IK Multimedia iLoud Precision 6 Aktif 2 Yollu 150W 6.5" Stüdyo Monitör(Tek)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
MON-PRECISION-650-IN kodlu IK MULTIMEDIA ürünüdür.

Stüdyo Monitörleri Yeniden İcat Edildi

iLoud Precision serisi, iLoud Micro Monitor ve iLoud MTM ile kompakt monitörlerde devrim yaratmıştır.2 yollu 6 inç olarak sunulan bu el yapımı sonik sanat eseri, IK'nın hoparlör tasarımı ve dijital sinyal işleme alanındaki 25 yılı aşkın uzmanlığını yansıtarak bir düzeyde ses sunar. 

 

iLoud Precision'a Genel Bakış

•Sınıfına meydan okuyan ses performansı

•Genişletilmiş 36 Hz – 30 kHz aralığı ile sınıfının en iyisi frekans yanıtı

•45 Hz – 30 kHz spektrumunda ultra düz ila ±1 dB

•Eşsiz netlik için benzersiz doğrusal faz yanıtı

•Teorik ideal hoparlör performansına uyan mükemmel zaman hizalaması

•Dahili ölçüm mikrofonu ile dahili ARC™ kalibrasyonu

•Genişletilmiş seslendirme kontrolleri içeren X-MONITOR yazılımını içerir

•±0,5 dB birimden birime tutarlılıkla ayrı ayrı kalibre edilmiştir

•İtalya'da geliştirilmiş ve el yapımıdır

 

 

 

Sınıfının En İyi Frekans Yanıtı

Dış dünyaya mükemmel bir şekilde tercüme edilen miksler yaratan iLoud Precision, 36 Hz – 30 kHz'lik geniş bir aralık ve 45 Hz'den 30 kHz'e kadar çarpıcı +/- 1 dB doğruluk ultra düz yanıt ile sınıfının en iyisi frekans yanıtı sunar. Tüm dinleme aralığı boyunca hassas ve renksiz ses için.

 

 

Eşsiz Netlik ve Çeviri İçin Gerçek Doğrusal Faz Yanıtı

iLoud Precision, hassas stereo görüntüleme, keskin geçişler, inanılmaz sağlamlık için 150 Hz'in üzerinde gerçek doğrusal faz tepkisi (ve düşük frekanslarda mümkün olan en düşük faz dönüşü) sağlamak için gelişmiş 96 kHz dahili DSP sisteminden, dijital geçişten ve özel olarak tasarlanmış audiophile amplifikatörlerinden yararlanır. Bas ve nefes kesici detay. Sonuç, kesinlikle gerçek hayattan şaşırtıcı derecede net, şeffaf ve açıklayıcı bir ses kalitesidir.

 

 

Kulak Yorgunluğunu Ortadan Kaldıran Mükemmel Zaman Hizalaması

iLoud Precision ayrıca zaman tutarlılığı veya ses spektrumunun tüm bölümleri arasındaki hassas zamanlama hizalaması için yeni bir standart belirler. Neredeyse teorik ideal performansa ulaşan iLoud Precision, frekans yanıtından ödün vermeden en yüksek düzeyde zaman doğruluğu sunar. Hassas zaman hizalaması, inanılmaz derecede geçici yanıt ve frekans dengesi sunar ve daha küçük monitörlerde daha uzun dinleme seanslarında oluşabilen kulak yorgunluğunu ortadan kaldırır. Ayrıca bu, programın "okunabilirliğini" ve dolayısıyla çeviriyi geliştirir.

 

 

Sub ile veya Sub Olmadan Derin,Kontrollü Bas

Yalnızca - 4 dB'de 36 Hz'e kadar inen bas genişletme ile iLoud Precision, minimum faz dönüşleriyle kontrollü ve dengeli olmasına rağmen derin, güçlü bas sunar. ARC etkinleştirildiğinde, birçok odada iLoud Precision 30 Hz'e kadar düşebilirken, ayarlanabilir bir bas azaltma, herhangi bir kurulumda harici bir geçişe ihtiyaç duymadan benzersiz düşük seviye performans için Precisions'ın bir sub ile entegre olmasına olanak tanır. ses performansını düşürür.

