IBANEZ GRG7221QA-TKS Elektro Gitar

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
GRG7221QA-TKS kodlu IBANEZ ürünüdür.

7 telli gitar dünyasına harika bir giriş noktası mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, GRG7221QA'yı seveceksiniz. Ibanez'in RG serisi 7 telli modellerine dayanarak, bu genişletilmiş menzilli gitarın Poplar (kavak) gövdesi dengeli ve rezonanslı bir ses sağlarken, çift humbucker manyetik öfkeli tonlar çıkarır. Quilt akçaağaç ön kapak ile birlikte soundu kadar güzel bir görüntüye de sahiptir. GRG7221QA'nın hardtail köprüsü size maksimum ayar dengesi sağlarken, Akçaağaç sapı ve Jatoba klavyesi, Ibanez'i metal haritasına sokan zahmetsiz bir çalınabilirlik sağlar. Agresif görünümlü siyah aksamı ise dış görünümünü tamamlar. Çalımınızı bir sonraki seviyeye taşımak ister misiniz? O zaman bir GRG7221QA edinin!
 

Ibanez GRG7221QA modelinin sahip olduğu Infinity R humbucker ikilisi sizlere etkileyici tonlar sunar. Sap pozisyonu humbucker daha sıcak, daha zengin bir ton için seslendirilirken, köprü humbucker parlak bir solo manyetiğidir. Maksimum ton sağlamlığının peşindeyseniz, Ibanez GRG7221QA amplifikatörünüze ihtiyacınız olanı verecektir..

Ibanez GRG7221QA'nın düzgün ve düşük aksiyonlu bir akçaağaç sapı vardır. Bu rahat sap, süper düz 15,7" yarıçaplı ve 24 jumbo perdeli Jatoba klavyesiyle size hızlı tek nota çalışmalarını kolaylıkla yürütme olanağı sunar.

GÖVDE 
Gövde AğacıKavak
Gövde CilasıParlak Polyester
Gövde ŞekliSolid Body
SAP 
Sap AğacıAkçaağaç
Sap CilasıSaten
Sap ŞekliGRG 7
Tel Boyu25,5" (648 mm)
Tuşe AğacıPurpleheart
Tuşe Yarıçapı15,7" (398 mm)
Perde Sayısı24
Perde BoyutuJumbo
Üst EşikSiyah Plastik
Üst Genişliği1,88" (48 mm)
Sap İşlemesiBeyaz Noktalar
ELEKTRONİK 
Köprü ManyetiğiIbanez Infinity R (H)
Sap ManyetiğiIbanez Infinity R (H)
KontrollerAna Volum, Ana Ton
Manyetik Seçici5 Konumlu
Manyetik KonfigürasyonuHH
AKSAMLAR 
KöprüF107 Fixed
KaplamaSiyah
BurgularIbanez Die Cast
Teller.009 - .054
Benzer Ürünler
Yükleniyor...