IK Multimedia iLoud MTM Yüksek Çözünürlüklü 2x3.5" Kompakt Stüdyo Monitörü Beyaz (Tek)

Adet
IP-ILOUD-MTMW-IN kodlu IK MULTIMEDIA ürünüdür.

Müziğiniz Hiç Duymadığınız Gibi

IK’nın iLoud Micro Monitörleri endüstriyi sarstı. Her seviyeden prodüktör ve mühendis bu kadar küçük bir setup'tan böyle bir performans çıkmasına hayran kaldı. IK da bu konseptin sınırlarını zorladı - 5", 6" hatta 8" monitörlere kafa tutan yeni kompakt bir monitör.
Sonuç, ses, tutarlılık ve modern stüdyoya uyumlulukta her şeyi değiştiren iLoud MTM.
iLoud MTM'i bir kere duyduktan sonra geleneksel büyük gövdeli monitörlere yaklaşmayacaksınız.

 

Referans Sınıfı, Ultra-linear Cevap

Stüdyo monitörlerinin ilk görevi tutarlı, renklendirilmemiş ses iletmektir, ki böylece farklı playback sistemlerinde mikslemenizin iyi duyulduğundan emin olun. iLoud MTM sahip olduğu en gelişmiş DSP tekniğiyle, geleneksel analog tasarımlarla mümkün olmayan, hoparlör performansı üzerinde tam kontrol sağlar.
Tizler doğal ve tanımlı, mid'ler temiz ve dengeli, baslarsa hiç olmadığı kadar dengelidir. Kulaklarınız yorulmadan saatlerce miks yapabilirsiniz ve böylece çıkan sonuç hiç olmadığı kadar iyi olacak. Ve tabi ki 1 hoparlör başına 100W RMS ve 103dB SPL maksimum ses basıncıyla, iLoud markasının adına yakışır seviyede yüksek ses duyacaksınız.

 

Daha Büyük Sistemlere Meydan Okuyan Genişletilmiş Alt Frekans

iLoud Micro Monitor 3" hoparlörden çıkan "fizik kurallarına aykırı" bas performansıyla dünyayı selamladı. Lakin iLoud MTM daha fazlasını sunuyor; modern müzik stilleri için ideal 40Hz bas cevabı.
iLoud MTM gövde tasarımı, inşası ve malzemeleriyle gerçek ünitelerin elektro-mekanik ölçümlerini birleştirerek sistem performansını gerçek zamanlı doğrulayan IK'nın yeni Fiziksel Cevap Doğrusallaştırma/Physical Response Linearization (PRL™) sistemimi taşıyor. Sonuç, iLoud MTM'nin iki katı boyunda "düzgün", balanslı ve tanımlı baslar.
Derin bas net ve düzgün - bu sesin bu kadar küçük bir hoparlörden çıktığına inanmayacaksınız.

 

 


 

 

Tutarlı Yeniden Ses Üretiminde Yeni Bir Safha

En yaygın kullanılan stüdyo monitörleri, en üst kalite olanlar bile, geleneksel, faz değiştiren crossover'lar ve sürücü/gövde faz değişikliklerinden etkilenmektedir. Sonuç, odaklanmamış stereo, net olmayan geçişler ve genel detaysızlık. iLoud MTM IK'nın 20 yıllık DSP tecrübesini sonuna kadar kullanarak kullanışlı frekans yelpazesi üzerinde fazdan bağımsız gerçek bir cevap sunarak hiç duymadığınız kadar gerçekçi ve doğal sesler sağlıyor.
Enstrümanları ve konuşmaları çıplak kulakla duyduğunuz gibi duyacak, parçalarınızda eskisinden daha fazla detay bulacak ve miksinizi düzeltmek için saatlerce EQ'yla uğraşmayacaksınız.

