KOZMOS DM20 20W Elektronik Davul Monitörü

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
DM20 kodlu KOZMOS ürünüdür.

Günümüz şehir yaşantısında bir davulu veya perküsyonu, yaşam alanlarınızda veya apartman dairenizde kimseyi rahatsız etmeden çalabilmek neredeyse imkansız. Teknolojinin getirdiği yenilikler ile elektronik davulların ve elektronik perküsyonların sunduğu avantajlar ve kullanımlarındaki çok yönlülüğü, bu enstrümanları günümüzün popüler enstrümanları haline getiriyor.

KOZMOS DM20 kişisel davul monitörü günümüzün popüler enstrümanları olan elektronik davullar ve perküsyonlara özel olarak üretilmiştir. Özel yapım hoparlörü elektronik davul ve perküsyonların çok çeşitli ve geniş aralıktaki ses frekanslarını en iyi tepkiyle ve güçlü verebilecek şekilde tasarlanarak, en iyi duyumu size sağlayabilmektedir. Sahip olduğu TSAC teknolojisiyle benzer ürünlere göre daha kaliteli ve zengin sesler sağlayarak, müzisyenlere farklı sahne veya kullanım uygulamalarında daha iyi hissetirebilmektedir.

1/4" TRS Input aracılığıyla enstrümanınızı DM20'ye bağladıktan sonra üzerindeki Volume düğmesiyle evde egzersiz yaparken ev sakinlerini veya komşularınızı rahatsız etmeyecek şekilde genel ses seviyenizi ayarlayabilirsiniz. USB girişiyle medya dosyalarınızı çaldırabilir ve Bluetooth bağlantısı sayesinde telefon / tablet gibi cihazlarınızdaki favori şarkı veya altyapılarınızı kablosuz bağlantıyla monitörünüze aktararak, davulunuz veya perküsyonunuz ile sevdiğiniz müzikler üzerine eşlik edebilirsiniz. Kontrol panelinde bulunan butonları ile USB hafıza birimindeki ve akıllı cihazlarınızdaki şarkıları atlatabilir, çaldırma ve durdurma kontrollerini sağlayabilirsiniz. 
Ön panelinde bulunan Bass ve Treble frekanslarını kontrol edebileceğiniz EQ ile davul veya perküsyonunuzun alt yada üst frekanslarını ayarlayabilir, sevdiğiniz bir duyum için genel soundunuzun kontrolünü ele alabilirsiz.

DM20, açılı-yatık duruş pozisyonu ile davulunuzdaki oturuş pozisyonunuza göre en iyi duyumu alabilmeniz için tasarlanmıştır. Hafif ağırlığıyla her yere beraberinizde götürebilirsiniz.
Geniş frekans aralığına sahip, 20 Watt bas frekans çıkışı sağlayan 6.5 inç woofer ve 5 Watt tiz çıkış sağlayan 2.5 inç tweeter hoparlörler, size ister evinizdeki egzersiz uygulamalarınızda, ister sahnede canlı performanslarınızda güçlü ve dolgun bir soundu sunacaktır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ölçüler

Genişlik: 28.6 cm

Derinlik: 23.2cm

Yükseklik: 25cm

Hoparlörler

6.5 inç woofer

2.5 inç tweeter

Çıkış Gücü

Bas: 20W

Tiz: 5W

Frekans Aralığ

50-16 KHz +0/-3 dB

Enstrüman Bağlantıs

1/4 inç TRS

Kontroller

2-bant EQ

Volume Kontrol Düğmesi

Ses Kaynağı Bağlantısı

Bluetooth

USB

Paket İçeriği

DM-20 Monitör

Kullanım Kılavuzu

18V/3A DC Adaptör

Yükleniyor...