Kozmos KHDP-S200 / Profesyonel Stüdyo Referans Kulaklık

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
KHDP-S200 kodlu KOZMOS ürünüdür.

İster bir besteci, ister bir müzisyen veya canlı performanslardaki sound’tan sorumlu kişi olun, her zaman işinize doğru ve keyif veren sesler ile odaklanmanız gereklidir. Kozmos KHDP-S200 stüdyo monitör kulaklığı konfor, kalite ve mükemmel bir ses deneyimini size sunan, her ortamda kullanmak isteyeceğiniz mükemmel bir araçtır. 
Kozmos KHDP-S200 modelini ilk denediğinizde sound kalitesini unutamayacaksınız. Ulaşılabilir fiyatıyla sunduğu yüksek çözünürlükteki ses kalitesi tüm nüansları ve dinamikleri en ince ayrıntısına kadar hissedeceksiniz. Konforlu yapısıyla uzun saatler süren çalışmalarınız sizi yormayacak ve çalışma saatlerinizi daha da verimli hale getirebileceksiniz. İster bir dizüstü bilgisayar, bir mix konsolu, ses kartı veya bir dijital enstrüman üzerinde kullanın, ihtiyacınız olan mükemmel ilhamı size getirecektir.

Taşınabilir arkası kapalı stüdyo monitör kulaklığı yapısıyla stüdyo kalitesindeki soundunuzu her yere taşıyabilmenize olanak sağlar. Bir çift yumuşak deri kulak yastığıyla mükemmel bir şekilde ses izolasyonu sağlanmış ve dışarıya ses kaçması engellenmiştir. Yeni tasarlanan 40mm Neodimyum mıknatıs sürücüsüyle Studio 200, tüm profesyonel kişisel dinleme durumları için uygun olan doğru ve saf bir sese sahiptir.


TEKNİK ÖZELLİKLERKHDP-S200
Çalışma PrensibiArkası Kapalı
BiçimSupra-Aural
Dönüştürücü TipiDinamik
Loudhailer¢40 mm
Empedans32Ω
Hassasiyet95±3dB
Frekans Tepkisi15Hz-22kHz
Maksimum400mW
Verimli Güç200mW
Kablo3m (Düz)
Uçlar¢3.5mm+¢6.3mm
Net AğırlıkKablo ile 233 gr.
Nominal Kafa Bant BaskısıYaklaşık 2.8N
Benzer Ürünler
Yükleniyor...