ALESIS Strike Amp 8 2000-watt 8" Aktif Davul Monitörü

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
STRIKEAMP8 kodlu ALESIS ürünüdür.

Tarzınızı mükemmelleştirmek için çok çalıştınız - salt size özgü. En sevdiğiniz bagetlere sahipsiniz - tam olarak doğru ağırlık ve uzunlukta. O uzun üçleme atakları çalmayı seviyorsunuz. Hiç kimse sizin çalımınızı başkasınınkiyle karıştırmayacak. Aynı şey sound'unuz için de geçerli - size özgü olmalı. Çalımınızla ilgili her şeyi "tam doğru" olacak şekilde geliştirdiniz. Sıradan bir hoparlörün sesine güvenmeyin. Alesis Strike Amp 12 güçlü davul hoparlörüne ihtiyacınız var.

2000 watt'lık çift amplifikatörlü kuvvetli güç ve süper yüksek performanslı dönüştürücüler ile bu hoparlör, sahnede, kayıtta veya provada, herhangi bir alanda, herhangi bir durumda her zaman yüksek ve net bir ses verecektir. Sağlam 12 inç bas frekans sürücü, kick'e gerçekten "kick" ekler. Ve bilgisayar için optimize edilmiş dalga kılavuzundaki yüksek frekanslı sıkıştırma sürücüsü, trampet ve zillerinizin tüm parlaklığını ve çıtırtısını iletir. Güç. Kesinlik. Canlılık. Strike Amp 12'yi kullanmak, kesinlikle piste yapıştırılmış ve beygir gücü asla tükenmeyen bir yarış arabasını kullanmak gibidir.

Ancak bu hoparlörde saf güçten çok daha fazlası var. Çok daha fazla. Strike Amp 12, her yere sığması için gereken tüm çok yönlülüğe ve özelliklere sahiptir ve kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Dikey olarak kullanabilir veya bir sahne monitörü gibi yatay olarak geriye yatırabilirsiniz. Başka bir Strike Amp 12'yi bağlamak veya performansınızı başka bir giriş cihazına göndermek için bir XLR çıkışı vardır. Sesi "tam doğru" ton için özelleştirmeniz mi gerekiyor? Contour EQ kontrolünü kullanın. Ve bağımsız ses kontrolleri ve klip göstergeli (2) XLR/TRS 1/4 inç birleşik girişler, neredeyse sınırsız bağlantı çok yönlülüğü olduğu anlamına gelir ve farkında olmadan hoparlörü distortion'a sokmazsınız.
Yakışıklı, zarif görünümü, hafif ama sağlam yapısı ve çok yönlü kullanıcı arayüzü ile Strike Amp 12, elektronik davul çalan herkes için ideal güçlü davul hoparlörüdür.

Yükleniyor...