 

 

 

Nokta Kaynaklı Ses için MTM Yapılandırması

Sınıfının en üstünde yer alan iLoud Precision MTM , yalnızca en yüksek SPL'yi değil, aynı zamanda ultra hassas, nokta kaynaklı ses ve inanılmaz bir stereo alan sağlamak için orta ton hoparlörü-tweeter-orta ton hoparlörü konfigürasyonunu kullanır. Bu, hoparlör kabinlerinin "kaybolduğu" ve dikkatin tamamen müziğe odaklanabildiği daha da doğal, gerçekçi bir ses anlamına gelir.

 

 

İtalya'da Tasarlanmış ve El Yapımı

iLoud Precisions, IK'nin hoparlör tasarımı ve dijital sinyal işleme alanındaki 25 yılı aşkın uzmanlığından yararlanmanın yanı sıra, İtalyan işçiliğinin gurur verici geleneğinden de yararlanır.

 

 

 

Güçlü Yazılım Kontrolü

iLoud Precision serisi , Mac ve Windows için yeni geliştirilmiş, ARC kalibrasyonuna yardımcı olan ve iLoud Precision'ın zevkinize göre ince ayarını yapmak için genişletilmiş akustik ve sesli seçim ve ayarlamalar ve ayrıca ayarlara kolay uzaktan erişim sağlayan X-MONITOR'u sunar . Precision'ın arka panelinde. Yazılım, özel bir kurulum gerektirmeden basit bir USB bağlantısı üzerinden tak-çalıştır özelliğindedir.

 

 

İkonik Stüdyo Monitörleri ve Popüler Hoparlör Emülasyonları

Daha da heyecan verici olan X-MONITOR, nefes kesecek kadar gerçeğe yakın bir deneyim için piyasadaki en ünlü stüdyo monitörlerinin yanı sıra popüler hi-fi hoparlörler ve mobil cihazların frekans ve faz yanıtını taklit eder. 20'den fazla stüdyo monitörü profili dahil edilmiştir ve gelecekte daha fazlası piyasaya sürülecek, bu da size paradan ve yerden tasarruf etmenizi sağlar. X-MONITOR'lu tek bir iLoud Precision çifti, miksajı farklı referans sistemlerinde hızlı bir şekilde test etmenizi sağlar, hem de belii bir noktadan ayrılmadan veya başka bir hoparlöre ihtiyaç duymadan.

 

Tamamen Aksesuarlı
''Ölçüm mikrofonu dahildir''

Her iLoud Precision, monitörlerin kurulumunu çocuk oyuncağı haline getiren dahili ARC kalibrasyonu için yüksek hassasiyetli bir MEMS ölçüm mikrofonu içerir.

 

İzolasyon Bölmeleri Dahil

Ses profesyonellerinin ve müzisyenlerin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan her iLoud Precision, 4 iLoud İzolasyon Bölmesi içeren bir kit içerir . Bu özel bölmeler, hoparlör ve destek yüzeyi arasındaki titreşimlerin yayılmasını önemli ölçüde azalttığından, tüm frekans spektrumunda gelişmiş ses netliğinin, tutarlılığının ve görüntüleme hassasiyetinin keyfini çıkarın.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERMON-PRECISION-650-IN
GüçEvet
Güç YapılandırmasıBi-Amper
LF Sürücü Boyutu6.5" bas hoparlörü
LF Sürücü TürüUltra hafif kaplamalı kağıt
HF Sürücü Boyutu1,5" Tweeter
HF Sürücü TipiOdacıklı tekstil kubbe
Toplam güç150 W RMS
Frekans tepkisi45Hz-30kHz
Maksimum Tepe SPL1 m'de 116 dB SPL
Giriş Türleri1 x XLR-1/4" kombo (hat), 1 x XLR (ARC mikrofon)
USB BAĞLANTI1 x Tip B
Diğer G/Ç2 x 1/8
ÖzelliklerDIP anahtarları
YazılımIK Multimedya ARC Odası Kalibrasyonu, X-MONITOR Hoparlör Emülasyonu
RenkSiyah
Hoparlör TürüStüdyo Monitör Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü6.5"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...