 

Üstün İmgeleme ve Hassasiyet için Simetrik MTM Tasarımı

iLoud MTM bir çift 3.5" yüksek performanslı woofer ve bir adet 1" yüksek çözünürlüklü arkası kapalı tweeter'la midrange-tweeter-midrange simetrik tasarımını kullanarak geleneksel 2-yollu sistemlerde yakın mesafede elde edilemeyen ultra hassas, tanımlı, noktasal kaynaklı ses sağlar. Bu da hoparlörlerin "kaybolarak" müziğe odaklandığınız doğal, gerçek sesler demektir. Aynı zamanda geleneksel 2 veya 3-yollu tasarımlardaki farklı frekansların farklı zamanlarda kulağınıza ulaşmasından kaynaklı yorgunluğu en aza indirir. Böylece daha az eforla daha uzun süre miksleme yapabilirsiniz.
iLoud MTM duyduğunuzun şeffalığını ve doğallığını yükselten sıradışı bir ses dağılım tasarımına sahiptir. Kontrollü dağılım, daha doğru monitörleme için oda akustiğinin etkisini en aza indirir. Sonuç, daha iyi sonuçlara sahip, daha hızlı ve kolay miksleme.
Bunlara ek olarak yenilikçi tasarım, ölçüleri, diğer monitörleden %30-50 küçültmüştür; en küçük alanlara yerleştirebilirsiniz.

 

Herhangi Bir Oda Ortamına Anında Uyum Sağlayın

Günümüz stüdyoları akustik tasarımlı odalardan boş yatak odalarına kadar her yer olabiliyor. Hala pek çok hoparlör üreticisi tasarımlarını ideal akustik ortamlara, ideal pozisyonlama ve geniş dinleme mesafelerine göre tasarlıyor. Ama pek çok müzisyen maalesef böyle bir lükse sahip değil.
iLoud MTM ARC™ referans mikrofonu üzerinden sağlanan akustik kendinden kalibrasyonla frekans cevabını otomatik olarak doğru noktaya ayarlar. Monitörleri yerleştirin, mikrofonu tercih ettiğiniz dinlemeye göre pozisyonlayın, bir düğmeye basın ve anında dinleme ortamınızın doğru noktasında olacaksınız.
Ek olarak alt-frekans uzamasını ayarlayabilir, ve LF ve HF cevaplarınızı isteğinize göre kırpabilirsiniz.
iLoud MTM'yle monitörlemenizin odanızın akustiğine eşlendiğine emin olabilirsiniz; miksleriniz artık daha iyi duyulacak.

 

 


 

 

Açınızı Her Duruma Göre Ayarlayın

Genelde göz ardı edilmiştir – stüdyo monitörlerinizin tweeter'larının kulağınıza bakması gerekir. Ki bu pek çok müzisyenin laptop veya bilgisayar ekranının yanında masaüstünde, oldukça yakın mesafelerde kullandığı modern stüdyolarda çok daha kritik önem taşır.
iLoud MTM'nin açılanabilir alt zemini izole etmenin yanı sıra diğer monitörlerden daha geniş aralığa sahip 0°-20° arası doğru açılama sunar.
iLoud MTM yatay pozisyonlama için kauçuk bir zemine ve mikrofon sehpalarına monte etmek için uygun bir yuvaya sahiptir.
Simetrik tasarımı ve fazdan bağımsız cevabıyla birleşince iLoud MTM, her yerde ultra-odaklı ve tutarlı monitörleme sağlar.

 

Üstün Monitörleme, Üstün Ölçümleme

iLoud MTM ürün aktivasyonu üzerinden bedava T-RackS 5 Metering Suite ile birlikte gelir. Bu yayına hazır paket size hassas Peak, RMS ve Dinamik Aralık metreleri, spektogram, gerçek zamanlı analizör, faz ve korelasyon metreleri ve daha fazlasını sağlayarak ses malzemenizin detaylarını referans sınıfı tutarlıkta düzenlemenize olanak tanır. Bu pratik plug-in'i master bus'a veya herhangi bir tek kanala yerleştirerek ölçümlemenizin de monitörlemeniz gibi profesyonel olduğundan emin olabilirsiniz.

 

 


 

 

Hassas Ses için Dijital Kontrol

iLoud MTM üst seviye yüksek çözünürlüklü algoritmalar ve cross-over'lar, filtreleme, zamanlama ayarı, EQ'lama, dinamik kontroller ve otomatik kalibrasyon için üst kalite A/D çeviriciler kullanır. Tamamen DSP-kontrollü ve hassas zaman ayarlı iLoud MTM aynı zamanda oda titreşim efektlerini düzenlemek için eksen dışı cevabı yönetir.
IK’nın dijital ses işlemedeki 20 yıldan fazla tecrübesinin ürünü iLoud MTM aynı ölçü ve sınıftaki diğerlerinin epey ötesinde.

