahtarı, herhangi bir ekran kontrolünüz altındadır.
  • Geniş uygulama yelpazesi: ev paylaşımı, TV mağazaları, reklam ekranı, multimedya öğretimi ve diğer sahneler için uygundur.
Yükleniyor...