 

 

 

 

 

 Genel Özellikler

•Tutarlı ses odaklama ve üstün ses dağılımı için MTM tasarımı

•2 x 3.5” yüksek performans woofer + 1” arkası kapalı tweeter

•100W 2-yollu D Sınıfı çift-amfili hoparlör

•103dB maks. SPL @1 m

•40 Hz - 24 kHz frekans aralığı

•200 Hz - 24 kHz'den +/- 15° içinde tutarlı faz cevabı

•¼” XLR Kombo giriş, -10dBv veya +4dBu seçilebilir hassasiyet

•EQ Ayarları: LF extension, LF boost/cut, HF boost/cut

•ARC™ ölçüm mikrofonuyla otomatik ortam kalibrasyonu

•En küçük alanlarda kolay pozisyonlama sağlayan kompakt ölçüler

•20° yatabilen izolasyon taban, yatay taban ve mikrofon sehpası yuvasıyla çoklu pozisyonlama

•Ultra-flat frekans cevabı

•Faz-uyumlu ses

•Genişletilmiş, kontrollü alt frekanslar

•Kısa mesafede üstün kalite ses

•Masa ve küçük alanlarda kullanıma uygun

•ARC kendinden kalibrasyonla her odaya uyum sağlar.

•Üstün performans için DSP kontrollü

•Hoparlör başına 100W RMS toplam güç

•40 Hz - 24 kHz frekans aralığı

•İdeal pozisyonlama için 0° - 20° eğim sağlayan zemin

 

Teknik Özellikler

IP-ILOUD-MTM-IN

Tip2-Yol/3-hoparlör çift-amfili, dijital kontrollü stüdyo monitörü
LF Sürücüler2 x 3.5” polypropylene özel üretim mid-woofer
HF Sürücü1” düşük bozulma, arkası kapalı ipek kubbe tweeter
Akustik TasarımDSP ayarlı bas refleks
Hoparlör Başına Amfi Sayısı2
Amfi TipiYüksek Verimli D Sınıfı
Toplam Güç100W RMS
LF Gücü70W RMS
HF Gücü30W RMS
Crossover TipiDoğrusal Faz Değişken Düzen
Crossover Frekansı3.1kHz
Frekans Cevabı50 Hz to 24 kHz +/- 2dB (40 Hz -6dB kalibrasyonsuz, -3 dB kalibrasyonlu)
Faz Cevabı200Hz'ten 20kHz'e kadar +/- 15° içinde sistem tutarlı kalır
+4dBu'da Hassasiyet0dBu sinyal 100 dB SPL @ 1 m yaratır
-10dBV'de Hassasiyet-11dBu sinyal 100 dB SPL @ 1 m yaratır
Maksimum SPL @ 1m, tek hoparlör çalışırken, eksen üzerinde200Hz üstü sinüs dalgasından 103dB, 100Hz sinüs dalgasında 95dB, 93dB  gürültü
Yerleştirme Setup'ı LF Extension, LF trim, HF trim, Masa pozisyonu için manuel anahtarlar
LF UzantısıAnahtar 40, 50 veya 60Hz'te -3dB frekans cevabı belirler.
LF AnahtarıDüşük tavan, 100Hz aşağısında +2dB veya -3dB
HF AnahtarıYüksek tavan, 8kHz üstünde +2dB veya -2dB
Desk Anahtarı-4dB @ 160Hz ve +1dB @ 1.8kHz
KalibrasyonTam otomatik dijital kalibrasyon, mikrofon dahildir.
Ölçüm MikrofonuTüm açılı, Mems tabanlı hassas ölçüm mikrofonu
Bağlantılar1x kombo XLR-1/4” TRS balanslı giriş; 1/8” TS ARC mikrofon girişi, 1 x USB tip-B (sadece servis kullanımı için),AC GÜÇ soketi
Güç Gereksinimleri90 - 240 V AC, otomatik kademeli, 50 veya 60Hz, 120W maks. güç tüketimi
RenkSiyah
Hoparlör TürüStüdyo Monitör Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü2x3.5"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...